Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA
Pořadatel:  TK TENNISPOINT FM
Datum:  22.-24.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Šnajdr Denis
 
 
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:1, 6:3
 
Chlodnicki Jan
6:3, 6:1
 
Ospaly Shimon
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Syryčanský Adam
 
Kliment Matúš
4:6, 6:4, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Kuch  Kristián
 
Lošák Petr
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Hrubý Václav
 
Brückner David
6:0, 6:0
 
 
 
Spáčil Jan
6:3, 6:1
 
Vymazal Kryštof
6:1, 6:3
 
Šipula David
7:6 (5), 4:6, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Majc Mário
 
Germala Darius
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Fedor Jakub
 
Pončík Jan
6:1, 6:2
 
Křesala Matyáš
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Čank Tobiáš
 
Žiška Štěpán
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Střílka Sven
 
Macháček David
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:1, 2:6, 6:0
 
Němeček Marek
 
Salot Fabián
4:0, scr.
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Sloboda Leon
 
Jendřejek Daniel
0:6, 7:5, 6:1
 
Michálek Stanislav
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Sýkora Jan
 
Svoboda Josef
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Majc André
 
Hradečný Lukáš
6:1, 0:6, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Papavasiliu Nikolaos
 
Franc Jakub
7:6 (4), 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Rojíček Daniel
 
Šima Patrik
6:2, 6:4
 
Svozil Václav
6:1, 7:5
 
 
6:1, 6:1
 
Hanák Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: Vykoukal Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků37
NasazeníBH
Šnajdr Denis 5835
Hanák Ondřej 7930
Brückner David 8030
Sýkora Jan 8630
Žiška Štěpán 9630
Čank Tobiáš 11525
Hrubý Václav 11625
Svoboda Josef 13525
Kategorie : 10Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 712227

Šnajdr Denis - Brückner David
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK - Vymazal Kryštof
6:2, 6:1
 
Papavasiliu Nikolaos - Chlodnicki Jan
6:2, 6:1
 
Hrubý Václav - Macháček David
6:1, 6:7 (3), 1:0 (6)
 
Žiška Štěpán - Čank Tobiáš
6:2, 6:0
 
Křesala Matyáš - Svozil Václav
6:0, 6:0
 
Svoboda Josef - Sloboda Leon
3:6, 6:4, 1:0 (2)
 
Střílka Sven - Michálek Stanislav
7:5, 6:0
 
Lošák Petr - Franc Jakub
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
Spáčil Jan - Jendřejek Daniel
6:1, 6:3
 
Syryčanský Adam - Fedor Jakub
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Hanák Ondřej - Sýkora Jan
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
Kliment Matúš - Šima Patrik
6:1, 6:2
 
Němeček Marek - Majc Mário
6:2, 6:4
 
Germala Darius - Šipula David
6:7 (4), 6:2, 1:0 (6)
 
Pospíšil Matěj - Rojíček Daniel
6:0, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Vykoukal Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Pospíšil Matěj 4245
Šnajdr Denis 5835
Hanák Ondřej 7930
Brückner David 8030
Sýkora Jan 8630
Žiška Štěpán 9630
Čank Tobiáš 11525
Hrubý Václav 11625
Kategorie : 10Součet BH: 250
Kódové číslo akce: 714227

Tisková PDF verze hracího plánu