Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Zlín
Datum:
01.-03.08.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Rybka Jan
Rybka Jan
Rybka Jan
Kotek Dan
6:0, 6:0
Kotek
Reichel Aleš
6:3, 7:6 (10)
Rybka Jan
Legát Adam
6:4, 6:1
Legát
Hanzal
6:0, 6:0
Hanzal
Hanzal Šimon
Rybka Jan
Dutton Michael Ron
6:2, 6:0
Dutton
Homolka Petr
scr.
Homolka Petr
Homolka Petr
Nevrlý
Mikulka Tomáš
6:1, 6:0
Mikulka
Nevrlý
6:0, 6:3
Nevrlý
Nevrlý Jakub
Palacký
Andrýs Pavel
6:3, 2:6, 1:0 (7)
Andrýs Pavel
Andrýs Pavel
6:3, 6:4
Bartovic
Bartovic Artur
Andrýs Pavel
Strachoň Teodor
6:0, 6:1
Strachoň
Surý
6:2, 7:6 (3)
Surý
Surý Michal
Palacký
Výmola Michal
6:2, 6:1
Výmola
Palacký
2:6, 6:2, 1:0 (4)
Palacký
Palacký Jakub
Palacký
Brtník Jan
6:4, 6:0
Brtník
Brtník
6:4, 6:2
Kučerňák
Kučerňák Jakub
Palacký
Rybka David
scr.
Rybka David
Rybka David
6:4, 6:2
Hustý
Hustý Jan
Macharáček
Macharáček Martin
7:6 (8), 6:2
Macharáček
Macharáček
6:4, 6:1
Chovanec
Chovanec Samuel
Mačej
Mačej Dominik
6:1, 6:0
Mačej
Mačej
6:0, 6:2
Petrla
Petrla Adam
Mačej
Dohnal Adam
6:3, 6:3
Šusta
Šusta Marek
6:1, 6:0
Andrýs Petr
6:0, 6:4
Andrýs Petr
Andrýs Petr
Mačej
Dvořák Jakub
6:0, 6:3
Dvořák
Dvořák
6:3, 4:6, 1:0 (5)
Komárek
Komárek Albert
Ostravský
Ostravský Jiří
6:1, 6:0
Ostravský
Ostravský
6:0, 6:0
Daňko
Daňko Ondřej
Ostravský
VALOUCH Radim
scr.
VALOUCH
Orlita
7:5, 7:5
Orlita
Orlita Josef Sebastian
Orlita
Doležálek Tomáš
6:4, 6:4
Doležálek
Homolka Tomáš
6:2, 6:1
Veselý
6:0, 6:0
Veselý
Veselý Marian
Rozhodčí turnaje:
Kutálek Radim (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele:
Po. 3.8. Finále dvouhry v 10:00.
Počet účastníků
35
Nasazení
CŽ
BH
Rybka Jan
249
15
Veselý Marian
323
12
Andrýs Petr
386
12
Andrýs Pavel
464
9
Rybka David
549
9
Dvořák Jakub
586
9
Nevrlý Jakub
609
9
Kučerňák Jakub
762
6
Kategorie : 5
Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 712125
Rybka Jan
-
Rybka David
Rybka Jan
-
Rybka David
Rybka Jan
-
Rybka David
Mikulka Tomáš
-
Dohnal Adam
3:6, 6:2, 1:0 (6)
Hanzal
-
Kučerňák
Hanzal Šimon
-
Kučerňák Jakub
6:3, 6:2
Rybka Jan
-
Rybka David
Strachoň Teodor
-
Macharáček Martin
6:0, 6:0
Strachoň
-
Macharáček
Strachoň
-
Macharáček
scr.
Šusta
-
Reichel
Šusta Marek
-
Reichel Aleš
Rybka Jan
-
Rybka David
Mačej Dominik
-
Bartovic Artur
6:2, 6:4
Mačej
-
Bartovic
Doležálek Tomáš
-
Legát Adam
6:0, 6:1
Mačej
-
Bartovic
6:0, 6:1
Dvořák
-
Brtník
Dvořák Jakub
-
Brtník Jan
Mačej
-
Bartovic
Orlita Josef Sebastian
-
Palacký Jakub
4:6, 6:4, 1:0 (5)
Orlita
-
Palacký
VALOUCH Radim
-
Ostravský Jiří
6:1, 6:4
Nevrlý
-
Veselý
6:2, scr.
Nevrlý
-
Veselý
Nevrlý Jakub
-
Veselý Marian
Rozhodčí turnaje:
Kutálek Radim (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic
11
Nasazení
CŽ
BH
Rybka Jan
249
15
Veselý Marian
323
12
Rybka David
549
9
Dvořák Jakub
586
9
Nevrlý Jakub
609
9
Kučerňák Jakub
762
6
Strachoň Teodor
806
6
Brtník Jan
1007
6
Kategorie : 4
Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 714125
Tisková PDF verze hracího plánu