Český tenisový svaz
Název:
TC Chrudim Letní pohár - U12
Datum:
27.-29.07.
Pořadatel:
TC Chrudim z.s. (C - 200)
Místo konání:
Chrudim
Kódové číslo:
716146
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Bc. Bílek Jiří
U Parku 135
537 01 Chrudim
Tel. (1):
775317344
E-mail:
tsbilek@centrum.cz
Internet:
www.tcchrudim.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vojtíšek Albert 16.06.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice
251
15
 
 
16.03.2019 18:52:09
2.
Klíma Filip 15.07.2008 TO TJ Tesla Pardubice
316
12
 
 
12.07.2019 22:54:19
3.
Suchánek Pavel 11.12.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
425
12
 
 
11.07.2019 20:09:19
4.
Kubát Jan 10.07.2008 TK Spartak Jihlava
472
9
 
 
06.07.2019 20:30:29
5.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s.
512
9
 
 
04.07.2019 07:15:56
6.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
582
9
 
 
21.03.2019 20:01:54
7.
Visvikis Michalis 22.02.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
602
9
 
 
15.04.2019 12:25:27
8.
Grof Tomáš 04.04.2007 TC Chrudim z.s.
617
9
 
 
18.03.2019 22:30:40
9.
Kinkor Adam 30.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
652
9
 
 
17.03.2019 13:38:53
10.
Chaloupka David 09.10.2008 TO TJ Tesla Pardubice
691
6
 
 
15.03.2019 05:28:54
11.
Černík Jaroslav 07.02.2008 LTC Pardubice
779
6
 
 
15.03.2019 09:00:25
12.
Čermák Filip 01.08.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1082
4
 
 
08.04.2019 18:39:01
13.
Kučera Lukáš 25.06.2007 TC Chrudim z.s.
1129
4
 
 
21.03.2019 21:39:48
14.
Mrklovský David 30.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1566
3
 
 
15.03.2019 16:58:22
15.
Šlechta David 15.03.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
 
15.03.2019 00:12:43
16.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:23:59
17.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
 
15.03.2019 00:28:19
18.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:29:31
19.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 09:58:45
20.
Horský Tobiáš 22.12.2009 SK JC Sport Opava
2094
1
 
 
15.03.2019 14:54:01
21.
Hemza Jan 31.03.2009 TJ Žďár nad Sázavou
2094
1
 
 
21.03.2019 13:42:11
22.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TO TJ Tesla Pardubice
2094
1
 
 
21.03.2019 19:10:46
23.
Michek Tomáš 25.03.2009 TC Chrudim z.s.
2094
1
 
volná karta
22.03.2019 19:32:37
24.
Bílek Adam 26.11.2008 TC Chrudim z.s.
2094
1
 
volná karta
29.03.2019 19:03:13
25.
Forman Šimon 03.04.2009 TO TJ Tesla Pardubice
2094
1
 
 
05.06.2019 14:07:05
26.
Forman Jakub 03.04.2009 TO TJ Tesla Pardubice
2094
1
 
 
05.06.2019 14:17:22
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bezdíček Lukáš 07.06.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
 
17.07.2019 06:49:14

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
21.06.2019 21:00:57
2.
Všetečka Josef 02.09.2009 TJ Kraví Hora Brno
2094
1
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 13:23:55
3.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
07.07.2019 08:27:53
4.
Mencl Marek 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
07.07.2019 19:10:13
5.
Šůna Adam 13.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
399
12
 
odhlášeno hráčem
12.07.2019 18:54:19
6.
Nekovář Max 29.09.2009 WILSON Tenis Centrum
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 08:23:46
7.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 10:43:43
8.
Malý Jakub 30.09.2007 TK Smiřice, z.s.
862
6
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 21:14:13
9.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.07.2019 14:45:09
10.
Vévoda Jaromír 09.03.2007 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
596
9
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 12:28:39