Český tenisový svaz
Datum:
05.-09.07.
Pořadatel:
TK Horní Měcholupy (B - 300)
Místo konání:
Hornoměcholupská 564,Pha 15
Kódové číslo:
716052
Dvorců + povrch:
6 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Duda Václav
Hornoměcholupská 564
109 00 Praha 15
Tel. (1):
606 916 916
E-mail:
vaclav.duda@tenisduda.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence do kvalifikace formou SMS nebo osobně na tel.: 606 916 916 ve čtvrtek 4.7. 2019 mezi 16-18 hod. Prezence do hlavní soutěže v pátek do 18:00 hod.Losování proběhne po prezenci. Následně bude zveřejněn na www.cztenis.cz hrací plán a rozpis utkání na druhý den.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
43
45
0
 
18.04.2019 09:42:25
2.
Petrofský David 07.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
55
35
0
 
20.04.2019 23:09:42
3.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
59
35
0
 
06.04.2019 19:43:13
4.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
61
35
0
 
29.03.2019 00:23:01
5.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
69
35
0
 
15.04.2019 06:55:07
6.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
0
 
17.03.2019 16:39:02
7.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
0
 
15.03.2019 09:47:00
8.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
121
25
0
 
17.03.2019 20:32:28
9.
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov
127
25
0
 
15.03.2019 16:36:01
10.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
135
25
0
 
24.03.2019 18:07:00
11.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
138
25
0
 
15.03.2019 17:13:49
12.
Duda Adam 02.08.2008 TK Olymp Praha
144
20
0
 
26.04.2019 14:13:58
13.
Celina Tobiáš 21.06.2007 TK Bohutín, z.s.
159
20
0
 
15.04.2019 14:27:12
14.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
189
20
0
 
11.04.2019 10:13:42
15.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
0
 
15.03.2019 11:00:37
16.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
211
20
0
 
15.03.2019 14:55:27
17.
Klíma Max 24.01.2008 SK Meteor Praha
219
15
0
 
04.04.2019 15:06:18
18.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
0
 
15.03.2019 08:41:37
19.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
0
 
17.03.2019 16:12:38
20.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
259
15
0
 
15.03.2019 22:40:49
21.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
0
 
11.04.2019 21:39:15
22.
Lvovský Albert 26.11.2008 Slavoj Žiželice
271
15
0
 
11.04.2019 12:29:20
23.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
283
15
0
 
16.03.2019 11:28:00
24.
Koucký Jakub 08.11.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
288
15
0
 
16.03.2019 20:41:10
25.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
326
12
0
 
26.05.2019 11:02:08
26.
Novotný Daniel 19.04.2008 TK Železný Brod
329
12
0
 
23.03.2019 11:19:49
27.
Luňák Maxim 20.12.2007 Sokol Čimice
333
12
0
 
23.03.2019 14:17:27
28.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
334
12
0
 
15.03.2019 21:10:38
29.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
361
12
0
 
10.04.2019 00:16:50
30.
Janoštík Lukáš 02.02.2008 TC ESO Praha z.s.
373
12
0
 
20.05.2019 12:52:39
31.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
390
12
0
 
20.03.2019 22:39:03
32.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
0
 
15.03.2019 01:13:54
33.
Chipashvili Giorgi 04.02.2007 I.ČLTK Praha
429
12
0
 
01.05.2019 22:17:35
34.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
494
9
0
 
21.04.2019 13:23:07
35.
Tuček Matěj 16.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
514
9
0
 
18.03.2019 01:20:33
36.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
0
 
16.03.2019 22:07:55
37.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
734
6
0
 
16.03.2019 10:12:33
38.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
0
 
15.03.2019 00:02:23
39.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:02:34
40.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:02:40
41.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
0
 
15.03.2019 00:03:24
42.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:05:40
43.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:07:01
44.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
0
 
15.03.2019 00:07:07
45.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:08:06
46.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:08:55
47.
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky
2094
1
0
 
15.03.2019 00:09:21
48.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
0
 
15.03.2019 00:09:27
49.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:12:31
50.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:15:28
51.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:16:37
52.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
0
 
15.03.2019 00:17:44
53.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:19:49
54.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:35:17
55.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:50:49
56.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 01:43:56
57.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 04:24:21
58.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
0
 
15.03.2019 07:26:27
59.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
0
 
15.03.2019 08:50:57
60.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
15.03.2019 10:22:27
61.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
15.03.2019 10:22:49
62.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
15.03.2019 12:59:26
63.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
2094
1
0
 
15.03.2019 17:17:03
64.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 20:36:48
65.
Opluštil Jakub 21.05.2009 LTK Klatovy
2094
1
0
 
15.03.2019 21:39:09
66.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
0
 
15.03.2019 22:25:45
67.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
0
 
16.03.2019 20:17:50
68.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
0
 
17.03.2019 19:07:28
69.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
0
 
24.05.2019 21:05:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
08.04.2019 15:35:33
2.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 08:58:54
3.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
 
odhlášeno hráčem
14.04.2019 08:34:54
4.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
odhlášeno hráčem
14.04.2019 16:44:50
5.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
167
20
 
odhlášeno hráčem
19.05.2019 19:27:54