Český tenisový svaz
Název:
32.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA
Datum:
22.-24.08.
Pořadatel:
TK TENNISPOINT FM (B - 300)
Místo konání:
FRÝDEK-MÍSTEK
Kódové číslo:
716227
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
St do 08:15 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Út do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602 718 364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz
Internet:
www.tennispoint.cz

Poznámka pořadatele:

PŘÍPADNÁ KVALIFIKACE BUDE SEHRÁNA VE STŘEDU 21.8.2019, LIMITNÍ POČET PŘIHLÁŠENÝCH PRO JEJÍ SEHRÁNÍ JE 56, V PŘÍPADĚ NIŽŠÍHO POČTU BUDOU VŠICHNI HRÁČI ZAŘAZENI DO HLAVNÍ SOUTĚŽE, KTERÁ ZAČNE VE ČTVRTEK 22.8.2019, ROZHODNÉ DATUM PRO POSOUZENÍ HRANÍ KVALIFIKACE JE STANOVENO NA ÚTERÝ 20.8.2019, 12:00 HODIN

ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 716227 na číslo telefonu 602718364) : STŘEDA 21.08.2019 od 10,00 do 17,00 hodin
LOSOVÁNÍ (z řádně telefonicky prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : STŘEDA 21.08.2019 v 17,30 hodin V RECEPCI SC OSTRAVA
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE U PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE (pořadatel nezveřejní jednotlivé zápasy) VE STŘEDU 21.08.2019 do 18,30 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY

ÚVODNÍ UTKÁNÍ HLAVNÍ SOUTĚŽE (HS) BUDOU ZAHÁJENA VE ČTVRTEK 22.08.2019 v 08,30 hodin (rozehrávka od 08,15 hodin), DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

PROGRAM TURNAJE :
- ČTVRTEK 22.08.2019 : DVOUHRA XX/16 ČTYŘHRA XX/8
- PÁTEK 23.08.2019 : DVOUHRA 16/4, ČTYŘHRA 8/2
- SOBOTA 24.8.2019 : DVOUHRA 4/1, ČTYŘHRA 2/1

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)

UBYTOVÁNÍ :
HOTEL AFRIKA **** +420595534800, +420723607792 (2 osoby/2.400 Kč, 2 km)
HOTEL RICHTR **** +420555502222, +420734500005 (2 osoby/1.280-1.580 Kč, 3 km)
PENZION U MÁMY *** +420558630360, +420777240606 (2 osoby/snídaně/1.090-1.190 Kč, 3,5 km)
PENZION HRAD *** +420558633149, +420736648844 (2 osoby/1.250-1.850 Kč, 1 km)
PRESTIGE TENNIS PARK *** +420777280008, +420702028548 (2 osoby/1.050 Kč, 5 km)
PENZION POD KAŠNOU *** +420558628193, +420733715900 (2 osoby/1.300 Kč, 2 km)
HOTELOVÝ DŮM PASKOV ** +420558432491-2 (2 osoby/480-630 Kč, 2 km)
HOTELOVÁ UBYTOVNA MAZOCH ** +420558628929, +420602383427 (1 osoba/240 Kč, 0,3 km)

ADRESA DVORCŮ TK TENNISPOINT FM : HUTNÍ 36, FRÝDEK-MÍSTEK (vedle ředitelství ARCELORU MITTAL Frýdek-Místek)
PRO NAVIGACE : KŘIŽÍKOVA 1377
GPS : 49°41'35.990"N, 18°19'47.463"E

REZERVACE TRÉNINKŮ VE VLASTNÍ REŽII (do středy 21.08.2019) : 724152064
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
0
 
23.03.2019 21:49:40
2.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
79
30
0
 
07.05.2019 19:23:09
3.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
0
 
15.03.2019 09:53:49
4.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
96
30
0
 
13.06.2019 18:52:21
5.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
144
20
0
 
22.04.2019 09:51:51
6.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
151
20
0
 
26.03.2019 19:08:31
7.
Michálek Stanislav 11.07.2007 SK JC Sport Opava
163
20
0
 
09.06.2019 22:23:58
8.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
195
20
0
 
17.03.2019 15:47:48
9.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
0
 
15.03.2019 08:49:02
10.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
248
15
0
 
16.03.2019 15:16:25
11.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
0
 
17.03.2019 16:42:14
12.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
278
15
0
 
17.06.2019 08:03:44
13.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
304
15
0
 
06.04.2019 12:15:42
14.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
0
 
16.03.2019 11:20:20
15.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
0
 
15.03.2019 14:01:53
16.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
0
 
16.03.2019 15:24:58
17.
Odstrčil Lukáš 23.03.2007 TC Austerlitz
588
9
0
 
23.06.2019 09:19:07
18.
Havrlant Marek 11.06.2007 TK Kubáň Ostrava
627
9
0
 
14.06.2019 11:39:59
19.
Salot Fabián 08.03.2007 TK TENNISPOINT FM
994
4
0
 
06.07.2019 19:22:03
20.
Kuch Kristián 16.08.2008 Beskydský tenisový klub
1129
4
0
 
14.07.2019 22:16:41
21.
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
1163
4
0
 
22.03.2019 20:27:17
22.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1219
4
0
 
15.03.2019 14:44:27
23.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
0
 
15.03.2019 00:03:25
24.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:03:46
25.
Tichý Filip 08.02.2009 SK LAMA o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:04:32
26.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
2094
1
0
 
15.03.2019 00:07:42
27.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
0
 
15.03.2019 00:10:45
28.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:12:12
29.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:13:51
30.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
0
 
15.03.2019 00:13:59
31.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:14:24
32.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:16:49
33.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:21:41
34.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:24:30
35.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
2094
1
0
 
15.03.2019 00:28:00
36.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
0
 
15.03.2019 00:28:11
37.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:34:36
38.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
0
 
15.03.2019 00:41:39
39.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
0
 
15.03.2019 05:16:21
40.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 06:30:49
41.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
2094
1
0
 
15.03.2019 08:29:56
42.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
0
 
15.03.2019 08:40:42
43.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 08:54:40
44.
Horák Matěj 16.11.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
0
 
15.03.2019 09:04:59
45.
Varinský Tibor 10.04.2009 TREND SPORT, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 09:41:26
46.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 12:27:18
47.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
0
 
15.03.2019 14:50:53
48.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
0
 
15.03.2019 15:57:50
49.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TJ MSV Studénka, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 16:44:32
50.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 20:41:21
51.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
0
 
16.03.2019 00:20:45
52.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
0
 
17.03.2019 19:25:58
53.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2094
1
0
 
19.03.2019 20:10:15
54.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
2094
1
0
 
24.03.2019 21:32:27
55.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
2094
1
0
 
08.07.2019 23:14:15
56.
Lipták Matej 07.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
10.07.2019 23:09:09
57.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
18.07.2019 12:10:03

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov
127
25
 
odhlášeno hráčem
15.03.2019 16:22:42
2.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
 
odhlášeno hráčem
20.03.2019 10:16:41
3.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
50
45
 
odhlášeno hráčem
16.06.2019 16:46:46
4.
Pokorný Lukáš 15.08.2007 TJ Zbrojovka Vsetín
602
9
 
odhlášeno hráčem
02.07.2019 14:42:39
5.
Robenek Václav 22.01.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
226
15
 
odhlášeno hráčem
06.07.2019 14:44:42
6.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 10:34:19
7.
Polášek Petr 02.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 07:40:51