Pořadatel: | TJ Baník Ostrava OKD | Datum: | 15.-17.07. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Bill Denis | | | | | |
| | | | | |
Havrlant Marek | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Krutil Tomáš | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Bartoš Adrian | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Vičan Jan | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Badžgoň David | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Frodl Jan | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Baránek Matyáš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Grulich Josef | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | |
Martinovič Filip | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Mrvík Ondřej | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Proksch Roman | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Dadák Šimon | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Neiser Jiří | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Střílka Maxim | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Růčka Šimon | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kalousek Kryštof | | | | | 6:0, 7:5 |
| | | | | |
Kalousek Šimon | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Káňa Viktor | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Škvara Eduard | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Milar Jiří | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Postupa Martin | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kopřiva Jonáš | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kopel Šimon | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Mařec Jiří | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | |
Doskočil Martin | 7:5, 1:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
havrlant david | | 7:6, 3:6, 7:5 | | | |
| | | | | |
Mróz Lukáš | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kolpak Tomáš | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
Biroščák Ondřej | 6:4, 1:6, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Mierva Sebastian | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Olša Michal | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Bill Denis | 310 | 12 | Olša Michal | 315 | 12 | Grulich Josef | 360 | 12 | Kopel Šimon | 363 | 12 | Kalousek Kryštof | 389 | 12 | Mařec Jiří | 459 | 9 | Růčka Šimon | 465 | 9 | Baránek Matyáš | 534 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 87 |
Kódové číslo akce: 712080 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Tomasiak Jakub | 22.06.2006 | TK SC OSTRAVA |
|