Název: |
A3 |
Datum: |
16.-20.08. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (A - 400) |
Kódové číslo: |
716206 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Křivánek Pavel |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
106 00 Praha 10 |
Tel. (1): |
731690941 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Hraje se v areálu v Záběhlicích. Vjezd na parkoviště je z ulice Záběhlická naproti číslu 73. Prezence do hlavní soutěže, kdykoli do 18h přes SMS na tel. čísle 731690941, nebo telefonicky mezi 17-18h, nebo osobně opět mezi 17-18h. Losování proběhne v 18.00. Následný program na sobotu bude poté vyvěšen na webu.
V areálu funguje restaurace s celodenním provozem.
Možnosti ubytování v okolí:
www.krystof.cz, www.nazamecku.cz, www.pensionhattrick.cz |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Sklenička Štěpán |
25.07.2007 |
TK Sparta Praha |
21 |
60 |
|
|
21.04.2019 08:01:53 |
2. |
Kozlovský Matyáš |
30.09.2007 |
I.ČLTK Praha |
36 |
45 |
|
|
27.03.2019 10:55:37 |
3. |
Čepelík Matouš |
08.03.2008 |
LTK Liberec |
37 |
45 |
|
|
26.03.2019 18:47:40 |
4. |
Fröhlich Jan |
09.07.2007 |
TK Horní Měcholupy |
40 |
45 |
|
|
28.04.2019 00:15:41 |
5. |
Pospíšil Matěj |
11.03.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
42 |
45 |
|
|
21.07.2019 15:04:30 |
6. |
Škrlík Mathias |
19.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
45 |
45 |
|
|
23.03.2019 17:59:40 |
7. |
Fröhlich Max |
09.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
45 |
45 |
|
|
28.04.2019 00:08:30 |
8. |
Šmejcký Jakub |
09.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
47 |
45 |
|
|
27.03.2019 17:35:59 |
9. |
Postupa Martin |
26.04.2007 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
48 |
45 |
|
|
22.04.2019 09:14:07 |
10. |
Hanačík Antonín |
05.02.2007 |
TK Zlín |
50 |
45 |
|
|
16.03.2019 08:58:41 |
11. |
Stejskal Adam |
01.06.2007 |
TK Milo Olomouc |
53 |
35 |
|
|
17.03.2019 10:03:04 |
12. |
Petrofský David |
07.06.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
55 |
35 |
|
|
20.04.2019 23:13:36 |
13. |
Šnajdr Denis |
14.06.2007 |
TC Brno. |
58 |
35 |
|
|
16.06.2019 23:08:43 |
14. |
Komínek Kryštof |
08.05.2008 |
TK Sparta Praha |
61 |
35 |
|
|
29.03.2019 00:28:50 |
15. |
Šefčík Lukáš |
11.12.2007 |
TK Pelhřimov |
69 |
35 |
|
|
15.04.2019 07:00:58 |
16. |
Blaška Sebastian |
07.08.2008 |
ŽLTC Brno |
73 |
35 |
|
|
23.03.2019 21:48:38 |
17. |
Doskočil Martin |
01.03.2007 |
TK Sparta Praha |
76 |
30 |
|
|
30.07.2019 22:06:14 |
18. |
Bursa Tomáš |
01.02.2007 |
LTK Liberec |
78 |
30 |
|
|
21.05.2019 09:14:24 |
19. |
Hanák Ondřej |
21.06.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
79 |
30 |
|
|
30.07.2019 12:46:58 |
20. |
Brückner David |
20.03.2008 |
I.ČLTK Praha |
80 |
30 |
|
|
13.05.2019 20:04:24 |
21. |
Košárko Filip |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
82 |
30 |
|
|
16.03.2019 13:35:51 |
22. |
Sršeň Alexandr |
24.01.2007 |
TK Frýdlant v Čechách |
94 |
30 |
|
|
14.07.2019 07:56:03 |
23. |
Žiška Štěpán |
01.09.2008 |
ŽLTC Brno |
96 |
30 |
|
|
13.06.2019 18:51:38 |
24. |
Krejčí Matyáš |
12.10.2007 |
I.ČLTK Praha |
98 |
30 |
|
|
03.04.2019 22:16:59 |
25. |
Kotrc Aleš |
04.01.2008 |
TK Sparta Praha |
99 |
30 |
|
|
02.07.2019 22:23:13 |
26. |
Sedlatý Matěj |
18.04.2007 |
TENIS Klánovice |
122 |
25 |
|
|
01.08.2019 15:57:30 |
27. |
Psota Jan |
20.03.2008 |
TK Slavia Plzeň |
127 |
25 |
|
|
15.03.2019 13:45:04 |
28. |
Svoboda Josef |
25.10.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
135 |
25 |
|
|
24.03.2019 18:12:06 |
29. |
Abrahám Nicolas |
20.12.2007 |
TK Most |
138 |
25 |
|
|
30.06.2019 13:10:23 |
30. |
Voleský Daniel |
22.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
140 |
25 |
|
|
16.07.2019 19:40:31 |
31. |
Vaněk Daniel |
27.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
141 |
25 |
|
|
26.06.2019 20:59:59 |
32. |
Duda Adam |
02.08.2008 |
TK Horní Měcholupy |
144 |
20 |
|
|
23.07.2019 10:27:01 |
33. |
Fojtů Lukas |
19.01.2008 |
TK Horní Měcholupy |
150 |
20 |
|
|
02.06.2019 20:55:15 |
34. |
Rat Daniel |
09.05.2008 |
TENIS Klánovice |
155 |
20 |
|
|
14.07.2019 16:46:12 |
35. |
Reitinger David |
09.03.2007 |
SK HAMR, z.s. |
168 |
20 |
|
volná karta pořadatele |
29.07.2019 09:59:19 |
36. |
Šidlík Jan |
07.04.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
197 |
20 |
|
volná karta pořadatele |
06.07.2019 17:58:25 |
37. |
Ladman Filip |
01.01.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
volná karta ČTS |
15.03.2019 07:33:42 |
38. |
Sloboda Leon |
30.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
2094 |
1 |
|
volná karta ČTS |
15.03.2019 20:45:35 |
39. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
volná karta ČTS |
16.03.2019 20:25:05 |
40. |
Djukic Strahinja |
16.06.2007 |
- |
2094 |
1 |
|
volná karta |
14.08.2019 15:56:17 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Martínek Tobiáš |
05.06.2008 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
189 |
20 |
|
|
29.03.2019 13:40:32 |
2. |
Zedek Jakub |
20.11.2007 |
SK Meteor Praha |
201 |
20 |
|
|
27.07.2019 23:22:08 |
3. |
Holub Jakub |
08.01.2008 |
TK Slavia Plzeň |
210 |
20 |
|
|
30.06.2019 12:17:16 |
4. |
Červenka Matěj |
04.06.2008 |
TK Ústí n.Labem |
211 |
20 |
|
|
27.07.2019 21:46:41 |
5. |
Klíma Max |
24.01.2008 |
SK Meteor Praha |
219 |
15 |
|
|
04.04.2019 15:10:16 |
6. |
Vilt Václav |
12.04.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
241 |
15 |
|
|
27.07.2019 19:20:54 |
7. |
Andr Marek |
11.04.2008 |
SK Meteor Praha |
248 |
15 |
|
|
21.07.2019 13:40:36 |
8. |
Bureš Oliver |
04.04.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
261 |
15 |
|
|
11.04.2019 21:48:56 |
9. |
Jurman Alexander |
30.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
263 |
15 |
|
|
05.07.2019 08:10:48 |
10. |
Jumar Jakub |
08.10.2007 |
TK Horní Měcholupy |
299 |
15 |
|
|
10.07.2019 17:49:54 |
11. |
Černovický Jakub |
20.12.2008 |
TK Neridé |
326 |
12 |
|
|
26.07.2019 00:07:45 |
12. |
Luňák Maxim |
20.12.2007 |
Lokomotiva Praha |
333 |
12 |
|
|
23.03.2019 14:20:27 |
13. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
343 |
12 |
|
|
29.05.2019 22:23:17 |
14. |
Rychnavský Jonáš |
09.05.2008 |
Sokol TK Kaplice |
383 |
12 |
|
|
31.03.2019 11:23:41 |
15. |
Pešta Richard |
20.10.2007 |
TCM Dubeč, z.s. |
401 |
12 |
|
|
22.07.2019 14:42:56 |
16. |
Císař Otakar |
23.07.2007 |
TK Ruzyně Praha |
423 |
12 |
|
|
31.07.2019 15:43:03 |
17. |
Chipashvili Giorgi |
04.02.2007 |
TC ESO Praha z.s. |
429 |
12 |
|
|
10.06.2019 12:17:05 |
18. |
Dzúr Jan |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
494 |
9 |
|
|
29.07.2019 11:14:19 |
19. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
512 |
9 |
|
|
16.05.2019 06:24:17 |
20. |
Dzúr Štěpán |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
522 |
9 |
|
|
29.07.2019 11:14:58 |
21. |
Kotrba Adam |
27.03.2008 |
TK Slavia Plzeň |
563 |
9 |
|
|
27.07.2019 18:32:25 |
22. |
Kučírek Daniel |
01.08.2007 |
LTC Houštka |
842 |
6 |
|
|
17.06.2019 13:45:03 |
23. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 00:01:55 |
24. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
2094 |
1 |
|
volná karta ČTS |
15.03.2019 00:02:43 |
25. |
Tichý Filip |
08.02.2009 |
SK LAMA o.s. |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 00:04:12 |
26. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 00:07:01 |
27. |
Fejka Matěj |
23.06.2009 |
TK Slavia Plzeň |
2094 |
1 |
|
volná karta ČTS |
15.03.2019 00:09:28 |
28. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
volná karta pořadatele |
15.03.2019 00:09:31 |
29. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
volná karta ČTS |
15.03.2019 00:10:09 |
30. |
Gaborík Luboš |
13.07.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 00:15:03 |
31. |
Kreysa Jan |
02.09.2009 |
LTK Liberec |
2094 |
1 |
|
volná karta pořadatele |
17.03.2019 19:26:51 |
32. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
volná karta pořadatele |
06.08.2019 14:03:43 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 00:23:38 |
2. |
Linhart Adam |
19.06.2009 |
Sportovní centrum Linhart |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 07:34:09 |
3. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 12:34:18 |
4. |
Drul Matvij |
11.02.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
2094 |
1 |
|
|
19.03.2019 21:13:48 |
5. |
Přáda Jaroslav |
01.07.2009 |
TJ Spoje Praha |
2094 |
1 |
|
|
30.05.2019 23:07:40 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Dujka Dominik |
29.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2019 09:48:54 |
2. |
Šelemberk Richard |
16.06.2008 |
TENNIS CENTRE Kosmonosy |
408 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2019 23:34:34 |
3. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2019 12:21:37 |
4. |
Zeman Jakub |
07.11.2008 |
TK Pelhřimov |
259 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2019 17:10:51 |
5. |
Žahour Richard |
08.01.2008 |
TK Písek |
167 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2019 17:12:55 |
6. |
Wirgler Tomáš |
05.03.2009 |
TK Znojmo |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2019 10:38:23 |
7. |
Chlodnicki Jan |
10.10.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
356 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2019 13:24:38 |
8. |
Vomela Tomáš |
20.02.2009 |
HTK Třebíč |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2019 06:16:52 |
9. |
Němeček Marek |
17.07.2007 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
151 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2019 16:04:28 |
10. |
Kuchař Saša |
23.10.2008 |
TC Brno. |
347 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
21.07.2019 14:06:09 |
11. |
Sýkora Jan |
13.02.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
86 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2019 20:10:50 |
12. |
Pugner Adam |
04.07.2008 |
SK Aritma Praha |
390 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2019 09:54:34 |
13. |
Ploc Matouš |
14.11.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
234 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2019 11:21:13 |
14. |
El Gazzar Tarek |
12.03.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
95 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2019 15:18:11 |
15. |
Baran Lukáš |
01.11.2009 |
LTC Tábor 1903 |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2019 16:34:52 |
16. |
Staněk jiří |
22.06.2008 |
TK Radošovice |
710 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2019 19:58:23 |
17. |
Pánek Sebastian |
19.07.2007 |
TK Soběslav |
171 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2019 22:26:45 |
18. |
Loučka Ondřej |
23.09.2008 |
SK HAMR, z.s. |
494 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2019 20:45:30 |
19. |
Knotek Matěj |
29.07.2009 |
LTK Klatovy |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.07.2019 18:08:48 |
20. |
Mrva Maxim |
02.08.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
4 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2019 10:18:00 |
21. |
Kumstát Jan |
02.01.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
10 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2019 22:13:53 |
22. |
Lobovský Robert |
17.02.2007 |
LTK Klatovy |
560 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2019 23:17:57 |
23. |
Chodura Sebastian |
31.01.2007 |
I.ČLTK Praha |
26 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
30.07.2019 08:03:27 |
24. |
Grois Ondřej |
27.06.2007 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
60 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
30.07.2019 22:55:39 |
25. |
Raštica Jan |
19.03.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
34 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
31.07.2019 14:00:18 |
26. |
Horáček Josef |
16.02.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
25 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2019 06:55:20 |
27. |
Opluštil Jakub |
21.05.2009 |
LTK Klatovy |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2019 16:44:34 |
28. |
Martinovič Filip |
27.06.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
195 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2019 21:34:57 |
29. |
Mróz Lukáš |
12.08.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
308 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.08.2019 06:14:41 |
30. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2019 18:12:23 |
31. |
Šulc Matěj |
18.07.2009 |
Sokol Čimice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.08.2019 21:43:20 |
32. |
Kločurek Daniel |
08.03.2007 |
TK Sparta Praha |
43 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2019 05:55:54 |
33. |
Loucký Mark |
30.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2019 12:30:15 |
34. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2019 18:17:21 |
35. |
Michálek Stanislav |
11.07.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
163 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2019 20:51:51 |
36. |
Šipula David |
21.05.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.08.2019 11:18:04 |
37. |
Sedlář Josef |
01.05.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
12 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
06.08.2019 11:58:32 |
38. |
Sanders Oliver |
09.10.2007 |
I.ČLTK Praha |
72 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
06.08.2019 18:38:08 |
39. |
Laššan Radek |
10.08.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.08.2019 21:57:24 |
40. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.08.2019 22:06:02 |
41. |
Doležal Lukáš |
08.07.2007 |
TJ Brno-Komín |
159 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2019 05:53:40 |
42. |
Motal Jan |
19.05.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2019 08:48:01 |
43. |
Klepáč Adam |
29.07.2007 |
Lokomotiva Zdice |
216 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2019 09:53:51 |
44. |
Spěvák Jakub |
02.01.2008 |
TK Kadaň |
341 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2019 11:14:31 |
45. |
Pešat Oliver |
19.02.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
66 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2019 16:39:48 |
46. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2019 22:34:29 |
47. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2019 22:39:42 |
48. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2019 08:33:46 |
49. |
Hanke Max |
09.05.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
101 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2019 10:58:13 |
50. |
Kunst Filip |
15.06.2008 |
LTC Houštka |
581 |
9 |
|
IS: kolizní přihláška |
10.08.2019 12:00:14 |
51. |
Mutl Antonín |
11.02.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
291 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2019 18:11:54 |
52. |
Milar Jiří |
25.07.2007 |
HTK Třebíč |
86 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
11.08.2019 08:44:37 |
53. |
Klofáč Tobiáš |
10.03.2007 |
SK Meteor Praha |
51 |
35 |
|
IS: lhůta 5 dní |
11.08.2019 16:47:00 |
54. |
Pelikán Tomáš |
14.09.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.08.2019 08:21:24 |
55. |
Boháč Antonín |
03.03.2008 |
TJ Kralupy |
191 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
12.08.2019 14:14:02 |
56. |
Kubec Filip |
07.04.2007 |
SK HAMR, z.s. |
102 |
25 |
|
odhlášeno pořadatelem |
12.08.2019 14:28:39 |
57. |
Meister Patrik |
03.09.2009 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.08.2019 22:21:05 |
58. |
Fidler Tomáš |
03.07.2008 |
Lokomotiva Praha |
259 |
15 |
|
odhlášeno pořadatelem |
14.08.2019 14:05:55 |
59. |
Hromek Adrian |
13.05.2008 |
TENIS Klánovice |
301 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
15.08.2019 09:19:20 |
60. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.08.2019 10:35:59 |
61. |
Nekovář Max |
29.09.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.08.2019 11:16:03 |
62. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.08.2019 12:57:47 |
63. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.08.2019 15:57:18 |
64. |
Bohoněk Marcel |
17.06.2009 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.08.2019 17:25:04 |
|