Název: |
PWJ T 2019 |
Datum: |
05.-07.07. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Praha (C - 200) |
Kódové číslo: |
716051 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Čt do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Váňa Miroslav |
: |
Pod Plynojemem 164 |
: |
180 00 Praha |
Tel. (1): |
607 540 815 |
E-mail: |
mirovana@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace na turnaj proběhne ve čtvrtek 4.7. mezi 17.00 - 18.00 FORMOU SMS NA TEL 728 270 522. Přijetí sms zprávy bude potvrzeno. Rozlosování turnaje a nasazení zápasů bude k dispozici na stránkách cztenis do 20.00.
Turnaj je součástí okruhu se závěrečným turnajem MASTERS(B). Pořadatelé v rámci okruhu jsou TJ Spoje, Lokomotiva Praha, TK Konstruktiva, LTC Modřany 2005. Pravidla, rozpis turnajů a termínů, průběžné pořadí v tour najdete na http://www.envibal.cz. Na závěrečný turnaj MASTERS postupuje osm hráčů/hráček. Rozhodujícím kritériem je počet získaných bodů v rámci okruhu ve dvouhře. V případě rovnosti získaných bodů rozhoduje žebříčkové umístění. O přijetí do turnaje MASTERS(B) s konečnou platností rozhoduje pořadatel. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Boháč Antonín |
03.03.2008 |
TJ Kralupy |
191 |
20 |
|
|
17.06.2019 23:59:14 |
2. |
Klíma Max |
24.01.2008 |
SK Meteor Praha |
219 |
15 |
|
|
24.04.2019 09:23:13 |
3. |
Vilt Václav |
12.04.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
241 |
15 |
|
|
02.07.2019 14:46:15 |
4. |
Černovický Jakub |
20.12.2008 |
TK Neridé |
326 |
12 |
|
|
26.05.2019 11:03:49 |
5. |
Haberkorn Luc |
09.06.2008 |
TC VŠ Praha |
505 |
9 |
|
|
02.07.2019 14:47:01 |
6. |
Tuček Matěj |
16.01.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
514 |
9 |
|
|
18.03.2019 01:21:32 |
7. |
Roubík Martin |
21.07.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
2094 |
1 |
|
|
16.03.2019 00:17:07 |
8. |
Novotný Bořek Jan |
04.03.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
2094 |
1 |
|
|
19.03.2019 18:57:01 |
9. |
Mráz Jakub |
17.05.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
|
20.06.2019 12:37:49 |
10. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
11. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
12. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Matějíček Štěpán |
10.07.2008 |
TJ Spoje Praha |
959 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
11.05.2019 10:06:25 |
2. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.06.2019 08:16:55 |
3. |
Šelemberk Richard |
16.06.2008 |
TENNIS CENTRE Kosmonosy |
408 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
16.06.2019 22:25:16 |
4. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.06.2019 23:06:28 |
5. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2019 22:27:57 |
6. |
Pelikán Tomáš |
14.09.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.06.2019 16:26:23 |
7. |
Migdal Alexandr |
27.06.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
109 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2019 12:25:49 |
8. |
LUKŠ PATRIK |
07.10.2009 |
HTK Třebíč |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2019 14:01:37 |
9. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2019 20:15:26 |
10. |
Voldřich Oliver |
28.03.2008 |
TK Konstruktiva, z.s. |
576 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2019 22:29:41 |
11. |
Burcl Filip |
04.05.2007 |
TK Sport Kolovraty |
1373 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
25.06.2019 20:32:49 |
12. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2019 00:49:57 |
13. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
2094 |
1 |
|
IS: lhůta 5 dní |
28.06.2019 14:12:36 |
14. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2019 15:38:27 |
15. |
Suchy Erik |
04.07.2009 |
TJ Sokol Stodůlky |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2019 20:21:40 |
16. |
Šebek Martin |
29.11.2009 |
TK Olymp Praha |
2094 |
1 |
|
IS: lhůta 5 dní |
28.06.2019 21:53:53 |
17. |
Krištůfek Tomáš |
19.01.2009 |
SK Aritma Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2019 22:31:43 |
18. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
361 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2019 23:35:04 |
19. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2019 06:57:32 |
20. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
343 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2019 10:06:59 |
21. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2019 10:49:42 |
22. |
Stone Lukáš |
28.04.2009 |
Tenis Újezd nad Lesy, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2019 10:53:33 |
23. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2019 10:55:01 |
24. |
Trupl Marek |
07.08.2008 |
LTC Modřany 2005 |
334 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2019 11:19:05 |
25. |
Kollert Jonáš |
23.07.2008 |
TK Olymp Praha |
283 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
01.07.2019 07:42:45 |
26. |
Loucký Mark |
30.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
2094 |
1 |
|
IS: lhůta 8 dní |
01.07.2019 12:25:13 |
27. |
Přáda Jaroslav |
01.07.2009 |
TJ Spoje Praha |
2094 |
1 |
|
IS: lhůta 5 dní |
02.07.2019 10:08:25 |
28. |
Pugner Adam |
04.07.2008 |
SK Aritma Praha |
390 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.07.2019 17:47:29 |
29. |
Goca Mikuláš |
24.05.2007 |
SK Aritma Praha |
277 |
15 |
|
odhlášeno pořadatelem |
04.07.2019 17:55:30 |
|