Pořadatel: | TK Opava | Datum: | 20.-22.08. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Kremser Filip | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klimas Jan | | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jurda Tomáš | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Martínek Lukáš | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dolný Adam | | 7:6, 5:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bartoš Adrian | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vlček Radim | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubina Pavel | | | 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kubiš Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Reiský Štěpán | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dadák Šimon | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Drastík Matyáš | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Skácel Jakub | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kinček Ondřej | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rožnovský Matyáš | | | | 6:4, 5:7, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Daniel | | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Jiří | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Moravec Daniel | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šulák Jiří | | | | | | 6:4, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pavelek Lukáš | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Foldyna Ondřej | | | 6:0, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Malohlava Filip | | 5:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Plaček Tomáš | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vavrečka Tomáš | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jouza Jakub | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Střílka Maxim | 3:6, 6:4, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Volčík Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Nepožitek Lukáš | | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Valigůra Vojtěch | | 6:2, 2:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zemek Matěj | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovárník Richard | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stříž Marek | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krutil Tomáš | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Obluk Jiří | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Křížek Šimon | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Košek Jan Lucas | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Mgr.Jiří Šulák |
| Počet účastníků | 36 | Nasazení | CŽ | BH | Kremser Filip | 294 | 12 | Košek Jan Lucas | 368 | 12 | Reiský Štěpán | 430 | 12 | Volčík Petr | 441 | 12 | Nepožitek Lukáš | 459 | 9 | Šulák Jiří | 523 | 9 | Kubiš Filip | 597 | 9 | Moravec Daniel | 654 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 84 |
Kódové číslo akce: 712225 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | havrlant david | 18.03.2005 | TK TJ Ostrava |
|