Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  AKUNA CUP
Pořadatel:  TK Slavia Orlová
Datum:  20.-22.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Martinovič Filip
 
 
 
Fryštacký Šimon
6:0, 6:0
 
Halama Dominik
4:6, 6:0, 6:1
 
Novák Matyáš
6:1, 6:1
 
 
 
Srba František
6:0, 6:1
 
 
 
Olšar Viktor
6:1, 6:4
 
 
 
Volín Vojtěch
6:0, 6:0
 
Zegzulka Tobiáš
6:2, 7:5
 
Troják Oliver
7:5, 6:4
 
Lošák Petr
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Nosek Viktor
 
Salot Fabián
6:0, 6:2
 
 
 
Karban Svatopluk
6:0, 6:1
 
 
 
Hradečný Lukáš
6:0, 6:3
 
Kliment Matúš
7:5, 6:1
 
Hvolka Petr
6:0, 6:0
 
 
 
Gvuzd Tomáš
6:3, 6:2
 
 
 
Widenka Tomáš
6:1, 6:3
 
 
 
Šandrik Marek
6:3, 6:0
 
Dohnal Matyáš
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Lukas Filip
 
Rozhodčí turnaje: Hoková Martina (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Program na neděli: 9:00 semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry a poté finále čtyřhry.
Počet účastníků21
NasazeníBH
Martinovič Filip 19520
Lukas Filip 40412
Olšar Viktor 5149
Hvolka Petr 5459
Srba František 5589
Gvuzd Tomáš 7346
Nosek Viktor 9796
Salot Fabián 9944
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 712106

Lukas Filip - Hvolka Petr
 
 
 
Gvuzd Tomáš - Olšar Viktor
6:3, 1:6, 1:0 (7)
 
Šandrik Marek - Zegzulka Tobiáš
6:2, 6:2
 
Karban Svatopluk - Fryštacký Šimon
6:3, 6:1
 
Salot Fabián - Srba František
6:0, 6:0
 
 
2:6, 6:1, 1:0 (4)
 
Kliment Matúš - Martinovič Filip
 
Rozhodčí turnaje: Hoková Martina (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic6
NasazeníBH
Martinovič Filip 19520
Lukas Filip 40412
Olšar Viktor 5149
Hvolka Petr 5459
Srba František 5589
Gvuzd Tomáš 7346
Salot Fabián 9944
Zegzulka Tobiáš 15663
Kategorie : 4Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 714106

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Doppler Alexandr13.10.2008TC Ostrava Nová Ves

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dohnal Matyáš29.06.2008TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
Nosek Viktor17.05.2007TJ TO Sokol Stará Bělá
Zegzulka Tobiáš27.06.2008TK Slavia Orlová
Srba František11.09.2008TO TJ Nový Jičín
Martinovič Filip27.06.2007TO VOKD Ostrava-Poruba