Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
03.-05.07.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200)
Kódové číslo:
716047
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
St do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Chipashvili Giorgi 04.02.2007 I.ČLTK Praha
429
12
 
 
10.06.2019 11:59:34
2.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s.
512
9
 
 
09.06.2019 21:53:03
3.
Voldřich Oliver 28.03.2008 TK Konstruktiva, z.s.
576
9
 
 
21.04.2019 12:43:23
4.
Růžička Richard 03.11.2007 TK Ruzyně Praha
1016
4
 
 
28.05.2019 15:08:50
5.
Gebala Marek 12.04.2008 TK Sparta Praha
1043
4
 
 
15.06.2019 11:49:56
6.
Hynek David 07.02.2007 TJ Solidarita Praha 10
1373
4
 
 
24.06.2019 09:06:31
7.
Kumpera Jan Emanuel 31.05.2008 SK Meteor Praha
1373
4
 
 
30.06.2019 19:08:20
8.
Válek Petr 17.09.2008 TJ Spoje Praha
1492
4
 
 
12.06.2019 22:58:41
9.
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:09:54
10.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 10:19:59
11.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 10:20:12
12.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 14:18:48
13.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
 
16.03.2019 00:16:35
14.
Sidorov Alexandr 17.12.2009 TJ Radlice
2094
1
 
 
16.06.2019 21:44:57
15.
Krejčí Tobiáš 17.10.2009 TJ Spoje Praha
2094
1
 
 
20.06.2019 13:12:35
16.
Machalický Jan 21.08.2007 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
01.07.2019 22:54:09
17.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
2094
1
 
 
02.07.2019 16:35:53
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
959
6
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 10:06:25
2.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 12:18:00
3.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.06.2019 17:07:02
4.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
 
odhlášeno hráčem
16.06.2019 22:17:42
5.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.06.2019 15:45:20
6.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.06.2019 22:59:07
7.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.06.2019 22:27:57
8.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
390
12
 
odhlášeno hráčem
21.06.2019 08:01:55
9.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
2094
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 16:50:54
10.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
IS: lhůta 5 dní
25.06.2019 10:16:06
11.
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.06.2019 12:26:49
12.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 11:28:58
13.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
26.06.2019 12:00:53
14.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 16:33:52
15.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
IS: lhůta 5 dní
26.06.2019 23:37:25
16.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 06:27:32
17.
Loucký Mark 30.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
IS: lhůta 8 dní
01.07.2019 12:25:12
18.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
02.07.2019 10:08:26