Název: |
33.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA |
Datum: |
17.-21.08. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (B - 400) |
Místo konání: |
FRÝDEK-MÍSTEK |
Kódové číslo: |
716175 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 17:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Ne do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
Na Drahách 196 | |
739 25 Sviadnov | |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rojíček Daniel | 30.01.2008 | TK TENNISPOINT FM | 38 |
45 |
volná karta | 12.05.2020 11:38:01 |
|
2. |
Klimša Ondřej | 15.07.2008 | TK SC OSTRAVA | 73 |
30 |
28.07.2020 09:22:23 |
||
3. |
Chlodnicki Jan | 10.10.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 99 |
25 |
14.04.2020 14:03:50 |
||
4. |
Spáčil Jan | 14.01.2008 | TK Milo Olomouc | 111 |
25 |
31.07.2020 11:44:17 |
||
5. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 113 |
25 |
01.04.2020 00:24:03 |
||
6. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 117 |
25 |
16.07.2020 08:46:32 |
||
7. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 151 |
20 |
29.05.2020 16:51:18 |
||
8. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 192 |
15 |
01.06.2020 13:54:23 |
||
9. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | 221 |
15 |
07.07.2020 19:53:01 |
||
10. |
Kašpárek Tomáš | 06.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 263 |
15 |
06.07.2020 21:07:42 |
||
11. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | 277 |
15 |
12.07.2020 08:29:19 |
||
12. |
Vymazal Kryštof | 04.06.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 287 |
12 |
16.08.2020 13:07:45 |
||
13. |
Mičulka Šimon | 19.07.2009 | TK Na Dolině o.s. | 340 |
12 |
02.04.2020 19:20:00 |
||
14. |
Jányš Albert | 04.03.2009 | TK TENNISPOINT FM | 427 |
12 |
12.05.2020 11:38:13 |
||
15. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:03:15 |
||
16. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:03:21 |
||
17. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:06:56 |
||
18. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:07:36 |
||
19. |
Buba Alexej | 28.05.2010 | TK Havířov, z.s. | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:15:44 |
||
20. |
Palacký Jakub | 06.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1939 |
1 |
06.04.2020 20:12:32 |
||
21. |
Smolík David | 22.10.2010 | SKT Frýdlant n.O. | 1939 |
1 |
15.04.2020 12:22:36 |
||
22. |
Výtisk Antonín | 15.02.2010 | TJ Sokol Dolní Lhota | 1939 |
1 |
06.08.2020 07:05:04 |
||
23. |
Hanzal Šimon | 08.03.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | 1939 |
1 |
10.08.2020 17:34:32 |
||
24. |
Sýkora Ondřej | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 1939 |
1 |
10.08.2020 17:35:53 |
||
25. |
Kapitán Štěpán | 04.02.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 1939 |
1 |
12.08.2020 22:18:28 |
||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
32. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
33. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
34. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
35. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
36. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
37. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
38. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
39. |
volná karta | volná karta |
||||||
40. |
volná karta | volná karta |
||||||
41. |
volná karta | volná karta |
||||||
42. |
volná karta | volná karta |
||||||
43. |
volná karta | volná karta |
||||||
44. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 09:56:07 |
|
2. |
Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | 133 |
20 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2020 12:35:09 |
|
3. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | 214 |
15 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2020 11:36:25 |
|
4. |
Syryčanský Adam | 23.07.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 88 |
25 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2020 14:23:51 |
|
5. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2020 22:46:19 |
|
6. |
Jendřejek Daniel | 12.10.2008 | TK Slavia Orlová | 109 |
25 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 11:20:08 |
|
7. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | 323 |
12 |
odhlášeno hráčem | 22.07.2020 09:09:34 |
|
8. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | 102 |
25 |
odhlášeno hráčem | 24.07.2020 13:19:40 |
|
9. |
Salivar Sebastian | 31.05.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 310 |
12 |
odhlášeno hráčem | 31.07.2020 10:50:07 |
|
10. |
Prusenovský Jan | 21.08.2009 | TK Zlín | 353 |
12 |
odhlášeno hráčem | 31.07.2020 19:32:15 |
|
11. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2020 22:39:42 |
|
12. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 480 |
9 |
odhlášeno hráčem | 06.08.2020 17:57:39 |
|
13. |
Michel Maxim | 25.07.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2020 08:27:28 |
|
14. |
Nevrlý Jakub | 09.01.2009 | TK Fatra Napajedla | 609 |
9 |
odhlášeno hráčem | 08.08.2020 13:40:35 |
|
15. |
Remeš Martin | 23.04.2008 | TK Zlín | 402 |
12 |
odhlášeno hráčem | 08.08.2020 19:24:51 |
|
16. |
Tomica Daniel | 22.08.2010 | TK Slavia Orlová | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 11:36:39 |
|
17. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 229 |
15 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 11:49:23 |
|
18. |
Lyčka Teodor | 10.09.2008 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | 1226 |
4 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 19:11:16 |
|
19. |
Vomela Tomáš | 20.02.2009 | HTK Třebíč | 178 |
20 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 21:04:14 |
|
20. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 327 |
12 |
odhlášeno hráčem | 10.08.2020 11:16:01 |
|
21. |
Střílka Sven | 20.10.2008 | SK LAMA o.s. | 88 |
25 |
odhlášeno hráčem | 10.08.2020 20:14:17 |
|
22. |
Slováček Martin | 02.03.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.08.2020 21:58:59 |
|
23. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | 283 |
12 |
odhlášeno hráčem | 11.08.2020 05:49:22 |
|
24. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.08.2020 09:25:12 |
|
25. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.08.2020 09:55:10 |
|
26. |
Laššan Radek | 10.08.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 169 |
20 |
odhlášeno hráčem | 11.08.2020 19:06:08 |
|
27. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.08.2020 22:14:24 |
|
28. |
Lehnert Lukáš | 20.01.2009 | Tenisklub7 | 1027 |
4 |
odhlášeno pořadatelem | 12.08.2020 22:17:45 |