Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tennis Arena Kids Tour
Pořadatel:  TC Tennisline
Datum:  20.-24.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Mališ Šimon
 
 
 
Apltauer Filip
6:2, 6:3
 
Durovič Boris
2:6, 6:3, 6:3
 
Vintera Michal
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Šulc Dominik
 
Vejšický Oldřich
6:3, 6:4
 
 
 
Doubek Vojtěch
6:3, 6:1
 
Elich Samuel
2:3, scr.
 
Beznoska Jaroslav
7:5, 6:3
 
Filip Jakub
6:1, 7:6
 
 
6:2, 6:1
 
Novák Marek
 
Kratochvíl Ondřej
6:3, 7:5
 
 
 
Šmída Lucas
6:4, 6:2
 
Malek Erik
6:1, 6:3
 
Němeček Václav
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Janoušek Lukáš
 
Jupa Jakub
7:6, 6:4
 
 
 
Bernas Daniel
6:2, scr.
 
Laštovička Luboš
6:3, 6:2
 
Fedasko Nikolas
4:1, scr.
 
Brill Jindřich
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Nápravník Adam
 
Blažka Daniel
6:4, 6:2
 
 
 
Rais Lukáš
6:1, 7:6 (1)
 
Vild Ondřej
0:6, 7:5, 6:4
 
Fáček Jan
6:2, 6:4
 
Šimek Matěj
4:6, 6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Válek Ondřej
 
Hertl Otto
4:6, 6:1, 7:5
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Padevět Jonáš
 
Říha Matyáš
6:3, 6:4
 
Chvapil Viktor
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:3
 
Prachař Jakub
 
Palán David
scr.
 
 
 
Šolc Matěj
7:5, 6:7, 6:1
 
Pazdera Marek
6:4, 6:4
 
Paroulek Filip
6:2, 6:0
 
Pelda Ondřej
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Nicod Jakub
 
Klír Lukáš
6:2, 6:2
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Bušek Kryštof
 
Macek Matyáš
6:4, 6:1
 
Kusý Jan
6:4, 7:5
 
 
6:0, 6:0
 
Donald Matthew William
 
Rozhodčí turnaje: Leoš Fiala 777 922 395
Počet účastníků44
NasazeníBH
Mališ Šimon 2645
Donald Matthew William 4245
Kratochvíl Ondřej 5435
Prachař Jakub 5735
Nápravník Adam 7530
Palán David 7930
Blažka Daniel 8130
Novák Marek 8430
Kategorie : 11Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 712128

Blažka Daniel - Mališ Šimon
 
 
 
Laštovička Luboš - Paroulek Filip
6:4, 6:4
 
Chvapil Viktor - Pelda Ondřej
6:0, 6:1
 
Elich Samuel - Bušek Kryštof
6:2, 6:2
 
 
 
 
2:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Hertl Otto - Šmída Lucas
 
Janoušek Lukáš - Prachař Jakub
6:1, 5:7, 1:0 (6)
 
 
 
Němeček Václav - Šolc Matěj
6:2, 6:2
 
Pazdera Marek - Vintera Michal
7:6, 6:4
 
Fedasko Nikolas - Novák Marek
6:3, 6:4
 
Brill Jindřich - Filip Jakub
7:6, 6:3
 
 
6:3, 0:6, 1:0 (9)
 
Palán David - Šulc Dominik
 
Bernas Daniel - Vejšický Oldřich
6:3, 3:6, 1:0 (6)
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Beznoska Jaroslav - Šimek Matěj
 
Macek Matyáš - Říha Matyáš
7:5, 7:5
 
Durovič Boris - Malek Erik
4:6, 6:2, 1:0 (7)
 
 
6:4, 6:2
 
Kratochvíl Ondřej - Nápravník Adam
 
Jupa Jakub - Klír Lukáš
6:2, 6:7, 1:0 (3)
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Fáček Jan - Kusý Jan
 
Rais Lukáš - Válek Ondřej
7:6, 6:2
 
Apltauer Filip - Padevět Jonáš
6:4, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Donald Matthew William - Nicod Jakub
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Mališ Šimon 2645
Donald Matthew William 4245
Kratochvíl Ondřej 5435
Prachař Jakub 5735
Nápravník Adam 7530
Palán David 7930
Blažka Daniel 8130
Novák Marek 8430
Kategorie : 11Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 714128

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Novotný Jonáš05.11.2005TK Pernštýn 1897 Pardubice
Žák Kryštof14.04.2004TK Olymp Praha
Maršík Ondřej15.04.2003ŽLTC Brno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Válek Ondřej13.11.2003HTK Třebíč