Název: |
HAMR CUP |
Datum: |
13.-15.07. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (C - 200) |
Kódové číslo: |
716077 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Kazdová Eva |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
106 00 Praha 10 |
Tel. (1): |
608 308 043 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Prezence v pátek 12.7. mezi 15-18h přes SMS ve formátu (jméno, příjmení, datum narození a klub) na čísle 608308043 nebo osobně na místě mezi 17.50-18.00. Losování proběhne následně a do 20.00 bude na webu vyvěšen program na sobotu. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jumar Jakub |
08.10.2007 |
TK Horní Měcholupy |
299 |
15 |
|
prezentováno |
12.07.2019 17:30:57 |
2. |
Pugner Adam |
04.07.2008 |
SK Aritma Praha |
390 |
12 |
|
prezentováno |
20.03.2019 22:53:19 |
3. |
Kecek Martin |
17.07.2007 |
SK Aritma Praha |
395 |
12 |
|
prezentováno |
10.07.2019 21:55:02 |
4. |
Jandourek Filip |
08.04.2008 |
TK Konstruktiva, z.s. |
427 |
12 |
|
prezentováno |
12.07.2019 10:57:24 |
5. |
Chipashvili Giorgi |
04.02.2007 |
TC ESO Praha z.s. |
429 |
12 |
|
prezentováno |
10.06.2019 12:02:09 |
6. |
Lorentzon Theodor Moses |
20.08.2007 |
TK Sparta Praha |
437 |
12 |
|
prezentováno |
11.07.2019 21:07:01 |
7. |
Šámal Viktor |
05.05.2007 |
TJ Spoje Praha |
454 |
9 |
|
prezentováno |
12.07.2019 16:17:15 |
8. |
Slaboch Tomáš |
27.06.2008 |
LTC Beroun, z.s. |
464 |
9 |
|
prezentováno |
11.07.2019 08:19:12 |
9. |
Kejla Jakub |
14.04.2008 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
472 |
9 |
|
prezentováno |
11.07.2019 14:01:54 |
10. |
Tuček Matěj |
16.01.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
514 |
9 |
|
prezentováno |
11.07.2019 09:10:26 |
11. |
Krauskopf Matěj |
31.10.2008 |
SK Satalice |
724 |
6 |
|
|
26.05.2019 20:53:02 |
12. |
Trubač Tadeáš |
09.01.2008 |
TK Písnice |
745 |
6 |
|
prezentováno |
08.07.2019 12:39:52 |
13. |
Korec Lukáš |
06.04.2008 |
TK Start Praha-Topolka |
809 |
6 |
|
prezentováno |
17.06.2019 22:09:41 |
14. |
Hejnar Richard |
13.07.2008 |
TJ Spoje Praha |
1043 |
4 |
|
prezentováno |
11.07.2019 19:08:00 |
15. |
Kumpera Jan Emanuel |
31.05.2008 |
SK Meteor Praha |
1373 |
4 |
|
prezentováno |
12.07.2019 14:23:25 |
16. |
Sedlák Radek |
09.04.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
1846 |
3 |
|
prezentováno |
12.07.2019 17:26:09 |
17. |
Stone Lukáš |
28.04.2009 |
Tenis Újezd nad Lesy, z.s. |
2094 |
1 |
|
prezentováno |
15.03.2019 00:14:15 |
18. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
prezentováno |
15.03.2019 00:20:02 |
19. |
Stojanov Daniel |
10.03.2009 |
LTC Houštka |
2094 |
1 |
|
prezentováno |
15.03.2019 17:31:54 |
20. |
Plicka Oliver Benjamin |
24.03.2009 |
TC ESO Praha z.s. |
2094 |
1 |
|
prezentováno |
09.07.2019 11:13:47 |
21. |
Krištůfek Tomáš |
19.01.2009 |
SK Aritma Praha |
2094 |
1 |
|
prezentováno |
12.07.2019 08:13:56 |
22. |
Krejčík David |
03.07.2009 |
TC Tachlovice |
2094 |
1 |
|
prezentováno |
12.07.2019 12:33:49 |
23. |
Petráček Petr |
25.05.2009 |
I. ČLTPK Čerčany |
2094 |
1 |
|
prezentováno |
12.07.2019 14:40:08 |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.04.2019 08:18:52 |
2. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2019 17:35:55 |
3. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.06.2019 18:19:48 |
4. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.06.2019 12:49:09 |
5. |
Košvanec Mikuláš Pavel |
24.12.2007 |
TCD Donovalská |
522 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
13.06.2019 21:04:46 |
6. |
Klokov Martin |
23.10.2008 |
LTC Slovan Kladno |
540 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
16.06.2019 19:54:45 |
7. |
Dzúr Štěpán |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
522 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2019 12:14:48 |
8. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2019 17:51:14 |
9. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.06.2019 08:26:46 |
10. |
Šelemberk Richard |
16.06.2008 |
TENNIS CENTRE Kosmonosy |
408 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2019 06:30:53 |
11. |
Merta Jakub |
11.11.2009 |
ŽLTC Brno |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2019 20:01:13 |
12. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.06.2019 14:05:27 |
13. |
Staněk jiří |
22.06.2008 |
TK Radošovice |
710 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
27.06.2019 18:38:29 |
14. |
Pelikán Tomáš |
14.09.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2019 16:56:28 |
15. |
Loučka Ondřej |
23.09.2008 |
SK HAMR, z.s. |
494 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2019 18:17:40 |
16. |
Ochman Tomas |
30.09.2009 |
TK Spartak Jihlava |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.07.2019 07:33:16 |
17. |
Kollert Jonáš |
23.07.2008 |
TK Olymp Praha |
283 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
01.07.2019 07:44:34 |
18. |
Kunst Filip |
15.06.2008 |
LTC Houštka |
581 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2019 20:53:12 |
19. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2019 07:38:52 |
20. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
IS: lhůta 5 dní |
06.07.2019 10:08:16 |
21. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
IS: lhůta 5 dní |
06.07.2019 10:13:42 |
22. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
361 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2019 11:33:09 |
23. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2019 11:58:47 |
24. |
Loucký Mark |
30.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
06.07.2019 12:00:16 |
25. |
Šebek Martin |
29.11.2009 |
TK Olymp Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2019 14:29:04 |
26. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2019 17:19:01 |
27. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2019 18:32:49 |
28. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2019 20:28:06 |
29. |
Ambrož Bruno |
25.12.2008 |
TK Olymp Praha |
734 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2019 20:29:41 |
30. |
Furlet Roman |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
994 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2019 21:55:34 |
31. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.07.2019 11:31:10 |
32. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.07.2019 11:31:42 |
33. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
343 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.07.2019 11:55:40 |
34. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
IS: lhůta 8 dní |
07.07.2019 14:53:45 |
|