Český tenisový svaz
Název:
HAMR CUP
Datum:
03.-05.08.
Pořadatel:
SK HAMR, z.s. (C - 200)
Místo konání:
Praha Záběhlice
Kódové číslo:
716163
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Eva Kazdová
K Vodě 3200/3
106 00 Praha 10
Tel. (1):
608308043
E-mail:
pavel.krivanek@hamrsport.cz
Internet:
www.hamrsport.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence v pátek mezi 15-18 přes SMS (ve formátu jméno, příjmení, datum narození, klub) na čísle 608308043. Losování proběhne následně a rozpis na sobotu bude na webu do 20.00. Hraje se v areálu v Záběhlicích, vjezd na parkoviště je z ulice Záběhlická naproti číslu 73.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
283
15
 
prezentován
01.06.2019 16:04:04
2.
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice
482
9
 
prezentován
02.08.2019 10:34:38
3.
Voldřich Oliver 28.03.2008 TK Konstruktiva, z.s.
576
9
 
prezentován
28.07.2019 10:31:18
4.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
 
prezentován
02.07.2019 20:50:06
5.
Mc Carthy Jeremy 30.10.2007 -
689
6
 
prezentován
12.06.2019 10:51:48
6.
Trubač Tadeáš 09.01.2008 TK Písnice
745
6
 
prezentován
27.07.2019 13:59:24
7.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
994
4
 
prezentován
13.07.2019 21:16:43
8.
Gebala Marek 12.04.2008 TK Sparta Praha
1043
4
 
prezentován
25.07.2019 06:06:55
9.
Bradáč Marek 20.03.2008 Sokol Smíchov I.
1972
3
 
prezentován
30.07.2019 21:40:25
10.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
prezentován
15.03.2019 00:30:19
11.
Nekovář Max 29.09.2009 WILSON Tenis Centrum
2094
1
 
prezentován
15.03.2019 09:00:04
12.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
prezentován
15.03.2019 11:01:36
13.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
2094
1
 
prezentován
31.03.2019 18:02:57
14.
Loucký Mark 30.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
 
03.06.2019 01:39:57
15.
Jagles Oliver 02.02.2009 -
2094
1
 
prezentován
11.06.2019 13:25:41
16.
Wepener Nicolas 14.04.2009 -
2094
1
 
prezentován
11.06.2019 13:25:52
17.
Rajarajan Rajadithan 26.06.2008 -
2094
1
 
prezentován
11.06.2019 13:26:06
18.
Cízner Maxim 10.10.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
prezentován
24.07.2019 08:25:40
19.
Červenák Nikolas 17.09.2009 TCD Donovalská
2094
1
 
prezentován
26.07.2019 09:24:50
20.
Plicka Oliver Benjamin 24.03.2009 TC ESO Praha z.s.
2094
1
 
prezentován
29.07.2019 12:00:39
21.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
prezentován
29.07.2019 12:01:14
22.
Pecka Matěj 24.11.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
prezentován
31.07.2019 13:10:23
23.
Petráček Petr 25.05.2009 SPORTTENIS
2094
1
 
prezentován
02.08.2019 14:00:40
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 08:37:11
2.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 16:16:42
3.
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TCD Donovalská
522
9
 
odhlášeno hráčem
13.06.2019 21:06:22
4.
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice
383
12
 
odhlášeno hráčem
21.06.2019 11:01:43
5.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.07.2019 20:45:11
6.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
361
12
 
odhlášeno hráčem
12.07.2019 22:46:38
7.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
13.07.2019 15:29:10
8.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
13.07.2019 15:36:36
9.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 10:53:22
10.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 00:20:14
11.
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 09:51:39
12.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
22.07.2019 10:39:48
13.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
522
9
 
odhlášeno hráčem
22.07.2019 19:42:34
14.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
512
9
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 18:23:20
15.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.07.2019 14:38:37
16.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.07.2019 20:33:14
17.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
441
12
 
odhlášeno hráčem
26.07.2019 13:32:35
18.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
26.07.2019 17:41:54
19.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 07:17:59
20.
Wey Tommy 08.12.2008 TK Start Praha-Topolka
928
6
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 11:55:18
21.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 12:56:02
22.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 14:44:08
23.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
494
9
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 20:44:12
24.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 22:14:54
25.
Pavlok Štěpán 03.05.2008 TK Čelákovice
910
6
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 22:57:46
26.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 09:31:20
27.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 11:09:24
28.
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 11:18:54
29.
Opluštil Jakub 21.05.2009 LTK Klatovy
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
28.07.2019 12:00:24
30.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
464
9
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 22:16:04