Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  B4
Pořadatel:  TK Roja Příbram z.s.
Datum:  25.-28.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Petrofský David
 
 
 
Vágner Dominik
6:2, 6:2
 
Mutl Antonín
6:4, 6:2
 
Fejka Matěj
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Nedvěd Ondřej
 
Bureš Oliver
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Krejčí Tomáš
 
Novák Matěj
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Celina Tobiáš
 
Bryol Filip
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Lobovský Robert
 
Fencl Tomáš
6:3, 7:6 (6)
 
 
 
 
scr.
 
Andr Marek
 
Kolka Tomáš
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Furlet Roman
 
Sloboda Leon
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Pánek Sebastian
 
Fojtů Lukas
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Svoboda Josef
 
Buchanevyč Vladislav
6:1, 6:0
 
 
 
 
2:6, 6:3, 6:1
 
Eversfield Tomáš
 
Huml Petr
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Knotek Matěj
 
Fidler Tomáš
6:0, 6:0
 
Gaborík Luboš
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Duda Adam
 
Šidlík Jan
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Přáda Jaroslav
 
Svoboda Patrik
7:6 (6), 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Holub Jakub
 
Motal Jan
6:3, 2:6, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Zedek Jakub
 
Hlavnička Martin
6:4, 6:2
 
Vilt Václav
6:0, 6:1
 
 
6:0, 2:6, 6:1
 
Loužecký Jan
 
Rozhodčí turnaje: Chmelík Roman (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: 27.7. FINÁLE DVOUHRY - 9:30
Počet účastníků35
NasazeníBH
Petrofský David 5535
Loužecký Jan 10525
Bryol Filip 12825
Duda Adam 14420
Fojtů Lukas 15020
Celina Tobiáš 15920
Pánek Sebastian 17120
Šidlík Jan 19720
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 712137

Bryol Filip - Pánek Sebastian
 
 
 
Fejka Matěj - Krejčí Tomáš
6:2, 6:4
 
Fencl Tomáš - Hlavnička Martin
6:2, 6:3
 
Fidler Tomáš - Šidlík Jan
6:3, 6:2
 
Celina Tobiáš - Tikovský Jakub
7:5, 6:1
 
Lobovský Robert - Knotek Matěj
scr.
 
Huml Petr - Kolka Tomáš
6:2, 6:1
 
Přáda Jaroslav - Svoboda Josef
6:0, 6:0
 
Sloboda Leon - Furlet Roman
7:6 (1), 6:4
 
 
3:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Gaborík Luboš - Vilt Václav
 
Novák Matěj - Vágner Dominik
6:2, 6:1
 
Svoboda Patrik - Eversfield Tomáš
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Duda Adam - Fojtů Lukas
 
Rozhodčí turnaje: Chmelík Roman (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic13
NasazeníBH
Bryol Filip 12825
Duda Adam 14420
Fojtů Lukas 15020
Celina Tobiáš 15920
Pánek Sebastian 17120
Šidlík Jan 19720
Vilt Václav 24115
Fidler Tomáš 25915
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 714137

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Svoboda Josef15.09.2009Lokomotiva Zdice
Tikovský Jakub14.01.2008Sportclub Řevnice, z.s.