Štěpánek Adam | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pokorný Jan | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | |
Černý Matyáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Doubek Filip | | | 7:5, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šebek Šimon | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Stojanov Daniel | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kovář Josef | | 6:4, 4:6, 1:0 (10) | | | |
| | | | | |
Hrudka Jan | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Mackovič Šimon | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Klika Adam | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šebek Jáchym | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vašta Petr | | | | | 6:0, 7:5 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
KETTNER Tadeas | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Tauber Jan | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Suk Matěj | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Valenta Šimon | | 7:6 (4), 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hegenbart Pavel | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Macák Milan | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bláha Karel | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Bezouška Václav | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Štěpánek Kryštof | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: PRAVIDLA: třetí set supertieabreak ve dvouhře a čtyřhře, ve čtyřhře pravidlo no add.
PROGRAM: 9h- Pokorný/Černý, Kovář/Hrudka, Mackovič/Klika, Tauber/Suk, Bláha/Bezouška.
10h- Doubek/Šebek Š., Vašta/Kettner, Hegenbart/Macák, Štěpánek A./Pokrný-Černý,
Stoyanov/Kovář-Hrudka,
11h- Šebek J./Mackovič-Klika, Valenta/Tauber-Suk, Štěpánek K./Bláha-Bezouška
PROGRAM 19.7.: 8.30h- Kovář/klika
9.30 semifinále dvouhry + dohrávka čtvrtfinále čtyřhry.
11h- semifinále čtyřhry |
| Počet účastníků | 21 | Nasazení | CŽ | BH | Štěpánek Adam | 393 | 12 | Štěpánek Kryštof | 418 | 12 | Stojanov Daniel | 431 | 12 | Valenta Šimon | 492 | 9 | Vašta Petr | 501 | 9 | Šebek Jáchym | 943 | 6 | Doubek Filip | 1084 | 4 | Macák Milan | 1116 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 68 |
Kódové číslo akce: 712093 |
|
|