Český tenisový svaz
Datum:
20.-23.07.
Pořadatel:
LTC Pardubice (B - 300)
Kódové číslo:
716111
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Černík Michal
Jiřího Potůčka 20
53009 Pardubice
Tel. (1):
724865551
E-mail:
cernik24@centrum.cz
Internet:
www.ltcpardubice.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace žáků v pátek 19.7. formou sms (příjmení, jméno, BH) do 17,00, a to výhradně na 724 865 551 (Černík Michal). Přihláška bude obratem potvrzena. Losování proběhne v 17,30 v areálu LTC Pardubice (Labská 15). Rozlosování a program bude v IS ČTS zveřejněn do 19,30. Program v sobotu od 9,00. Případné dotazy na 724 865 551.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
60
 
volná karta
10.04.2019 21:08:20
2.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
50
45
 
volná karta
21.04.2019 08:45:19
3.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
58
35
 
 
02.07.2019 17:40:38
4.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
61
35
 
 
29.03.2019 00:26:05
5.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
69
35
 
 
15.04.2019 06:57:13
6.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
 
 
23.03.2019 21:43:39
7.
Doskočil Martin 01.03.2007 TC Ostrava Nová Ves
76
30
 
 
08.07.2019 19:56:16
8.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
 
 
05.07.2019 07:28:54
9.
El Gazzar Tarek 12.03.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
95
30
 
 
23.05.2019 16:52:33
10.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
132
25
 
 
07.07.2019 09:25:32
11.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
135
25
 
 
24.03.2019 18:09:26
12.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
138
25
 
 
30.06.2019 13:05:20
13.
Majc Mário 13.02.2008 TK Zlín
142
20
 
 
19.07.2019 10:18:28
14.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
144
20
 
 
16.07.2019 13:16:19
15.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
153
20
 
 
08.07.2019 20:50:26
16.
Kylsán Jakub 07.01.2007 LTC Humpolec
155
20
 
 
29.06.2019 13:06:57
17.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
155
20
 
 
18.07.2019 16:04:31
18.
Jandík Patrik 25.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
180
20
 
 
06.04.2019 18:06:35
19.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
187
20
 
 
15.07.2019 09:19:31
20.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
197
20
 
 
06.07.2019 17:52:22
21.
Hep Matyáš 27.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
214
20
 
 
22.06.2019 09:02:45
22.
Hloušek František 19.05.2008 Sokol Letovice
224
15
 
 
21.03.2019 01:28:32
23.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
 
 
15.03.2019 08:44:28
24.
Volšička Michal 12.08.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
237
15
 
 
17.07.2019 21:28:12
25.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
 
15.03.2019 00:15:11
26.
Jandík Tomáš 29.08.2007 TO SK Žamberk
275
15
 
 
09.07.2019 11:46:42
27.
Holub Martin 13.05.2008 TK Kvasiny
326
12
 
 
10.07.2019 08:17:21
28.
Šmída Adam 02.10.2007 Slavoj Žiželice
328
12
 
 
19.05.2019 21:00:03
29.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
 
 
16.03.2019 11:21:10
30.
Roubal Matěj 31.01.2008 TK Konstruktiva, z.s.
400
12
 
 
19.07.2019 16:26:36
31.
Suchánek Pavel 11.12.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
425
12
 
 
15.07.2019 09:19:02
32.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
441
12
 
 
06.06.2019 09:58:33
33.
Chaloupka David 09.10.2008 TO TJ Tesla Pardubice
691
6
 
 
18.07.2019 16:04:03
34.
Černík Jaroslav 07.02.2008 LTC Pardubice
779
6
 
volná karta
15.03.2019 08:58:40
35.
Starý Jan 05.01.2007 LTC Pardubice
786
6
 
volná karta
03.04.2019 11:36:56
36.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:02:59
37.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:17:25
38.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:17:44
39.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
 
16.03.2019 20:20:17
40.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TO TJ Tesla Pardubice
2094
1
 
 
21.03.2019 19:07:04
41.
Michek Tomáš 25.03.2009 TC Chrudim z.s.
2094
1
 
 
22.03.2019 19:31:29
42.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
17.07.2019 18:20:30
43.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
17.07.2019 18:21:00
44.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
2094
1
 
 
19.07.2019 10:19:13
45.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
 
19.07.2019 16:57:58

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.03.2019 20:40:55
2.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 08:10:51
3.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 18:21:14
4.
Malý Jakub 30.09.2007 TK Smiřice, z.s.
862
6
 
odhlášeno hráčem
11.06.2019 13:58:01
5.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
13.06.2019 14:57:08
6.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.06.2019 08:13:25
7.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
68
35
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 17:49:03
8.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 20:13:34
9.
Novotný Daniel 19.04.2008 TK Železný Brod
329
12
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 11:42:59
10.
Vašíček Dominik 09.05.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
237
15
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 20:53:45
11.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
odhlášeno hráčem
30.06.2019 18:09:38
12.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
01.07.2019 07:18:03
13.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
odhlášeno hráčem
01.07.2019 18:42:36
14.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
151
20
 
odhlášeno hráčem
01.07.2019 21:15:44
15.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
02.07.2019 09:56:06
16.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
03.07.2019 09:53:45
17.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
 
odhlášeno hráčem
03.07.2019 19:34:22
18.
Kastner Leoš 23.06.2007 TC Chrudim z.s.
315
12
 
odhlášeno hráčem
03.07.2019 21:47:32
19.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
 
odhlášeno hráčem
04.07.2019 11:47:22
20.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
04.07.2019 13:35:32
21.
Luňák Maxim 20.12.2007 Sokol Čimice
333
12
 
odhlášeno hráčem
05.07.2019 09:33:40
22.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
994
4
 
odhlášeno hráčem
06.07.2019 21:58:26
23.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
159
20
 
odhlášeno hráčem
07.07.2019 07:03:52
24.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
 
odhlášeno hráčem
08.07.2019 09:11:54
25.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
 
odhlášeno hráčem
08.07.2019 11:36:36
26.
Lvovský Albert 26.11.2008 Slavoj Žiželice
271
15
 
odhlášeno hráčem
09.07.2019 09:06:35
27.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.07.2019 10:08:58
28.
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy
83
30
 
odhlášeno hráčem
09.07.2019 13:14:37
29.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
582
9
 
odhlášeno hráčem
09.07.2019 20:42:14
30.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
 
odhlášeno hráčem
10.07.2019 10:42:45
31.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
189
20
 
odhlášeno hráčem
10.07.2019 11:51:07
32.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
10.07.2019 16:38:24
33.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
10.07.2019 21:57:48
34.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
11.07.2019 11:32:08
35.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
11.07.2019 19:28:17
36.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
 
odhlášeno hráčem
11.07.2019 22:01:43
37.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
12.07.2019 11:39:58
38.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
 
odhlášeno hráčem
12.07.2019 19:37:24
39.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
12.07.2019 22:41:17
40.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
361
12
 
odhlášeno hráčem
12.07.2019 22:46:35
41.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
734
6
 
odhlášeno hráčem
13.07.2019 11:23:36
42.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
13.07.2019 12:03:34
43.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
211
20
 
odhlášeno hráčem
13.07.2019 13:25:28
44.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
13.07.2019 22:42:22
45.
Svoboda Adam 26.03.2007 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
130
25
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 07:30:14
46.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 08:13:30
47.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
IS: lhůta 5 dní
14.07.2019 08:18:58
48.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
 
IS: lhůta 5 dní
14.07.2019 08:40:24
49.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
494
9
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 09:37:20
50.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
522
9
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 09:38:05
51.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 10:35:24
52.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 11:04:00
53.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
109
25
 
IS: lhůta 5 dní
14.07.2019 11:13:53
54.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 11:32:52
55.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
51
35
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 11:53:01
56.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 11:58:46
57.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
96
30
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 12:00:06
58.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
 
IS: kolizní přihláška
14.07.2019 12:00:33
59.
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice
229
15
 
IS: kolizní přihláška
14.07.2019 12:00:38
60.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
14.07.2019 12:00:51
61.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
14.07.2019 12:00:54
62.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
14.07.2019 12:00:56
63.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
259
15
 
IS: kolizní přihláška
14.07.2019 12:00:58
64.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
390
12
 
IS: kolizní přihláška
14.07.2019 12:00:59
65.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
80
30
 
IS: kolizní přihláška
14.07.2019 12:01:00
66.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
14.07.2019 12:01:01
67.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
 
IS: kolizní přihláška
14.07.2019 12:01:03
68.
Kinkor Adam 30.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
652
9
 
IS: lhůta 5 dní
14.07.2019 17:24:53
69.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
2094
1
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 10:37:13
70.
Husak Michal 13.10.2009 TO TJ Tesla Pardubice
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
18.07.2019 18:41:17
71.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
19.07.2019 10:48:03
72.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
121
25
 
odhlášeno pořadatelem
19.07.2019 16:50:33
73.
Vojtíšek Albert 16.06.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice
251
15
 
odhlášeno pořadatelem
19.07.2019 16:53:43