Český tenisový svaz
Datum:
20.-23.07.
Pořadatel:
LTC Pardubice (B - 300)
Kódové číslo:
716111
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Černík Michal
Grussova 414
53009 Pardubice
Tel. (1):
724865551
Tel. (2):
777341301
E-mail:
cernik24@centrum.cz
Internet:
www.ltcpardubice.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
60
0
 
10.04.2019 21:08:20
2.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
50
45
0
 
21.04.2019 08:45:19
3.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
61
35
0
 
29.03.2019 00:26:05
4.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
68
35
0
 
16.03.2019 21:17:58
5.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
69
35
0
 
15.04.2019 06:57:13
6.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
0
 
17.03.2019 16:42:45
7.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
0
 
23.03.2019 21:43:39
8.
Brückner David 20.03.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
80
30
0
 
13.05.2019 19:58:30
9.
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy
83
30
0
 
22.03.2019 20:48:48
10.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
0
 
15.03.2019 09:49:19
11.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
0
 
26.03.2019 17:43:58
12.
El Gazzar Tarek 12.03.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
95
30
0
 
23.05.2019 16:52:33
13.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
109
25
0
 
22.03.2019 06:40:38
14.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
121
25
0
 
17.03.2019 20:35:20
15.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
135
25
0
 
24.03.2019 18:09:26
16.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
151
20
0
 
26.03.2019 19:05:12
17.
Jandík Patrik 25.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
180
20
0
 
06.04.2019 18:06:35
18.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
189
20
0
 
29.03.2019 13:39:36
19.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
0
 
15.03.2019 11:04:07
20.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
211
20
0
 
15.03.2019 14:57:25
21.
Hloušek František 19.05.2008 Sokol Letovice
224
15
0
 
21.03.2019 01:28:32
22.
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice
229
15
0
 
23.04.2019 14:54:10
23.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
0
 
15.03.2019 08:44:28
24.
Vašíček Dominik 09.05.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
237
15
0
 
22.03.2019 18:58:45
25.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
0
 
17.03.2019 16:14:54
26.
Vojtíšek Albert 16.06.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice
251
15
0
 
16.03.2019 18:49:30
27.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
0
 
15.03.2019 00:15:11
28.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
259
15
0
 
15.03.2019 22:33:51
29.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
0
 
11.04.2019 21:36:55
30.
Lvovský Albert 26.11.2008 Slavoj Žiželice
271
15
0
 
11.04.2019 12:30:21
31.
Kastner Leoš 23.06.2007 TC Chrudim z.s.
315
12
0
 
30.03.2019 18:51:49
32.
Šmída Adam 02.10.2007 Slavoj Žiželice
328
12
0
 
19.05.2019 21:00:03
33.
Novotný Daniel 19.04.2008 TK Železný Brod
329
12
0
 
23.03.2019 11:20:40
34.
Luňák Maxim 20.12.2007 Sokol Čimice
333
12
0
 
23.03.2019 14:18:47
35.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
0
 
16.03.2019 11:21:10
36.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
0
 
15.03.2019 13:56:41
37.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
0
 
16.03.2019 15:23:03
38.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
390
12
0
 
20.03.2019 22:40:11
39.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
494
9
0
 
15.03.2019 11:26:49
40.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
522
9
0
 
15.03.2019 11:22:21
41.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
582
9
0
 
21.03.2019 19:53:55
42.
Kinkor Adam 30.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
652
9
0
 
17.03.2019 13:37:46
43.
Chaloupka David 09.10.2008 TO TJ Tesla Pardubice
691
6
0
 
15.03.2019 05:27:45
44.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
734
6
0
 
13.04.2019 22:21:48
45.
Černík Jaroslav 07.02.2008 LTC Pardubice
779
6
0
 
15.03.2019 08:58:40
46.
Starý Jan 05.01.2007 LTC Pardubice
786
6
0
 
03.04.2019 11:36:56
47.
Malý Jakub 30.09.2007 TK Smiřice, z.s.
862
6
0
 
20.05.2019 21:56:37
48.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:02:59
49.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
0
 
15.03.2019 00:04:50
50.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
0
 
15.03.2019 00:07:57
51.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:08:05
52.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:08:30
53.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
0
 
15.03.2019 00:08:36
54.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:10:07
55.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:10:31
56.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
0
 
15.03.2019 00:10:45
57.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:11:17
58.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:14:13
59.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:17:25
60.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:17:44
61.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:20:43
62.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:21:34
63.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
0
 
15.03.2019 00:21:42
64.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:22:55
65.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:26:18
66.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
0
 
15.03.2019 00:27:26
67.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:27:52
68.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:38:04
69.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:40:50
70.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:50:00
71.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 01:52:27
72.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 04:26:11
73.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 06:53:50
74.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
0
 
15.03.2019 07:28:50
75.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
2094
1
0
 
15.03.2019 08:24:34
76.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
0
 
15.03.2019 08:52:15
77.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 09:56:23
78.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 10:40:43
79.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
15.03.2019 13:00:47
80.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
2094
1
0
 
15.03.2019 17:36:15
81.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 20:41:00
82.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
0
 
15.03.2019 22:29:46
83.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
0
 
16.03.2019 20:20:17
84.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
17.03.2019 10:11:25
85.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
17.03.2019 10:12:56
86.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
0
 
17.03.2019 19:12:52
87.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2094
1
0
 
19.03.2019 20:34:46
88.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TO TJ Tesla Pardubice
2094
1
0
 
21.03.2019 19:07:04
89.
Husak Michal 13.10.2009 TO TJ Tesla Pardubice
2094
1
0
 
22.03.2019 16:49:36
90.
Michek Tomáš 25.03.2009 TC Chrudim z.s.
2094
1
0
 
22.03.2019 19:31:29

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.03.2019 20:40:55
2.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 08:10:51