Pořadatel: | TJ Baník Ostrava OKD | Datum: | 22.-26.07. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Dembek Michal | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Macharáček Jan | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Chalupa Lukáš | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Vitásek Matouš | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Vojkůvka Ondřej | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 3:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Krystyn Vladimír | | | | | | |
| | | | | | |
Dürrer Oskar | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mišťúrik Jakub | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ožana Daniel | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Tetera Filip | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vrbka Matěj | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Scholz Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Čtverák Ondřej | | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Koudela Radek | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šimeček Martin | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Lenoch Jan | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Šprlák-Puk Albert | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Urban Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Motyka Ondřej | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dušek Marco | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Martinko Jiří | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Novák Daniel | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Křikava Jakub | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Balun Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Pouva Robin | | | | | | 6:0, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rektořík Adam | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bálek Kryštof | 3:6, 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Zbořil Dominik | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Momčil Jan | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Němeček Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Borunský Adam | | | | 6:7, 7:6, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Miko Adrian | | 3:6, 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Páral Tomáš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Poljak Martin | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Filo Roman | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Žanta Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Matějka Filip | | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ondryáš Adam | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kůrka Adam | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Konečný Adam | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Dymanus Dominik | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bartoň Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Zavřel Lukáš | | | | 4:6, 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kobilík Václav | | 4:6, 6:3, 1:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Mališ Filip | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Holiš Štěpán | | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Jurásek Jakub | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kopřiva Vít | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Dembek Michal | 7 | 60 | Kopřiva Vít | 35 | 45 | Čtverák Ondřej | 60 | 35 | Žanta Jan | 74 | 30 | Balun Jiří | 75 | 30 | Pouva Robin | 82 | 30 | Matějka Filip | 90 | 25 | Scholz Matěj | 98 | 25 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 280 |
Kódové číslo akce: 712100 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Schellong Nicolas | 24.04.1999 | TK Havířov, z.s. | Palkovský Adam | 18.10.1997 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Burián Ladislav | 25.01.1997 | Family Tennis Ostrava | Beran Patrik | 28.12.1999 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|