Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  IPM BUILDING CUP
Pořadatel:  LTC Kolín
Datum:  22.-25.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Štěpánek Antonín
 
 
 
Vondrák Martin
6:3, 6:1
 
Pařízek Radim
6:4, 6:0
 
Forejtek Jonáš
6:2, 6:0
 
Nechanický Michal
6:2, 6:1
 
Blažka Stanislav
6:3, 6:4
 
Doubek Lukáš
6:0, 6:1
 
Červinka Petr
7:5, 6:2
 
Beran Jakub
6:2, 6:3
 
Januška Adam
6:1, 6:1
 
Zeman Lukáš
6:0, 6:0
 
Peterka Adam
6:3, 6:2
 
Kasalý Pavel
6:4, 6:2
 
Koukal Petr
6:0, 6:0
 
Kuthan Lukáš
6:0, 6:0
 
Skopal Václav
6:1, 6:2
 
Paleček Ondřej
6:1, 6:1
 
Pecák Štěpán
6:0, 6:0
 
Stuchlík Oskar Oliver
6:2, 6:2
 
Pšenička Jaroslav
6:1, 6:1
 
Náhlovský Dominik
6:0, 6:1
 
Sláma Tomáš
1:6, 6:3, 7:5
 
Zapletal Dominik
5:7, 6:0, 6:2
 
Šmíd Filip
7:5, 6:3
 
Doležal Jakub
7:6 (2), 6:0
 
Čapek Jakub
6:3, 6:2
 
Barnat Jiří
6:4, 4:6, 6:4
 
Špinar Michal
6:1, 6:3
 
Železný Jan
6:0, 6:0
 
Kohoutek Jan
6:0, 6:1
 
Matyáš Pavel
6:0, 6:1
 
Marančák Jan
6:1, 6:4
 
Hoffmann Pavel
6:0, 6:0
 
Závrský Hynek
6:0, 4:6, 6:2
 
Junek Štěpán
6:1, 6:0
 
Pavlišta Jonáš
0:6, 6:4, 6:0
 
Otáhal Jan
6:1, 6:3
 
Drška Vojtěch
3:6, 7:5, 6:2
 
Štyler Ondřej
6:3, 6:2
 
Friedrich Jonáš
7:5, 6:3
 
Ureš Filip
6:2, 6:0
 
Miksovsky Patrick
6:2, 6:4
 
Pátý Michael
6:1, 6:1
 
Michálek Ondřej
7:5, 6:2
 
Janoš Martin
6:2, 6:2
 
 
6:7 (4), 6:3, 6:2
 
Trefný Martin
 
Sedláček Jan
6:2, 6:2
 
Phan Tomáš
6:1, 6:1
 
Emme Andrei
6:2, 7:6 (4)
 
Ježek Vojtěch
6:3, 6:2
 
Janeček Jan
6:1, 6:3
 
Hradecký Dan
7:5, 7:6 (2)
 
Punar Kamil
6:0, 6:1
 
Kunitsyn Ilya
6:0, 6:0
 
Pátý Daniel
6:1, 7:6 (5)
 
Paulson Andrew
7:5, 6:0
 
Musil Lukáš
6:2, 6:3
 
Hašek Roman
7:5, 6:2
 
Lehečka Jiří
scr.
 
Svoboda Šimon
7:6 (6), 5:7, 6:1
 
 
7:6 (2), 6:4
 
Poštolka Roman
 
Rozhodčí turnaje: SIXTA Radim
Počet účastníků61
NasazeníBH
Štěpánek Antonín 3735
Poštolka Roman 5735
Skopal Václav 5835
Trefný Martin 6830
Matyáš Pavel 7330
Sedláček Jan 9525
Kuthan Lukáš 10125
Marančák Jan 10825
Kategorie : 10Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 712114

Štěpánek Antonín - Skopal Václav
 
 
 
Koukal Petr - Hašek Roman
6:2, 6:2
 
Šmíd Filip - Čapek Jakub
6:2, 6:2
 
Janoš Martin - Beran Jakub
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Kunitsyn Ilya - Pátý Michael
 
Matyáš Pavel - Marančák Jan
6:2, 6:4
 
 
 
Miksovsky Patrick - Závrský Hynek
scr.
 
Blažka Stanislav - Vondrák Martin
6:3, 6:2
 
Paulson Andrew - Forejtek Jonáš
6:4, 6:2
 
Doubek Lukáš - Ježek Vojtěch
6:4, 7:6 (7)
 
 
1:6, 6:4, 1:0 (3)
 
Štyler Ondřej - Friedrich Jonáš
 
Červinka Petr - Emme Andrei
6:4, 6:3
 
 
 
Hradecký Dan - Lehečka Jiří
6:0, 6:0
 
Svoboda Šimon - Peterka Adam
4:6, 6:2, 1:0 (8)
 
Železný Jan - Punar Kamil
6:0, 0:6, 1:0 (5)
 
Ureš Filip - Pavlišta Jonáš
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Kuthan Lukáš - Pátý Daniel
 
Sedláček Jan - Doležal Jakub
4:6, 6:3, 1:0 (7)
 
 
 
Zapletal Dominik - Barnat Jiří
2:6, 6:2, 1:0 (3)
 
Pecák Štěpán - Januška Adam
7:6 (5), 6:1
 
Michálek Ondřej - Pšenička Jaroslav
6:4, 6:1
 
Hoffmann Pavel - Janeček Jan
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Poštolka Roman - Trefný Martin
 
Rozhodčí turnaje: SIXTA Radim
Počet dvojic23
NasazeníBH
Štěpánek Antonín 3735
Poštolka Roman 5735
Skopal Václav 5835
Trefný Martin 6830
Matyáš Pavel 7330
Sedláček Jan 9525
Kuthan Lukáš 10125
Marančák Jan 10825
Kategorie : 10Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 714114

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dudek Michal04.04.1999Tenisový klub SPORT,o.s.
Mráček Jakub20.04.1999F.H.TK Dobřichovice
Votruba Daniel01.08.2000TK Pernštýn 1897 Pardubice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Marančák Jan10.01.2000TK AGROFERT Prostějov