Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
16.-20.08.
Pořadatel:
SK HAMR, z.s. (A - 400)
Kódové číslo:
716206
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Křivánek Pavel
K Vodě 3200/3
106 00 Praha 10
Tel. (1):
731690941
E-mail:
pavel.krivanek@hamrsport.cz

Poznámka pořadatele:

Hraje se v areálu v Záběhlicích. Vjezd na parkoviště je z ulice Záběhlická naproti číslu 73. Prezence do hlavní soutěže, kdykoli do 18h přes SMS na tel. čísle 731690941, nebo telefonicky mezi 17-18h, nebo osobně opět mezi 17-18h. Losování proběhne v 18.00. Následný program na sobotu bude poté vyvěšen na webu.
V areálu funguje restaurace s celodenním provozem.
Možnosti ubytování v okolí:
www.krystof.cz, www.nazamecku.cz, www.pensionhattrick.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
21
60
 
 
21.04.2019 08:01:53
2.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
36
45
 
 
27.03.2019 10:55:37
3.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
37
45
 
 
26.03.2019 18:47:40
4.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
40
45
 
 
28.04.2019 00:15:41
5.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
45
 
 
21.07.2019 15:04:30
6.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
45
45
 
 
23.03.2019 17:59:40
7.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
45
45
 
 
28.04.2019 00:08:30
8.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
47
45
 
 
27.03.2019 17:35:59
9.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová
48
45
 
 
22.04.2019 09:14:07
10.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
50
45
 
 
16.03.2019 08:58:41
11.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
35
 
 
17.03.2019 10:03:04
12.
Petrofský David 07.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
55
35
 
 
20.04.2019 23:13:36
13.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
58
35
 
 
16.06.2019 23:08:43
14.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
61
35
 
 
29.03.2019 00:28:50
15.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
69
35
 
 
15.04.2019 07:00:58
16.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
 
 
23.03.2019 21:48:38
17.
Doskočil Martin 01.03.2007 TC Ostrava Nová Ves
76
30
 
 
30.07.2019 22:06:14
18.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
78
30
 
 
21.05.2019 09:14:24
19.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
79
30
 
 
30.07.2019 12:46:58
20.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
80
30
 
 
13.05.2019 20:04:24
21.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
 
 
16.03.2019 13:35:51
22.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 TK Frýdlant v Čechách
94
30
 
 
14.07.2019 07:56:03
23.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
96
30
 
 
13.06.2019 18:51:38
24.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
98
30
 
 
03.04.2019 22:16:59
25.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Slavia Plzeň
99
30
 
 
02.07.2019 22:23:13
26.
Sedlatý Matěj 18.04.2007 LTK Liberec
122
25
 
 
01.08.2019 15:57:30
27.
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov
127
25
 
 
15.03.2019 13:45:04
28.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
135
25
 
 
24.03.2019 18:12:06
29.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
138
25
 
 
30.06.2019 13:10:23
30.
Voleský Daniel 22.10.2007 SK HAMR, z.s.
140
25
 
 
16.07.2019 19:40:31
31.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
141
25
 
 
26.06.2019 20:59:59
32.
Duda Adam 02.08.2008 TK Olymp Praha
144
20
 
 
23.07.2019 10:27:01
33.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
150
20
 
 
02.06.2019 20:55:15
34.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
155
20
 
 
14.07.2019 16:46:12
35.
Reitinger David 09.03.2007 SK HAMR, z.s.
168
20
 
volná karta pořadatele
29.07.2019 09:59:19
36.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
197
20
 
volná karta pořadatele
06.07.2019 17:58:25
37.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 07:33:42
38.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 20:45:35
39.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
volná karta ČTS
16.03.2019 20:25:05
40.
Djukic Strahinja 16.06.2007 -
2094
1
 
volná karta
14.08.2019 15:56:17
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
189
20
 
 
29.03.2019 13:40:32
2.
Zedek Jakub 20.11.2007 SK Meteor Praha
201
20
 
 
27.07.2019 23:22:08
3.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
 
 
30.06.2019 12:17:16
4.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
211
20
 
 
27.07.2019 21:46:41
5.
Klíma Max 24.01.2008 SK Meteor Praha
219
15
 
 
04.04.2019 15:10:16
6.
Vilt Václav 12.04.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
241
15
 
 
27.07.2019 19:20:54
7.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
248
15
 
 
21.07.2019 13:40:36
8.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
 
 
11.04.2019 21:48:56
9.
Jurman Alexander 30.10.2007 SK HAMR, z.s.
263
15
 
 
05.07.2019 08:10:48
10.
Jumar Jakub 08.10.2007 TŠ Hostivař
299
15
 
 
10.07.2019 17:49:54
11.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
326
12
 
 
26.07.2019 00:07:45
12.
Luňák Maxim 20.12.2007 Sokol Čimice
333
12
 
 
23.03.2019 14:20:27
13.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
 
 
29.05.2019 22:23:17
14.
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice
383
12
 
 
31.03.2019 11:23:41
15.
Pešta Richard 20.10.2007 TŠ Hostivař
401
12
 
 
22.07.2019 14:42:56
16.
Císař Otakar 23.07.2007 TK Ruzyně Praha
423
12
 
 
31.07.2019 15:43:03
17.
Chipashvili Giorgi 04.02.2007 I.ČLTK Praha
429
12
 
 
10.06.2019 12:17:05
18.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
494
9
 
 
29.07.2019 11:14:19
19.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s.
512
9
 
 
16.05.2019 06:24:17
20.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
522
9
 
 
29.07.2019 11:14:58
21.
Kotrba Adam 27.03.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
563
9
 
 
27.07.2019 18:32:25
22.
Kučírek Daniel 01.08.2007 Sportovní centrum Linhart
842
6
 
 
17.06.2019 13:45:03
23.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:01:55
24.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 00:02:43
25.
Tichý Filip 08.02.2009 SK LAMA o.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:04:12
26.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:07:01
27.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 00:09:28
28.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
volná karta pořadatele
15.03.2019 00:09:31
29.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 00:10:09
30.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:15:03
31.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
 
volná karta pořadatele
17.03.2019 19:26:51
32.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
volná karta pořadatele
06.08.2019 14:03:43

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
 
15.03.2019 00:23:38
2.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
 
 
15.03.2019 07:34:09
3.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 12:34:18
4.
Drul Matvij 11.02.2009 SK Satalice
2094
1
 
 
19.03.2019 21:13:48
5.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
 
30.05.2019 23:07:40

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
18.06.2019 09:48:54
2.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 23:34:34
3.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
12.07.2019 12:21:37
4.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 17:10:51
5.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
167
20
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 17:12:55
6.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
2094
1
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 10:38:23
7.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
356
12
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 13:24:38
8.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 06:16:52
9.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
151
20
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 16:04:28
10.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 14:06:09
11.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
 
odhlášeno hráčem
22.07.2019 20:10:50
12.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
390
12
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 09:54:34
13.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 11:21:13
14.
El Gazzar Tarek 12.03.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
95
30
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 15:18:11
15.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 16:34:52
16.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
odhlášeno hráčem
25.07.2019 19:58:23
17.
Pánek Sebastian 19.07.2007 TK Soběslav
171
20
 
odhlášeno hráčem
25.07.2019 22:26:45
18.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
494
9
 
odhlášeno hráčem
26.07.2019 20:45:30
19.
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 18:08:48
20.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
4
60
 
odhlášeno hráčem
29.07.2019 10:18:00
21.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
10
60
 
odhlášeno hráčem
29.07.2019 22:13:53
22.
Lobovský Robert 17.02.2007 LTK Klatovy
560
9
 
odhlášeno hráčem
29.07.2019 23:17:57
23.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
26
60
 
odhlášeno hráčem
30.07.2019 08:03:27
24.
Grois Ondřej 27.06.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
60
35
 
odhlášeno hráčem
30.07.2019 22:55:39
25.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
60
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 14:00:18
26.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
25
60
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 06:55:20
27.
Opluštil Jakub 21.05.2009 LTK Klatovy
2094
1
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 16:44:34
28.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
195
20
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 21:34:57
29.
Mróz Lukáš 12.08.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
308
15
 
odhlášeno hráčem
02.08.2019 06:14:41
30.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
 
odhlášeno hráčem
03.08.2019 18:12:23
31.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
04.08.2019 21:43:20
32.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
43
45
 
odhlášeno hráčem
05.08.2019 05:55:54
33.
Loucký Mark 30.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
05.08.2019 12:30:15
34.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
05.08.2019 18:17:21
35.
Michálek Stanislav 11.07.2007 SK JC Sport Opava
163
20
 
odhlášeno hráčem
05.08.2019 20:51:51
36.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.08.2019 11:18:04
37.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
12
60
 
odhlášeno hráčem
06.08.2019 11:58:32
38.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
 
odhlášeno hráčem
06.08.2019 18:38:08
39.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
 
odhlášeno hráčem
08.08.2019 21:57:24
40.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
 
odhlášeno hráčem
08.08.2019 22:06:02
41.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
159
20
 
odhlášeno hráčem
09.08.2019 05:53:40
42.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.08.2019 08:48:01
43.
Klepáč Adam 29.07.2007 Lokomotiva Zdice
216
15
 
odhlášeno hráčem
09.08.2019 09:53:51
44.
Spěvák Jakub 02.01.2008 TK Kadaň
341
12
 
odhlášeno hráčem
09.08.2019 11:14:31
45.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
66
35
 
odhlášeno hráčem
09.08.2019 16:39:48
46.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.08.2019 22:34:29
47.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.08.2019 22:39:42
48.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
odhlášeno hráčem
10.08.2019 08:33:46
49.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
101
30
 
odhlášeno hráčem
10.08.2019 10:58:13
50.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
 
IS: kolizní přihláška
10.08.2019 12:00:14
51.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
291
15
 
odhlášeno hráčem
10.08.2019 18:11:54
52.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
 
odhlášeno hráčem
11.08.2019 08:44:37
53.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
51
35
 
IS: lhůta 5 dní
11.08.2019 16:47:00
54.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
12.08.2019 08:21:24
55.
Boháč Antonín 03.03.2008 Open Tennis Club
191
20
 
odhlášeno hráčem
12.08.2019 14:14:02
56.
Kubec Filip 07.04.2007 SK HAMR, z.s.
102
25
 
odhlášeno pořadatelem
12.08.2019 14:28:39
57.
Meister Patrik 03.09.2009 Pála Vízner Tennis z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
12.08.2019 22:21:05
58.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
259
15
 
odhlášeno pořadatelem
14.08.2019 14:05:55
59.
Hromek Adrian 13.05.2008 TENIS Klánovice
301
15
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 09:19:20
60.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 10:35:59
61.
Nekovář Max 29.09.2009 WILSON Tenis Centrum
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 11:16:03
62.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 12:57:47
63.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 15:57:18
64.
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 17:25:04