Český tenisový svaz
Název:
ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019
Datum:
10.-14.06.
Pořadatel:
TK TENNISPOINT FM (A - 400)
Místo konání:
Frýdek-Místek
Kódové číslo:
716021
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 08:15 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602 718 364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

KVALIFIKACE (Q) :
OSOBNÍ PREZENCE : PONDĚLÍ 10.06.2019 do 08,15 hodin
LOSOVÁNÍ : PONDĚLÍ 10.06.2019 v 08,20 hodin V KLUBOVNĚ
ÚVODNÍ UTKÁNÍ KVALIFIKACE BUDOU ZAHÁJENA V PONDĚLÍ 10.06.2019 v 08,30 hodin (rozehrávka od 07,30 hodin)

HLAVNÍ SOUTĚŽ (HS):
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 716021 na číslo telefonu +420602718364) : NEDĚLE 09.06.2019 od 10,00 do 17,00 hodin
LOSOVÁNÍ (z řádně telefonicky prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PONDĚLÍ 10.06.2019 v 15,00 hodin V KLUBOVNĚ
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V IS SYSTÉMU ČTS U PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE V PONDĚLÍ 10.06.2019 do 16,00 hodin NEBO SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY

ÚVODNÍ UTKÁNÍ HLAVNÍ SOUTĚŽE BUDOU ZAHÁJENA V ÚTERÝ 11.06.2019 v 08,30 hodin (oficiální trénink od 07,30 do 08,20 hodin v 25-i minutových blocích-rezervace při prezenci)
DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

PROGRAM TURNAJE :
- PONDĚLÍ 10.06.2019 : KVALIFIKACE 32/8
- ÚTERÝ 11.06.2019 : DVOUHRA 48/16, ČTYŘHRA XX/16
- STŘEDA 12.06.2019 : DVOUHRA 16/4, ČTYŘHRA 16/4
- ČTVRTEK 13.06.2019 : DVOUHRA 4/2, ČTYŘHRA 4/1
- PÁTEK 14.06.2019 : DVOUHRA 2/1

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)

UBYTOVÁNÍ :
HOTEL AFRIKA **** +420595534800, +420723607792 (2 osoby/2.400 Kč, 2 km)
HOTEL RICHTR **** +420555502222, +420734500005 (2 osoby/1.280-1.580 Kč, 3 km)
PENZION U MÁMY *** +420558630360, +420777240606 (2 osoby/snídaně/1.090-1.190 Kč, 3,5 km)
PENZION HRAD *** +420558633149, +420736648844 (2 osoby/1.250-1.850 Kč, 1 km)
PRESTIGE TENNIS PARK *** +420777280008, +420702028548 (2 osoby/1.250 Kč, 5 km)
PENZION POD KAŠNOU *** +420558628193, +420733715900 (2 osoby/1.300 Kč, 2 km)
HOTELOVÝ DŮM PASKOV ** +420558432491-2 (2 osoby/480-630 Kč, 2 km)
HOTELOVÁ UBYTOVNA MAZOCH ** +420558628929, +420602383427 (1 osoba/240 Kč, 0,3 km)

ADRESA DVORCŮ TK TENNISPOINT FM : HUTNÍ 36, FRÝDEK-MÍSTEK (vedle ředitelství ARCELORU MITTAL Frýdek-Místek)
PRO NAVIGACE : KŘIŽÍKOVA 1377
GPS : 49°41'35.990"N, 18°19'47.463"E

REZERVACE TRÉNINKŮ VE VLASTNÍ REŽII (do neděle 09.06.2019) : +420724152064
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
4
60
 
prezentován
01.04.2019 15:24:45
2.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
10
60
 
prezentován
22.03.2019 19:21:45
3.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
12
60
 
prezentován
26.03.2019 22:41:41
4.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
25
60
 
prezentován
18.03.2019 16:19:08
5.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
26
60
 
prezentován
02.04.2019 21:05:32
6.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
45
 
prezentován
17.05.2019 22:37:06
7.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
43
45
 
prezentován
16.03.2019 17:09:06
8.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
45
45
 
prezentován
23.03.2019 17:56:06
9.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
47
45
 
prezentován
27.03.2019 17:32:34
10.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová
48
45
 
prezentován
22.04.2019 09:11:47
11.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
50
45
 
prezentován
20.05.2019 19:21:11
12.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
51
35
 
prezentován
13.04.2019 23:27:22
13.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
35
 
prezentován
17.03.2019 09:56:09
14.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
58
35
 
prezentován
18.03.2019 10:29:32
15.
Grois Ondřej 27.06.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
60
35
 
prezentován
19.03.2019 08:16:28
16.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
61
35
 
prezentován
29.03.2019 00:19:24
17.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
66
35
 
prezentován
09.04.2019 10:10:37
18.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
68
35
 
prezentován
16.03.2019 21:13:02
19.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
 
prezentován
23.03.2019 21:36:33
20.
Doskočil Martin 01.03.2007 TC Ostrava Nová Ves
76
30
 
prezentován
22.05.2019 11:26:20
21.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
79
30
 
prezentován
25.03.2019 20:44:44
22.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
80
30
 
prezentován
13.05.2019 19:50:59
23.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
 
prezentován
15.03.2019 09:44:45
24.
Komrska Vít 23.08.2007 TC Brno.
93
30
 
prezentován
13.05.2019 11:31:44
25.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
96
30
 
prezentován
24.04.2019 09:27:00
26.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Slavia Plzeň
99
30
 
prezentován
06.04.2019 20:07:22
27.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
109
25
 
prezentován
22.03.2019 06:36:07
28.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
115
25
 
prezentován
22.05.2019 13:35:56
29.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
116
25
 
prezentován
07.05.2019 11:50:45
30.
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov
127
25
 
prezentován
15.03.2019 13:31:59
31.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
131
25
 
prezentován
24.05.2019 22:35:07
32.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
135
25
 
prezentován
24.03.2019 18:04:06
33.
Majc Mário 13.02.2008 TK Zlín
142
20
 
prezentován
30.05.2019 11:21:18
34.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
144
20
 
prezentován
10.04.2019 18:12:03
35.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
144
20
 
prezentován
22.05.2019 20:23:58
36.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
153
20
 
prezentován
23.05.2019 05:32:13
37.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
 
prezentován
15.03.2019 00:02:58
38.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
prezentován
15.03.2019 07:27:22
39.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
prezentován
15.03.2019 20:50:24
40.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
prezentován
16.03.2019 20:13:40
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
159
20
 
 
10.05.2019 16:29:11
2.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
175
20
 
 
22.05.2019 17:59:31
3.
Kovář Adam 21.11.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
176
20
 
 
23.05.2019 07:57:57
4.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
187
20
 
 
24.04.2019 10:11:41
5.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
203
20
 
 
23.04.2019 20:54:05
6.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
 
 
17.03.2019 16:11:48
7.
Goca Mikuláš 24.05.2007 SK Aritma Praha
277
15
 
 
25.03.2019 21:34:32
8.
Pomahač Antonín 05.07.2007 SK OAZA Praha
311
15
 
 
30.05.2019 17:03:55
9.
Luňák Maxim 20.12.2007 Sokol Čimice
333
12
 
 
23.03.2019 14:14:40
10.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
 
 
16.03.2019 15:33:31
11.
Svozil Václav 18.09.2008 TK DEZA Valašské Meziříčí
482
9
 
 
21.05.2019 10:28:35
12.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
580
9
 
 
12.05.2019 08:16:38
13.
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod
652
9
 
 
21.03.2019 17:17:35
14.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
794
6
 
 
12.05.2019 08:13:34
15.
Kuch Kristián 16.08.2008 Beskydský tenisový klub
1129
4
 
 
19.03.2019 16:47:08
16.
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
1163
4
 
 
22.03.2019 20:10:51
17.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:01:03
18.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:01:06
19.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
 
15.03.2019 00:01:45
20.
Tichý Filip 08.02.2009 SK LAMA o.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:02:50
21.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
 
15.03.2019 00:03:58
22.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
 
15.03.2019 00:09:46
23.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
 
15.03.2019 05:20:37
24.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 06:46:34
25.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
 
 
15.03.2019 07:24:37
26.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
2094
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 08:18:42
27.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 08:46:27
28.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 12:17:27
29.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2094
1
 
WC Q POŘADATEL
15.03.2019 16:07:04
30.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
WC Q POŘADATEL
15.03.2019 22:24:30
31.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2094
1
 
 
19.03.2019 20:20:12
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
 
 
15.03.2019 15:52:29
2.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
 
 
18.03.2019 17:32:35
3.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov
2094
1
 
 
28.03.2019 09:38:53
4.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TJ MSV Studénka, z.s.
2094
1
 
STAND BY 2
20.04.2019 20:59:17
5.
Salot Fabián 08.03.2007 TK TENNISPOINT FM
994
4
 
STAND BY 1
09.06.2019 15:16:00

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
994
4
 
odhlášeno hráčem
17.03.2019 20:36:56
2.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
 
odhlášeno hráčem
27.03.2019 07:16:27
3.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 16:02:50
4.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
odhlášeno hráčem
11.04.2019 21:04:22
5.
Pokorný Lukáš 15.08.2007 TJ Zbrojovka Vsetín
602
9
 
odhlášeno hráčem
18.04.2019 19:04:58
6.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.04.2019 22:53:02
7.
Varinský Tibor 10.04.2009 TREND SPORT, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
30.04.2019 13:36:48
8.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 10:07:17
9.
Robenek Václav 22.01.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
226
15
 
odhlášeno hráčem
20.05.2019 14:14:55
10.
Polášek Petr 02.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
odhlášeno hráčem
23.05.2019 15:15:56
11.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
60
 
odhlášeno hráčem
24.05.2019 11:50:43
12.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
167
20
 
odhlášeno hráčem
27.05.2019 10:19:29
13.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
 
odhlášeno hráčem
28.05.2019 14:17:54
14.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
2094
1
 
odhlášeno hráčem
29.05.2019 06:23:10
15.
Horák Matěj 16.11.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
odhlášeno hráčem
29.05.2019 14:35:58
16.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
 
odhlášeno hráčem
29.05.2019 17:23:33
17.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
248
15
 
odhlášeno hráčem
30.05.2019 18:52:10
18.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
189
20
 
odhlášeno hráčem
01.06.2019 10:31:23
19.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
 
odhlášeno hráčem
02.06.2019 11:39:35
20.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
98
30
 
odhlášeno hráčem
02.06.2019 17:30:05
21.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
 
odhlášeno hráčem
03.06.2019 07:06:45
22.
Hloušek František 19.05.2008 Sokol Letovice
224
15
 
odhlášeno hráčem
03.06.2019 14:37:06
23.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
151
20
 
odhlášeno hráčem
03.06.2019 18:03:25
24.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
211
20
 
odhlášeno hráčem
03.06.2019 19:52:29
25.
Vičan Jan 03.06.2007 TK Radegast
834
6
 
odhlášeno hráčem
05.06.2019 07:55:31
26.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
37
45
 
odhlášeno hráčem
05.06.2019 13:45:28
27.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
odhlášeno hráčem
05.06.2019 17:31:28
28.
Rybka David 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.06.2019 21:32:53
29.
Mičulka Šimon 19.07.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
07.06.2019 07:42:31
30.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
 
odhlášeno hráčem
07.06.2019 10:12:22
31.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
07.06.2019 15:29:45
32.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
138
25
 
odhlášeno hráčem
08.06.2019 11:43:07
33.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 07:33:45
34.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 15:42:07
35.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
304
15
 
odhlášeno pořadatelem
09.06.2019 16:07:12
36.
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 17:39:35