Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Znojmo
Datum:  12.-15.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Šnajdr Denis
 
 
 
Laššan Radek
6:1, 6:0
 
Kubát Jan
6:2, 0:6, 6:4
 
Vymazal Kryštof
6:0, 6:4
 
 
 
Zeman Jakub
6:3, 6:1
 
 
 
Kylsán Jakub
6:1, 1:6, 6:1
 
 
 
Djukic Strahinja
6:2, 6:1
 
Vomela Tomáš
6:0, 6:1
 
Žák Filip
6:1, 6:1
 
Kreysa Jan
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Majc Mário
 
Milar Jiří
6:0, 6:2
 
 
 
Hejnar Richard
6:3, 6:2
 
Wirgler Tomáš
6:4, 6:1
 
Králík Maximilian
6:4, 3:6, 7:5
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kilian Darek
 
Váňa Tomáš
6:0, 6:2
 
 
 
 
1:6, 6:4, 6:1
 
Lipták Matej
 
Majc André
6:4, 2:6, 6:3
 
Řezanina Matyáš
6:3, 1:6, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Čech Marek
 
Čank Tobiáš
6:4, 6:4
 
 
 
Dufek Šimon
6:1, 6:2
 
Schaur Roman
6:0, 6:3
 
Prášek Nello Daniel
6:1, 7:5
 
Fencl Tomáš
6:1, 6:2
 
 
4:6, 6:4, 6:4
 
Doležal Lukáš
 
Mazal  Matyáš
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:4, 7:5
 
Sloboda Leon
 
Odstrčil Lukáš
6:0, 6:0
 
Kučera Daniel
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Žiška Štěpán
 
Lebiš Josef
7:5, 7:5
 
 
 
Spáčil Jan
3:6, 6:1, 6:1
 
Merta Jakub
6:1, 6:2
 
Prášek Luca Samuel
6:1, 6:0
 
Holý Tomáš
6:1, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Macháček David
 
Jendřejek Daniel
6:3, 0:6, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Fejka Matěj
 
Majera Denis
6:3, 6:3
 
Doucha Jakub
6:4, 4:6, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Brückner David
 
Rozhodčí turnaje: Wirgler Martin (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků43
NasazeníBH
Šnajdr Denis 5835
Brückner David 8030
Milar Jiří 8630
Žiška Štěpán 9630
Čank Tobiáš 11525
Čech Marek 13125
Lebiš Josef 13225
Majc Mário 14220
Kategorie : 9Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 712197

Brückner David - Šnajdr Denis
 
 
 
Lebiš Josef - Wirgler Tomáš
6:3, 6:2
 
Doucha Jakub - Kubát Jan
6:0, 6:1
 
Váňa Tomáš - Laššan Radek
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Kylsán Jakub - Zeman Jakub
 
Čank Tobiáš - Majc Mário
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Sloboda Leon - Fejka Matěj
 
Kreysa Jan - Majera Denis
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Králík Maximilian - Vymazal Kryštof
 
Djukic Strahinja - Řezanina Matyáš
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Macháček David - Schaur Roman
 
Fencl Tomáš - Merta Jakub
3:6, 6:3, 1:0
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Kilian Darek - Doležal Lukáš
 
Prášek Luca Samuel - Prášek Nello Daniel
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Mazal  Matyáš - Kučera Daniel
 
 
6:3, 6:2
 
Jendřejek Daniel - Spáčil Jan
 
 
6:2, 7:6
 
Milar Jiří - Žiška Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: Wirgler Martin (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic17
NasazeníBH
Šnajdr Denis 5835
Brückner David 8030
Milar Jiří 8630
Žiška Štěpán 9630
Čank Tobiáš 11525
Lebiš Josef 13225
Majc Mário 14220
Macháček David 15320
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 714197

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fuis Alex25.03.2008TC BORS CLUB-STK Břeclav
Ondrůšek Antonín09.12.2008SK Uherský Brod