Název: | BABOLAT CUP | Pořadatel: | TC BORS CLUB-STK Břeclav | Datum: | 15.-18.08. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Apltauer Filip | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tlačbaba Matěj | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Krakovský Denis | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Mareček Ondřej | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vašenka Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Formánek Václav | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Korec Zdeněk | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Ševčík Martin | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Martin | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Schwarc David | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Rouchal Dominik | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Melichar Ivan | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kovařík Tomáš | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Knesl David | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Samek Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Onderka Roman | | | | 7:5, 3:6, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Macháč Max Mikuláš | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
MATOUŠEK ONDŘEJ | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Komrska Jan | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Jaroščák Maximilián | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hrazdil Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Veigl Jakub | | | | | | 7:5, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sklenár Eduard | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Sucháň Ondřej | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Frömel Karel | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Čížek Adam | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 7:6 (7), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Koplík Tadeáš | | | | | | |
| | | | | | |
Fedasko Nikolas | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krňávek David | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Horák Filip | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Puskeiler Martin | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Opluštil Patrik | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pazdera Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Guráš Martin | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vaculík Robin | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Zavadil Alexandr | 4:6, 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Bako Jan | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Němec Vojtěch | 7:6 (2), 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Sláma Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Kozumplík Michal | | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mandelík Lukáš | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Čepl Filip | 4:6, 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Juřena Michal | | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Peták Denis | 6:7 (6), 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Valenta Radim | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Karel Poul |
Poznámka pořadatele: bez připomínek |
| Počet účastníků | 47 | Nasazení | CŽ | BH | Apltauer Filip | 60 | 35 | Valenta Radim | 63 | 35 | Rouchal Dominik | 67 | 30 | Pazdera Marek | 68 | 30 | Krejčí Jan | 69 | 30 | Guráš Martin | 76 | 30 | Veigl Jakub | 83 | 30 | Hrazdil Jan | 94 | 25 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 245 |
Kódové číslo akce: 712218 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kubíček David | 15.04.2005 | ŽLTC Brno | Klimovič Nikola | 07.01.2005 | TC BORS CLUB |
|