Český tenisový svaz
Název:
TENIS CIBULKA CUP
Datum:
11.-13.07.
Pořadatel:
Tenis Cibulka (C - 200)
Kódové číslo:
716068
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Písecký Jan
V Stráni 11
150 00 Praha 5
Tel. (1):
774995021
E-mail:
turnaje@teniscibulka.cz

Poznámka pořadatele:

telefonická nebo sms prezentace den před turnajem na tel.774995021, možnost ubytování v areálu
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
420
12
 
 
10.07.2019 09:07:02
2.
Křížek Kevin 13.06.2008 LTC Tábor 1903
459
9
 
 
26.06.2019 15:46:04
3.
Laštovic Matěj 18.05.2007 Tenisový klub SPORT,o.s.
466
9
 
 
07.07.2019 14:23:16
4.
Kiliján Jonáš 14.04.2007 TJ Radlice
468
9
 
 
05.06.2019 17:28:24
5.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
509
9
 
 
01.07.2019 12:15:31
6.
Bradík Jonáš 04.02.2007 TO TJ Slovan Varnsdorf
512
9
 
 
29.06.2019 11:30:49
7.
Trunda Jakub 12.08.2008 SK Véska
724
6
 
 
09.06.2019 00:21:38
8.
Zaporozhchenko Yehor 21.02.2008 Tenis Centrum Lužiny
874
6
 
 
13.06.2019 22:54:35
9.
Horáček Dominik 04.01.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1253
4
 
 
10.07.2019 10:10:47
10.
Kumpera Jan Emanuel 31.05.2008 SK Meteor Praha
1373
4
 
 
06.07.2019 10:59:42
11.
Löhner Julian 10.10.2008 Lokomotiva Beroun
1641
3
 
 
26.06.2019 17:24:35
12.
Trojan Ondřej 24.01.2007 Tenis Cibulka
1641
3
 
 
02.07.2019 17:37:56
13.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:18:06
14.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 TO Meziboří
2094
1
 
 
15.03.2019 01:12:14
15.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 14:19:06
16.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
 
15.03.2019 23:02:56
17.
Moravec Nicolas 09.04.2009 TK Louny
2094
1
 
 
16.03.2019 11:26:45
18.
Vašta Petr 09.09.2008 SK Tenis Kladno
2094
1
 
 
07.04.2019 18:45:15
19.
Matějka Ondřej 13.11.2009 Tenis Cibulka
2094
1
 
 
01.05.2019 08:18:50
20.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
2094
1
 
 
24.05.2019 13:05:01
21.
Volín Vojtěch 27.10.2009 Pála Vízner Tennis z.s.
2094
1
 
 
12.06.2019 17:15:44
22.
Chovanec Samuel 04.06.2009 TK Neridé
2094
1
 
 
16.06.2019 21:56:30
23.
Lošťák Matouš 01.10.2009 TO Meziboří
2094
1
 
 
06.07.2019 14:17:38
24.
Vrána Václav 23.04.2009 TK Žatec
2094
1
 
 
08.07.2019 19:42:36
25.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
2094
1
 
 
10.07.2019 17:35:00
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Růžička Richard 03.11.2007 TK Ruzyně Praha
1016
4
 
odhlášeno hráčem
29.05.2019 09:38:55
2.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.06.2019 15:49:37
3.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.06.2019 23:06:28
4.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 21:03:17
5.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 14:01:37
6.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 06:30:53
7.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
2094
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 19:59:48
8.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 14:02:30
9.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 18:38:09
10.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
390
12
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 22:01:37
11.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
456
9
 
odhlášeno hráčem
01.07.2019 22:59:59
12.
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky
2094
1
 
odhlášeno hráčem
02.07.2019 15:29:36
13.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
361
12
 
odhlášeno hráčem
04.07.2019 08:37:06
14.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
odhlášeno hráčem
04.07.2019 09:17:13
15.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
04.07.2019 11:50:35
16.
Tuček Matěj 16.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
514
9
 
IS: kolizní přihláška
04.07.2019 12:00:28
17.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
04.07.2019 12:00:29
18.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
04.07.2019 12:00:29
19.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
464
9
 
odhlášeno hráčem
04.07.2019 13:28:37
20.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
 
odhlášeno hráčem
05.07.2019 07:38:08
21.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.07.2019 10:08:19
22.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.07.2019 10:13:45