Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Horní Měcholupy
Datum:  05.-09.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Fröhlich Jan
 
 
 
Gaborík Luboš
6:1, 6:1
 
Červenka Matěj
6:0, 6:4
 
Štěpánek Adam
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Jumar Jakub
 
Hrnčíř Jakub
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Köhler Matěj
 
Kreysa Jan
5:7, 6:3, 6:4
 
 
 
 
1:6, 7:6, 6:4
 
Krejčí Matyáš
 
Klofáč Tobiáš
6:3, 6:1
 
 
 
Vágner Dominik
6:1, 6:1
 
Voleský Daniel
6:1, 6:1
 
Straka Lukáš
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kusý Jakub
 
Štěpánek Kryštof
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Duda Adam
 
Boháč Antonín
6:4, 6:2
 
Voldřich Oliver
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Růžička Jan
 
Sanders Oliver
6:3, 6:3
 
 
 
Černovický Jakub
7:6, 6:2
 
Novák Matěj
3:6, 6:4, 6:4
 
Abrahám Nicolas
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Fejka Matěj
 
Eversfield Tomáš
7:6, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Kalina Tobiáš
 
Linhart Adam
6:1, 6:0
 
Chipashvili Giorgi
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Dvořák Filip
 
Šafrata David
7:6, 6:0
 
 
 
Hromek Adrian
6:2, 6:1
 
Kiliján Jonáš
6:1, 6:1
 
Lvovský Albert
6:2, 2:6, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Krejčí Tomáš
 
Rat Daniel
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Janoštík Lukáš
 
Krejčí Tobiáš
6:0, 6:1
 
Buchanevyč Vladislav
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Fröhlich Max
 
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2019)
Poznámka pořadatele: Program neděle: Hraje se v areálu Hornoměcholupská 564(oranžové kurty): 9:00 Sanders - Dvořák; Krejčí - Fröhlich ////10:00 Fröhlich - Köhler; Klofáč - Duda ////12:30 Krejčí M.Šafrata ////13:00 Černovický, Haberkorn ////13:30 Klofáč, Petrofský, Sanders, Kločurek (případné dotazy ohledně vývoje a zpoždění zápasů na 737 972 632, čekací doba po vyhlášení začátku utkání je 5 minut)
Počet účastníků39
NasazeníBH
Fröhlich Jan 4045
Fröhlich Max 4545
Klofáč Tobiáš 5135
Dvořák Filip 5935
Sanders Oliver 7235
Šafrata David 7730
Krejčí Matyáš 9830
Růžička Jan 12125
Kategorie : 11Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 712052

Fröhlich Jan - Fröhlich Max
 
 
 
Kreysa Jan - Köhler Matěj
6:1, 6:2
 
Novák Matěj - Vágner Dominik
4:6, 6:4, 1:0
 
 
6:1, 6:2
 
Černovický Jakub - Haberkorn Luc
 
 
6:4, 6:3
 
Janoštík Lukáš - Buchanevyč Vladislav
 
Chipashvili Giorgi - Kalina Tobiáš
6:3, 6:2
 
 
 
Duda - Rat
 
6:0, 6:0
 
Duda - Rat
Duda Adam - Rat Daniel
 
Fejka Matěj - Krejčí Tomáš
7:5, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Krejčí Matyáš - Šafrata David
 
Klofáč Tobiáš - Petrofský David
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Boháč Antonín - Hromek Adrian
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kusý Jakub - Ladman Filip
 
Eversfield Tomáš - Linhart Adam
7:6, 1:6, 1:0
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Straka Lukáš - Hrnčíř Jakub
 
Jumar Jakub - Klíma Max
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Sanders Oliver - Kločurek Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2019)
Počet dvojic17
NasazeníBH
Fröhlich Jan 4045
Kločurek Daniel 4345
Fröhlich Max 4545
Klofáč Tobiáš 5135
Petrofský David 5535
Sanders Oliver 7235
Šafrata David 7730
Krejčí Matyáš 9830
Kategorie : 12Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 714052

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fidler Tomáš03.07.2008SK HAMR, z.s.
Marci Artemij16.10.2008TENIS Klánovice
Šidlík Jan07.04.2008I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krejčí Tobiáš17.10.2009TJ Spoje Praha
Hromek Adrian13.05.2008TENIS Klánovice
Černovický Jakub20.12.2008TK Neridé
Boháč Antonín03.03.2008Open Tennis Club
Klofáč Tobiáš10.03.2007SK Meteor Praha
Ladman Filip01.01.2009TK Olymp Praha
Kločurek Daniel08.03.2007TK Sparta Praha
Klíma Max24.01.2008SK Meteor Praha
Petrofský David07.06.2007Lob S.A. Bohnice, zs
Haberkorn Luc09.06.2008TC VŠ Praha