Český tenisový svaz
Datum:
29.06-01.07.
Pořadatel:
Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 200)
Místo konání:
Praha 8 - Troja
Kódové číslo:
716037
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Lenc Jakub
K Sadu 590/1
18200 Praha 8
Tel. (1):
721734250
E-mail:
tenis.pisecna@seznam.cz
Internet:
tenis-pisecna.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace mezi 16 - 18 hodinou (v pátek 28. 6. 2019) na čísle 721734250 (Jakub Lenc) - formou SMS. Losování proběhne 28. 6. 2019 v 19:15 v klubovně Tenis & Padel klubu Písečná (K Sadu 590/1, Praha 8), následně bude zveřejněn pavouk a rozpis utkání.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hromek Patrik 13.05.2008 TENIS Klánovice
361
12
 
 
28.06.2019 15:47:23
2.
Kejla Jakub 14.04.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
472
9
 
 
20.06.2019 15:44:45
3.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
 
06.06.2019 09:55:14
4.
Lojka Radek 09.01.2007 LTC Beroun, z.s.
745
6
 
 
20.06.2019 23:28:09
5.
Kumpera Jan Emanuel 31.05.2008 SK Meteor Praha
1373
4
 
 
26.06.2019 17:12:42
6.
Válek Petr 17.09.2008 TJ Spoje Praha
1492
4
 
 
15.06.2019 17:02:47
7.
Gallus Vilém 26.03.2007 Lokomotiva Praha
1492
4
 
 
25.06.2019 23:22:26
8.
Voříšek Denis 27.01.2008 Lokomotiva Praha
1641
3
 
 
25.06.2019 23:22:06
9.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
 
15.03.2019 22:38:40
10.
Moravec Nicolas 09.04.2009 TK Louny
2094
1
 
 
16.03.2019 11:21:04
11.
Krejčík David 03.07.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
 
16.03.2019 13:19:06
12.
Chovanec Samuel 04.06.2009 TK Neridé
2094
1
 
 
16.06.2019 21:53:05
13.
Lojka Ondřej 25.07.2009 LTC Beroun, z.s.
2094
1
 
 
20.06.2019 23:27:49
14.
Vostřel Jan 19.02.2007 Pála Vízner Tennis z.s.
2094
1
 
 
26.06.2019 17:12:18
15.
Kvíčala Petr 15.04.2009 SK Žalov
2094
1
 
 
28.06.2019 12:26:45
16.
Jakubíček Albert 31.05.2009 SK Meteor Praha
2094
1
 
 
28.06.2019 13:25:59
17.
Kalina Jonáš Benjamin 06.11.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
 
28.06.2019 14:11:41
18.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
2094
1
 
 
28.06.2019 15:05:37
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 08:22:43
2.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
24.05.2019 07:32:30
3.
Toman Michal 24.02.2008 TK Severní Terasa
936
6
 
odhlášeno hráčem
04.06.2019 08:13:47
4.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 12:08:40
5.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.06.2019 14:04:46
6.
Holada Jan 16.03.2007 TJ Horní Měcholupy
1253
4
 
odhlášeno hráčem
18.06.2019 13:29:16
7.
Horák Matěj 16.11.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.06.2019 09:14:22
8.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.06.2019 22:27:53
9.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
21.06.2019 16:43:29
10.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
22.06.2019 12:00:15
11.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 13:25:10
12.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 13:27:40
13.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
994
4
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 15:57:33
14.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 10:45:18
15.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 11:25:17
16.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
23.06.2019 12:00:50
17.
Andreas Jonáš 28.04.2008 SK Aritma Praha
441
12
 
IS: kolizní přihláška
23.06.2019 12:00:53
18.
Sikora Vojtěch 09.01.2008 TK Hovorčovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 14:25:52