Název: |
HTK Třebíč |
Datum: |
06.-09.07. |
Pořadatel: |
HTK Třebíč (B - 400) |
Místo konání: |
Janáčkovo stromořadí 156 |
Kódové číslo: |
716054 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Ne do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Vinopal František |
kpt.Jaroše 639/3 | |
67401 Třebíč | |
Tel. (1): |
724646250 |
E-mail: |
fvinopal@seznam.cz |
Internet: |
www.htktrebic.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Majc Mário | 13.02.2008 | TK Zlín | 35 |
45 |
volná karta | 26.06.2020 11:55:53 |
|
2. |
Kusý Jakub | 06.05.2009 | TK Sparta Praha | 41 |
35 |
23.06.2020 11:40:25 |
||
3. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | 70 |
30 |
24.06.2020 07:22:33 |
||
4. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | 102 |
25 |
05.05.2020 12:47:19 |
||
5. |
Novák Matěj | 28.02.2009 | TK Sparta Praha | 115 |
25 |
21.06.2020 14:33:01 |
||
6. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 117 |
25 |
05.06.2020 11:22:03 |
||
7. |
Vágner Dominik | 25.08.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 150 |
20 |
21.06.2020 14:32:43 |
||
8. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 151 |
20 |
21.06.2020 20:34:43 |
||
9. |
Laššan Radek | 10.08.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 169 |
20 |
10.05.2020 08:51:39 |
||
10. |
Řezanina Matyáš | 22.01.2008 | SK Tenis Tišnov | 171 |
20 |
05.05.2020 14:08:58 |
||
11. |
Vomela Tomáš | 20.02.2009 | HTK Třebíč | 178 |
20 |
20.05.2020 04:54:42 |
||
12. |
Páže Tomáš | 23.09.2008 | TK Zlín | 181 |
20 |
03.07.2020 10:06:07 |
||
13. |
Majc André | 25.09.2009 | TK Zlín | 185 |
20 |
25.06.2020 23:20:43 |
||
14. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | 190 |
20 |
26.06.2020 10:45:21 |
||
15. |
Motal Jan | 19.05.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 194 |
15 |
19.06.2020 17:59:53 |
||
16. |
Kozel Aleš | 28.11.2008 | Tenisový klub Eden HK | 246 |
15 |
05.07.2020 17:32:56 |
||
17. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | 283 |
12 |
01.04.2020 11:21:38 |
||
18. |
Ferenc Ondřej | 08.05.2009 | ŽLTC Brno | 300 |
12 |
17.06.2020 13:00:58 |
||
19. |
Salivar Sebastian | 31.05.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 310 |
12 |
20.06.2020 19:36:06 |
||
20. |
KOŠŤÁL Jakub | 05.08.2009 | HTK Třebíč | 345 |
12 |
28.05.2020 15:42:32 |
||
21. |
Kazík Martin | 23.09.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 359 |
12 |
23.06.2020 15:13:23 |
||
22. |
Dufek Šimon | 18.07.2009 | ŽLTC Brno | 383 |
12 |
19.05.2020 07:32:47 |
||
23. |
Merta Jakub | 11.11.2009 | ŽLTC Brno | 396 |
12 |
07.04.2020 20:22:13 |
||
24. |
Ochman Tomas | 30.09.2009 | TK Spartak Jihlava | 409 |
12 |
05.07.2020 17:33:31 |
||
25. |
LUKŠ PATRIK | 07.10.2009 | HTK Třebíč | 462 |
9 |
24.06.2020 11:51:04 |
||
26. |
Hlouch Sebastian | 29.07.2009 | HTK Třebíč | 1027 |
4 |
01.07.2020 09:17:02 |
||
27. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:02:20 |
||
28. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:02:45 |
||
29. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:04:35 |
||
30. |
Šindelka Adam | 06.01.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:07:13 |
||
31. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:07:41 |
||
32. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:07:42 |
||
33. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:18:51 |
||
34. |
Šilinek Adam | 08.06.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
03.04.2020 00:14:54 |
||
35. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | 1939 |
1 |
14.04.2020 15:31:57 |
||
36. |
Kij Samuel | 16.04.2010 | TK Třebíč | 1939 |
1 |
07.06.2020 22:40:09 |
||
37. |
Schneebaum Andreas | 30.04.2010 | HTK Třebíč | 1939 |
1 |
01.07.2020 09:17:20 |
||
38. |
Venc Tomáš | 30.09.2010 | LTC Humpolec | 1939 |
1 |
05.07.2020 17:32:44 |
||
39. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
05.07.2020 17:33:11 |
||
40. |
volná karta | volná karta |
||||||
41. |
volná karta | volná karta |
||||||
42. |
volná karta | volná karta |
||||||
43. |
volná karta | volná karta |
||||||
44. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Chlodnicki Jan | 10.10.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 99 |
25 |
odhlášeno hráčem | 29.05.2020 18:31:45 |
|
2. |
Borák Lukáš | 11.03.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2020 15:40:56 |
|
3. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 229 |
15 |
odhlášeno hráčem | 18.06.2020 15:16:39 |
|
4. |
Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | 133 |
20 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2020 17:34:02 |
|
5. |
Dymák Filip | 07.05.2008 | LTC Pardubice | 140 |
20 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2020 20:39:27 |
|
6. |
Baštýř Jakub | 05.04.2010 | TK Pelhřimov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2020 11:48:46 |
|
7. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2020 22:01:55 |
|
8. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 343 |
12 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2020 20:25:12 |
|
9. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | 221 |
15 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2020 22:09:53 |
|
10. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | 323 |
12 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2020 14:29:38 |
|
11. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | 277 |
15 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2020 18:55:05 |
|
12. |
Fidler Tomáš | 03.07.2008 | Lokomotiva Praha | 97 |
25 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2020 09:04:39 |
|
13. |
Lyčka Teodor | 10.09.2008 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | 1226 |
4 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2020 10:58:06 |
|
14. |
Kunst Filip | 15.06.2008 | LTC Houštka | 303 |
12 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2020 16:14:57 |
|
15. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 261 |
15 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 08:11:19 |
|
16. |
Moravec Nicolas | 09.04.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 232 |
15 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 08:17:52 |
|
17. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 327 |
12 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 08:37:20 |
|
18. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 08:55:12 |
|
19. |
Buchanevyč Vladislav | 22.09.2008 | TK Kročehlavy | 180 |
20 |
IS: kolizní přihláška | 29.06.2020 12:00:30 |
|
20. |
Růžička David | 26.02.2010 | Sport club Na Zámečku | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 21:56:06 |
|
21. |
Sirotek Oskar | 22.11.2008 | Lokomotiva Praha | 232 |
15 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2020 04:10:00 |
|
22. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 30.06.2020 12:00:24 |
|
23. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 480 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 30.06.2020 12:00:25 |
|
24. |
Přáda Jaroslav | 01.07.2009 | TJ Spoje Praha | 217 |
15 |
IS: kolizní přihláška | 30.06.2020 12:00:26 |
|
25. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 30.06.2020 12:00:26 |
|
26. |
Krška Tomáš | 29.04.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | 310 |
12 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2020 08:56:47 |
|
27. |
Bačík Matěj | 27.05.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 05.07.2020 17:37:28 |
|
28. |
Všetečka Josef | 02.09.2009 | Start Brno | 506 |
9 |
odhlášeno pořadatelem | 05.07.2020 17:46:07 |