Boháč Antonín | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pavlu Denis | | 7:6 (5), 6:3 | | | |
| | | | | |
Špaček Jakub | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Klouček David | | | 4:6, 7:5, 7:5 | | |
| | | | | |
Dembický Tomáš | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Perůtka Matyáš | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Černovický Jakub | 6:7 (5), 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Burbo Goran | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dzúr Jan | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Klacek Tadeáš | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Slavík Jakub | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Jourdren Philippe | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Boštička Yasin | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vágner Dominik | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Majc André | | | | | 7:5, 0:6, 6:4 |
| | | | | |
Krejčí Tobiáš | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Řeháček Ondřej | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Michel Maxim | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Lošák Petr | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Dvořák Petr | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Novák Matěj | | | | | |
| | | | | |
Svoboda Patrik | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | |
Mohamed Rahman | 7:6 (5), 6:3 | | | | |
| | | | | |
Mikula Lukáš | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Svoboda Josef | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hrnčíř Jakub | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Dzúr Štěpán | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Fidler Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Weinlich Patrik (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: ---Rozhodčí turnaje Weinlich Patrik, tel.: 728 405 855---
---Přítomni u losování Weinlich P., Horáček T.---
---Rozehra možná 8:00-8:25hod.---
---v 8:30 hod. se dostaví Mikula- Svoboda J., Klouček- Dembický, Perůtka- Černovický, Dzúr J.- Klacek, Slavík- Jourdren---
---v 9:30 hod. se dostaví Boštička- Vágner, Majc- Krejčí, Řeháček- Michel, Lošák- Dvořák, Svoboda P.- Mohamed---
---v 10:30 hod. se dostaví Pavlu- Špaček, Hrnčíř- Dzúr Š.,---
---v 11:00 hod. se dostaví ostatní hráči---
---Čtvrtek rozehra možná 8:25-8:55hod.---
---Všichni účastníci čtvrfinále dvouher se dostaví 9:00hod.---
---Finále dvouhry pátek 9:00hod., rozehra možná 8:25:8:55hod.--- |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Boháč Antonín | 86 | 25 | Fidler Tomáš | 97 | 25 | Burbo Goran | 114 | 25 | Novák Matěj | 115 | 25 | Svoboda Patrik | 133 | 20 | Černovický Jakub | 136 | 20 | Vágner Dominik | 150 | 20 | Majc André | 185 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 180 |
Kódové číslo akce: 712038 |
|
|