Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TK Oáza Říčany
Pořadatel:  TK Oáza Říčany
Datum:  17.-19.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
 
 
Klíma Max
 
Ambrož Bruno
4:6, 6:4, 1:0 (3)
 
Růžička Richard
6:2, 6:1
 
Kejla Jakub
7:5, 6:2
 
Veškrna Tomáš
6:3, 6:1
 
Tomášek Matouš
6:3, 6:4
 
Jandourek Filip
6:1, 6:2
 
Hrabánek Michal
6:4, 6:2
 
 
 
Kotrba Adam
7:6 (3), 6:4
 
Zahrádka David
7:6 (2), 6:0
 
Růžek Matyáš
6:1, 6:2
 
Štěpánek Adam
6:1, 5:7, 1:0 (7)
 
 
1:6, 6:3, 1:0 (2)
 
Hromek Patrik
 
Doucha Jakub
6:3, 6:4
 
ĎARMEK JOSEF
6:1, 6:0
 
Pirk Vojtěch
6:3, 6:4
 
Hošpes Matyáš
6:2, 6:2
 
Chovanec Samuel
1:6, 6:4, 1:0 (5)
 
PROCHÁZKA Adam
6:4, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Buchanevyč Vladislav
 
Kuba Luboš
6:1, 6:2
 
Vortel Štěpán
6:4, 6:1
 
Nekovář Max
3:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Hauer Václav
6:1, 6:0
 
Zaporozhchenko Yehor
6:1, 7:6 (2)
 
Štěpánek Kryštof
6:2, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Jurman Alexander
 
Poznámka pořadatele: Program sobota 8.30 Ambrož-Růžička,Kejla-Veškrna,Tomášek-Jandourek,Kotrba-Zahrádka,Růžek-Štěpánek A.,Doucha-Ďarmek,Pirk-Hošpes 9.30 Chovanec-Procházka,Kuba-Vortel,Nekovář-Hauer, Zaporozhchenko-Štepánek Kr. 10.30 Klíma-vítěz,Hrabánek-vítěz 11.30 Buchanevyč-vítěz,Jurman-vítěz
Počet účastníků27
NasazeníBH
Klíma Max 21915
Jurman Alexander 26315
Hrabánek Michal 27215
Buchanevyč Vladislav 34312
Hromek Patrik 36112
Doucha Jakub 41212
Jandourek Filip 42712
Kuba Luboš 4549
Kategorie : 5Součet BH: 102
Kódové číslo akce: 712216

 
 
Klíma Max - Zedek Jakub
 
ĎARMEK JOSEF - Růžička Richard
6:1, 6:1
 
Chovanec Samuel - PROCHÁZKA Adam
6:4, 6:3
 
Jandourek Filip - Hošpes Matyáš
6:2, 6:2
 
 
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
1:6, 7:5, 1:0 (6)
 
Ambrož Bruno - Kejla Jakub
6:2, 6:0
 
Vortel Štěpán - Kuba Luboš
6:1, 6:4
 
Doucha Jakub - Veškrna Tomáš
6:3, 6:4
 
 
6:4, 6:4
 
Hrabánek Michal - Kotrba Adam
 
Růžek Matyáš - Nekovář Max
6:2, 6:2
 
Pirk Vojtěch - Zahrádka David
6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Jurman Alexander - Hromek Patrik
 
Počet dvojic12
NasazeníBH
Zedek Jakub 20120
Klíma Max 21915
Jurman Alexander 26315
Hrabánek Michal 27215
Hromek Patrik 36112
Doucha Jakub 41212
Jandourek Filip 42712
Kuba Luboš 4549
Kategorie : 6Součet BH: 110
Kódové číslo akce: 714216

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Loucký Mark30.03.2009Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jurman Alexander30.10.2007SK HAMR, z.s.
Buchanevyč Vladislav22.09.2008SK Aritma Praha
Kotrba Adam27.03.2008TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Klíma Max24.01.2008SK Meteor Praha
Zedek Jakub20.11.2007SK Meteor Praha