Dembek Michal | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stříbný David | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Krystyn Vladimír | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Pouva Robin | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Bolardt Antonín | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Balun Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
Bezemek Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Gál Václav | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Matuszewski Piotr | 7:6 (3), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Blecha Adam | | | 3:6, 7:6 (3), scr. | | | |
| | | | | | |
Rosa Jan | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kopřiva Vít | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
Hájek Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Velek Daniel | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vodvářka Otto | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Němeček Michal | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Musil Petr | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Žanta Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, scr. | | |
| | | | | | |
Pazdera Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Holiš Štěpán | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Andres Erik | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Páral Tomáš | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Šprlák-Puk Albert | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Orlita Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:0, 6:0 |
| | | | | | |
Vágner Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Scholz Matěj | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Krahulík Jan | 6:0, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Urban Matyáš | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Zelinka David | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Karban Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 4:1, scr. | | |
| | | | | | |
Brabec Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Vejvara Lukáš | | 6:4, 5:7, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vojkůvka Ondřej | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Ricci Alessandro | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Motyka Ondřej | 7:5, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pobořil Jan Mgr. | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | | |
Motl Pavel | | | | | | |
| | | | | | |
Vrána Pavel | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Rikl Patrik | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Prokop Vojtěch | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Vladík Jakub | 3:6, 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Čtverák Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 2:6, 6:1 | | |
| | | | | | |
Zdvomka Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Bartoň Dominik | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Konečný Adam | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Vicenda Ondřej | | | 6:2, 3:6, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
Bulan David | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Krstev Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jaromír Mrlík |
Poznámka pořadatele: V 9,OO hodin začínají chlapci předkolem dvouher,pavoukem od shora dolů.Nasazení hráči budou začínat hrát cca v 11,30hodin.
Program zápasů neděle 9.8. : v 9,00 Dembek-Bolárdt,Matuszewski-Kopřiva,Hájek-Němeček,Pazdera-Orlita,Scholz-Karban,Brabec-Pobořil,Motl-Vladík,Zdvonka-Krstev.
Utkání Hájek-Pazdera,bylo krečováno pro zranění hráče Pazdery(krvácení z nosu),zápas Pobořil-Karban byl krečován z důvodu nevolnosti hráče Karbana.Finalové utkání Dembek-Pobořil,bylo po odehraní prvního setu pro déšť přerušeno. Dohrávka zápasu byla v tenisové hale TK Deza. |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Dembek Michal | 7 | 60 | Krstev Ondřej | 24 | 60 | Hájek Petr | 26 | 45 | Pobořil Jan Mgr. | 27 | 45 | Orlita Daniel | 31 | 45 | Vágner Lukáš | 33 | 45 | Kopřiva Vít | 35 | 45 | Motl Pavel | 40 | 35 |
Kategorie : 13 | Součet BH: 380 |
Kódové číslo akce: 712145 |
|
|