Datum: |
15.-17.08. |
Pořadatel: |
Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
716164 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Krkoška Jiří |
Palackého 540 | |
74258 Příbor | |
Tel. (1): |
603 142 285 |
E-mail: |
jirikrkoska@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Horák Matěj | 16.11.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 356 |
12 |
29.06.2020 18:42:15 |
||
2. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | 418 |
12 |
10.08.2020 07:17:37 |
||
3. |
Lukas Filip | 01.10.2008 | TC Ostrava Nová Ves | 439 |
9 |
11.08.2020 06:33:45 |
||
4. |
Vymazal David | 07.10.2009 | TK Milo Olomouc | 485 |
9 |
11.08.2020 15:01:36 |
||
5. |
Dvořák Jakub | 06.11.2009 | TK EZE Olomouc z.s. | 586 |
9 |
14.08.2020 13:21:43 |
||
6. |
Volín Vojtěch | 27.10.2009 | Pála Vízner Tennis z.s. | 742 |
6 |
06.08.2020 05:50:10 |
||
7. |
Dohnal Matyáš | 29.06.2008 | TK Dolní Benešov | 848 |
6 |
11.05.2020 16:42:20 |
||
8. |
Šandrik Marek | 22.06.2009 | TK Slavia Orlová | 1007 |
6 |
11.08.2020 05:44:31 |
||
9. |
Kučera Jakub | 26.12.2009 | TK Hlučín | 1084 |
4 |
10.08.2020 11:14:46 |
||
10. |
Frodl Matěj | 28.08.2008 | TC Ostrava Nová Ves | 1503 |
4 |
09.06.2020 18:20:39 |
||
11. |
Hustý Jan | 19.06.2010 | TK Gymnázium Uničov | 1939 |
1 |
02.04.2020 18:30:34 |
||
12. |
Tomica Daniel | 22.08.2010 | TK Slavia Orlová | 1939 |
1 |
06.04.2020 18:02:25 |
||
13. |
Baar Patrik | 12.01.2010 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 1939 |
1 |
11.06.2020 08:22:14 |
||
14. |
Výtisk Antonín | 15.02.2010 | TJ Sokol Dolní Lhota | 1939 |
1 |
10.07.2020 21:25:38 |
||
15. |
Purmenský David | 05.10.2009 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 1939 |
1 |
18.07.2020 15:39:52 |
||
16. |
Krkoška Matyáš | 12.10.2010 | Tenisový klub Studénka z.s. | 1939 |
1 |
20.07.2020 06:53:32 |
||
17. |
Tyleček Jiří | 16.11.2010 | TK TENNISPOINT FM | 1939 |
1 |
02.08.2020 13:21:44 |
||
18. |
Dosoudil Lukáš | 06.05.2010 | TK Bílovec | 1939 |
1 |
04.08.2020 18:38:22 |
||
19. |
Pajer Vítek | 27.05.2010 | TK Milo Olomouc | 1939 |
1 |
10.08.2020 16:15:33 |
||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 09:54:22 |
|
2. |
Pečinka Adam | 08.08.2010 | Tenisový klub Studénka z.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 10:22:19 |
|
3. |
Polášek Petr | 02.07.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 472 |
9 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2020 08:02:23 |
|
4. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.07.2020 09:05:17 |
|
5. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 31.07.2020 09:59:05 |
|
6. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2020 22:39:36 |
|
7. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | 323 |
12 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2020 21:49:44 |