Název: |
TM CUP |
Datum: |
04.-06.06. |
Pořadatel: |
TŠ Hostivař (C - 200) |
Místo konání: |
Sokol Běchovice II |
Kódové číslo: |
716017 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vrňáková Jana |
Na Korunce 580 | |
19011 Praha 9-Běchovice | |
Tel. (1): |
603 946 755 |
Tel. (2): |
732 429 180 |
E-mail: |
jana.vrnakova@email.cz |
Internet: |
tenismaniak.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kopáč Ondřej | 03.01.2004 | TK Neridé | 82 |
30 |
volná karta | 25.05.2016 06:12:54 |
|
2. |
Bražina Michael | 12.03.2004 | TK Písnice | 149 |
20 |
25.05.2016 07:30:27 |
||
3. |
Petrofský Martin | 01.11.2005 | TJ Sokol Vysočany | 223 |
15 |
30.05.2016 21:21:06 |
||
4. |
Soukup Pavel | 23.03.2004 | SK Aritma Praha | 254 |
15 |
02.06.2016 21:30:34 |
||
5. |
Jašek David | 06.06.2004 | TJ Sokol Vysočany | 334 |
12 |
05.05.2016 08:18:01 |
||
6. |
Dušek David | 19.10.2005 | TJ Spoje Praha | 407 |
12 |
15.05.2016 22:30:50 |
||
7. |
Havránek Lukáš | 27.08.2004 | LTC Houštka | 452 |
9 |
11.04.2016 22:21:00 |
||
8. |
Jumar Matěj | 22.07.2005 | TK Horní Měcholupy | 505 |
9 |
08.05.2016 18:10:05 |
||
9. |
Korec Jakub | 28.12.2005 | TK Start Praha-Topolka | 917 |
6 |
17.04.2016 20:52:04 |
||
10. |
Gibek Jan | 09.01.2005 | TK Neridé | 1416 |
4 |
01.04.2016 21:17:04 |
||
11. |
Husenský Denis | 15.12.2005 | Tenis club Úvaly | 1416 |
4 |
volná karta | 02.06.2016 08:16:12 |
|
12. |
Soukup Adam | 24.11.2006 | I.ČLTK Praha | 2068 |
1 |
10.03.2016 22:34:14 |
||
13. |
Holub Lukáš J. | 13.02.2006 | TK Neridé | 2068 |
1 |
11.03.2016 11:48:00 |
||
14. |
Telegin Anton | 15.09.2005 | SK Tenis Kladno | 2068 |
1 |
15.03.2016 22:53:49 |
||
15. |
Plic Lukáš | 03.02.2006 | TJ Spoje Praha | 2068 |
1 |
16.03.2016 21:23:51 |
||
16. |
Arefe Tarkan | 20.11.2004 | 1. Vestecká sportovní o.s. | 2068 |
1 |
10.04.2016 23:33:03 |
||
17. |
Kukuczka Alex | 08.08.2006 | 1. Vestecká sportovní o.s. | 2068 |
1 |
24.04.2016 17:21:46 |
||
18. |
Němeček Patrik | 25.06.2006 | TK Písnice | 2068 |
1 |
24.04.2016 19:32:21 |
||
19. |
Beran Šimon | 20.02.2005 | TK SK Kladno, z.s. | 2068 |
1 |
23.05.2016 13:11:02 |
||
20. |
Bodnár Tobiáš Petr | 15.06.2006 | TK Kadaň | 2068 |
1 |
29.05.2016 19:45:22 |
||
21. |
Pospíšil Štěpán | 13.01.2006 | TCM Dubeč, z.s. | 2068 |
1 |
volná karta | 31.05.2016 11:35:29 |
|
22. |
Kučera Jonáš | 15.09.2006 | LTK Liberec | 2068 |
1 |
volná karta | 02.06.2016 15:42:49 |
|
23. |
Mojžíš Patrik | 28.04.2006 | LTC Modřany 2005 | 2068 |
1 |
volná karta | 02.06.2016 20:54:16 |
|
24. |
Mojžíš Dominik | 28.04.2006 | LTC Modřany 2005 | 2068 |
1 |
volná karta | 02.06.2016 20:55:13 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Štyler Adam | 08.03.2005 | I.ČLTK Praha | 237 |
15 |
přijat-počet účastníků rozšířen | 03.06.2016 10:23:31 |
|
2. |
Ha Duc Hieu | 11.01.2006 | TK Písnice | 2068 |
1 |
přijat-počet účastníků rozšířen | 03.06.2016 12:40:42 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pilař Jan | 09.02.2006 | LTC Český Krumlov | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.04.2016 15:04:44 |
|
2. |
Sýkora Maxim | 01.01.2006 | TK Neridé | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.04.2016 11:14:32 |
|
3. |
Frček Tadeáš | 02.02.2004 | LTC Domažlice | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.04.2016 16:02:10 |
|
4. |
Fiala Martin | 24.01.2006 | Lokomotiva Trutnov | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.05.2016 08:49:33 |
|
5. |
Brabec Václav | 07.07.2006 | SK HAMR, z.s. | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.05.2016 13:06:13 |
|
6. |
Hruška Petr | 25.10.2006 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.05.2016 08:54:18 |
|
7. |
Mitrofanov Daniel | 04.10.2004 | TK Horní Měcholupy | 686 |
6 |
odhlášeno hráčem | 25.05.2016 15:31:20 |
|
8. |
Bien Daniel | 05.05.2006 | TK Sparta Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.05.2016 23:38:56 |
|
9. |
Prokopius Oliver | 11.06.2006 | TJ Spoje Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.05.2016 07:15:26 |
|
10. |
Augustýn Tadeáš | 06.05.2006 | SK HAMR, z.s. | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.05.2016 20:25:08 |
|
11. |
Ledvina Jan | 06.04.2006 | Slavoj Český Brod | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.05.2016 22:42:16 |
|
12. |
Sina Jakub | 21.06.2006 | TK Start Praha-Topolka | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.05.2016 08:57:13 |
|
13. |
Slaba Damián | 06.03.2006 | TK Čáslav | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.05.2016 11:53:58 |
|
14. |
Havlík Josef | 27.08.2006 | Open Tennis Club | 2068 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 28.05.2016 12:00:05 |
|
15. |
Šafrata Jan | 04.02.2006 | I.ČLTK Praha | 2068 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 28.05.2016 12:00:05 |
|
16. |
Pokorný Jiří | 29.03.2006 | TK Olymp Praha | 2068 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 28.05.2016 12:00:05 |
|
17. |
Janeček Ondřej | 01.03.2006 | TK Neridé | 2068 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 28.05.2016 12:00:05 |
|
18. |
Škopek Martin | 18.06.2006 | TK Škoda Plzeň z.s. | 2068 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 28.05.2016 12:00:06 |
|
19. |
Veselý Dominic | 11.04.2005 | TK AGROFERT Prostějov | 2068 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 28.05.2016 12:00:06 |
|
20. |
Přistoupil Marek | 11.07.2006 | SK Aritma Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.05.2016 17:25:54 |
|
21. |
Němeček Robert | 19.07.2006 | TJ Spoje Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.05.2016 20:22:02 |
|
22. |
Sedláček Adam | 21.01.2006 | Lokomotiva Trutnov | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.05.2016 21:44:08 |
|
23. |
Nestával Samuel | 10.06.2006 | LTC Tábor 1903 | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.05.2016 04:15:06 |
|
24. |
Nestával Benjamín | 10.06.2006 | LTC Tábor 1903 | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.05.2016 04:16:34 |
|
25. |
Rozehnal Michal | 31.01.2005 | SK HAMR, z.s. | 645 |
9 |
odhlášeno hráčem | 29.05.2016 07:01:18 |
|
26. |
Brunclík Petr | 17.07.2006 | TK Sparta Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.05.2016 08:51:33 |
|
27. |
Žoldák Patrik | 02.06.2006 | SK HAMR, z.s. | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.05.2016 11:20:47 |
|
28. |
Šiler Martin | 15.02.2005 | Sokol Říčany | 347 |
12 |
odhlášeno hráčem | 29.05.2016 11:50:46 |
|
29. |
Čepl Filip | 24.01.2006 | TK Sparta Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.05.2016 11:53:04 |
|
30. |
Dvořák Lukáš | 16.07.2006 | SK HAMR, z.s. | 2068 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 29.05.2016 12:00:28 |