Název: | B4 | Pořadatel: | TK Roja Příbram z.s. | Datum: | 25.-28.07. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Petrofský David | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vágner Dominik | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Mutl Antonín | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Fejka Matěj | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Nedvěd Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Oliver | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Matěj | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Celina Tobiáš | | | | | | |
| | | | | | |
Bryol Filip | | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Lobovský Robert | | | | | | |
| | | | | | |
Fencl Tomáš | | | 6:3, 7:6 (6) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Andr Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Kolka Tomáš | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Furlet Roman | | | | | | |
| | | | | | |
Sloboda Leon | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Pánek Sebastian | | | | | | |
| | | | | | |
Fojtů Lukas | | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Josef | | | | | | |
| | | | | | |
Buchanevyč Vladislav | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Eversfield Thomas | | | | | | |
| | | | | | |
Huml Petr | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Knotek Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Fidler Tomáš | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Gaborík Luboš | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Duda Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Šidlík Jan | | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Přáda Jaroslav | | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Patrik | | | 7:6 (6), 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Holub Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Motal Jan | | | | 6:3, 2:6, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zedek Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Hlavnička Martin | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vilt Václav | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 2:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Loužecký Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Chmelík Roman (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: 27.7. FINÁLE DVOUHRY - 9:30 |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Petrofský David | 55 | 35 | Loužecký Jan | 105 | 25 | Bryol Filip | 128 | 25 | Duda Adam | 144 | 20 | Fojtů Lukas | 150 | 20 | Celina Tobiáš | 159 | 20 | Pánek Sebastian | 171 | 20 | Šidlík Jan | 197 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 712137 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | Tikovský Jakub | 14.01.2008 | F.H.TK Dobřichovice |
|