Název:
HAMR CUP
Datum:
10.-12.08.
Pořadatel:
SK HAMR, z.s. (C - 200)
Kódové číslo:
716186
Dvorců+povrch:
10 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Křivánek Pavel
:
K Vodě 3200/3
:
106 00 Praha 10
Tel. (1):
731690941
E-mail:
pavel.krivanek@hamrsport.cz

Poznámka pořadatele: Prezence v pátek mezi 12-18h přes SMS (ve tvaru jméno, příjmení, datum narození a klub) na čísle 731690941 nebo telefonicky mezi 17.00-18.00. Losování proběhne následně a program na sobotu bude vyvěšen do 20.00. Hraje se v areálu v Záběhlicích, vjezd na parkoviště je z ulice Záběhlická naproti číslu 73)


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Mašata Daniel 10.07.2007 TJ Solidarita Praha 10
323
12
 
 
07.08.2019 10:05:41
2.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
 
volná karta
09.08.2019 14:40:38
3.
Kleibl Samuel 25.05.2008 Tenis Dobříš
368
12
 
volná karta
09.08.2019 08:33:05
4.
Tikovský Jakub 14.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
380
12
 
 
08.08.2019 09:18:31
5.
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice
383
12
 
 
31.03.2019 11:20:17
6.
Chipashvili Giorgi 04.02.2007 I.ČLTK Praha
429
12
 
 
10.06.2019 12:06:51
7.
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TCD Donovalská
522
9
 
volná karta
09.08.2019 11:07:59
8.
Kotrba Adam 27.03.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
563
9
 
volná karta
09.08.2019 11:07:05
9.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
 
 
02.07.2019 20:51:07
10.
Mc Carthy Jeremy 30.10.2007 -
689
6
 
 
12.06.2019 10:52:06
11.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
 
30.07.2019 08:08:12
12.
Trubač Tadeáš 09.01.2008 TK Písnice
745
6
 
 
08.08.2019 11:58:48
13.
Zaporozhchenko Yehor 21.02.2008 Tenis Centrum Lužiny
874
6
 
 
05.08.2019 21:02:47
14.
Růžička Richard 03.11.2007 TK Ruzyně Praha
1016
4
 
 
27.07.2019 19:01:29
15.
Kobza František 18.05.2008 TJ Kralupy o.s.
1219
4
 
 
09.08.2019 08:27:51
16.
Šetina Ludvík 10.09.2007 TK Neridé
1253
4
 
 
16.06.2019 19:59:41
17.
Holada Jan 16.03.2007 TJ Horní Měcholupy
1253
4
 
 
30.07.2019 09:29:34
18.
Kašík Daniel 01.11.2007 TK Radošovice
1253
4
 
 
03.08.2019 16:24:03
19.
Lešetický Pavel 10.03.2008 LTC Modřany 2005
1744
3
 
 
04.08.2019 15:20:24
20.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé
2094
1
 
 
29.03.2019 18:18:08
21.
Rajarajan Rajadithan 26.06.2008 -
2094
1
 
 
11.06.2019 13:28:09
22.
Wepener Nicolas 14.04.2009 -
2094
1
 
 
11.06.2019 13:28:20
23.
Jagles Oliver 02.02.2009 -
2094
1
 
 
11.06.2019 13:28:31
24.
Chovanec Samuel 04.06.2009 TK Neridé
2094
1
 
 
16.06.2019 22:05:01
25.
Červenák Nikolas 17.09.2009 TCD Donovalská
2094
1
 
 
24.07.2019 14:18:25
26.
Loucký Mark 30.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
 
06.08.2019 11:30:29
27.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
 
07.08.2019 15:40:40
28.
Vostřel Jan 19.02.2007 Pála Vízner Tennis z.s.
2094
1
 
 
08.08.2019 11:02:14
29.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
2094
1
 
volná karta
09.08.2019 12:41:24
30.
Škopek David 17.05.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
2094
1
 
volná karta
09.08.2019 14:02:06
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 16:16:42
2.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.06.2019 02:06:50
3.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 23:34:34
4.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.07.2019 10:53:51
5.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
19.07.2019 20:32:47
6.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
22.07.2019 10:39:48
7.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
390
12
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 09:54:34
8.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 23:15:28
9.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 09:12:01
10.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 09:32:03
11.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
29.07.2019 22:52:07
12.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
512
9
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 10:59:33
13.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 11:16:20
14.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 06:52:35
15.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 10:16:44
16.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
959
6
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 10:37:20
17.
Opluštil Jakub 21.05.2009 LTK Klatovy
2094
1
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 16:40:18
18.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
2094
1
 
odhlášeno hráčem
02.08.2019 12:46:20
19.
Nekovář Max 29.09.2009 WILSON Tenis Centrum
2094
1
 
odhlášeno hráčem
02.08.2019 12:51:55
20.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
03.08.2019 10:55:39
21.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
03.08.2019 11:02:23
22.
Ambrož Bruno 25.12.2008 TK Olymp Praha
734
6
 
odhlášeno hráčem
03.08.2019 13:51:28
23.
Wey Tommy 08.12.2008 TK Start Praha-Topolka
928
6
 
odhlášeno hráčem
03.08.2019 14:36:56
24.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
03.08.2019 20:57:55
25.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
04.08.2019 09:41:56
26.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
04.08.2019 12:00:26
27.
Meister Patrik 03.09.2009 Pála Vízner Tennis z.s.
2094
1
 
IS: lhůta 8 dní
04.08.2019 17:30:44