Název: |
ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020 |
Datum: |
09.-12.06. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (A - 500) |
Kódové číslo: |
716011 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Út do 08:30 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Po do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
: |
Na Drahách 196 |
: |
739 25 Sviadnov |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Poznámka pořadatele: KVALIFIKACE (Q) :
OSOBNÍ PREZENCE : ÚTERÝ 09.06.2020 do 08,15 hodin, elektronické potvrzení účasti : PONDĚLÍ 08.06.2020 od 10,00 do 17,00 hodin
LOSOVÁNÍ : ÚTERÝ 09.06.2020 08,20 hodin v KLUBOVNĚ
ÚVODNÍ UTKÁNÍ KVALIFIKACE BUDOU ZAHÁJENA V ÚTERÝ 09.06.2020 v 08,30 hodin (rozehrávka od 07,30 hodin)
HLAVNÍ SOUTĚŽ (HS):
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 716011 na číslo telefonu +420602718364) : PONDĚLÍ 08.06.2020 od 10,00 do 17,00 hodin
LOSOVÁNÍ (z řádně telefonicky prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : ÚTERÝ 09.06.2020 v 15,00 hodin V KLUBOVNĚ
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V IS SYSTÉMU ČTS U PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE V ÚTERÝ 09.06.2020 do 16,00 hodin NEBO SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY
ÚVODNÍ UTKÁNÍ HLAVNÍ SOUTĚŽE BUDOU ZAHÁJENA VE STŘEDU 10.06.2020 v 08,30 hodin (oficiální trénink od 07,30 do 08,20 hodin v 25-i minutových blocích)
DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ
PROGRAM TURNAJE :
- ÚTERÝ 09.06.2020 : KVALIFIKACE 16/4
- STŘEDA 10.06.2020 : DVOUHRA 32/8, ČTYŘHRA 16/8
- ČTVRTEK 11.06.2020 : DVOUHRA 8/2, ČTYŘHRA 8/2
- PÁTEK 12.06.2020 : DVOUHRA 2/1, ČTYŘHRA 2/1
ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)
UBYTOVÁNÍ :
HOTEL AFRIKA **** +420595534800, +420723607792 (2 osoby/2.400 Kč, 2 km)
HOTEL RICHTR **** +420555502222, +420734500005 (2 osoby/1.280-1.580 Kč, 3 km)
PENZION U MÁMY *** +420558630360, +420777240606 (2 osoby/snídaně/1.090-1.190 Kč, 3,5 km)
PENZION HRAD *** +420558633149, +420736648844 (2 osoby/1.250-1.850 Kč, 1 km)
PRESTIGE TENNIS PARK *** +420777280008, +420702028548 (2 osoby/1.250 Kč, 5 km)
PENZION POD KAŠNOU *** +420558628193, +420733715900 (2 osoby/1.300 Kč, 2 km)
HOTELOVÝ DŮM PASKOV ** +420558432491-2 (2 osoby/480-630 Kč, 2 km)
HOTELOVÁ UBYTOVNA MAZOCH ** +420558628929, +420602383427 (1 osoba/240 Kč, 0,3 km)
ADRESA DVORCŮ TK TENNISPOINT FM : HUTNÍ 36, FRÝDEK-MÍSTEK (vedle ředitelství ARCELORU MITTAL Frýdek-Místek)
PRO NAVIGACE : KŘIŽÍKOVA 1377
GPS : 49°41'35.990"N, 18°19'47.463"E
REZERVACE TRÉNINKŮ VE VLASTNÍ REŽII (do pondělí 08.06.2020) : +420724152064 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Raštica Jan |
19.03.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
6 |
60 |
|
prezentován |
04.05.2020 19:21:48 |
2. |
Čepelík Matouš |
08.03.2008 |
LTK Liberec |
9 |
60 |
|
prezentován |
05.05.2020 14:29:16 |
3. |
Škrlík Mathias |
19.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
10 |
60 |
|
prezentován |
05.05.2020 20:37:34 |
4. |
Komínek Kryštof |
08.05.2008 |
TK Sparta Praha |
14 |
60 |
|
prezentován |
13.05.2020 11:33:09 |
5. |
Brückner David |
20.03.2008 |
I.ČLTK Praha |
15 |
60 |
|
prezentován |
17.05.2020 20:35:33 |
6. |
Psota Jan |
20.03.2008 |
TK Slavia Plzeň |
27 |
60 |
|
prezentován |
25.05.2020 12:26:24 |
7. |
Žiška Štěpán |
01.09.2008 |
ŽLTC Brno |
29 |
45 |
|
prezentován |
11.05.2020 21:26:07 |
8. |
Košárko Filip |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
31 |
45 |
|
prezentován |
02.04.2020 12:02:47 |
9. |
Sýkora Jan |
13.02.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
34 |
45 |
|
prezentován |
01.05.2020 22:05:15 |
10. |
Majc Mário |
13.02.2008 |
TK Zlín |
35 |
45 |
|
prezentován |
28.05.2020 16:47:18 |
11. |
Ladman Filip |
01.01.2009 |
I.ČLTK Praha |
37 |
45 |
|
prezentován |
30.04.2020 09:14:58 |
12. |
Rojíček Daniel |
30.01.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
38 |
45 |
|
prezentován |
30.04.2020 10:24:16 |
13. |
Kotrc Aleš |
04.01.2008 |
TK Sparta Praha |
39 |
45 |
|
prezentován |
25.05.2020 10:27:48 |
14. |
Hrubý Václav Augustin |
05.08.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
40 |
45 |
|
prezentován |
02.06.2020 11:41:29 |
15. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
41 |
35 |
|
prezentován |
20.05.2020 10:54:01 |
16. |
Macháček David |
03.03.2008 |
TC BORS CLUB |
48 |
35 |
|
prezentován |
11.05.2020 19:24:57 |
17. |
Svoboda Josef |
25.10.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
52 |
35 |
|
prezentován |
12.05.2020 20:21:09 |
18. |
Čech Marek |
31.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
53 |
35 |
|
prezentován |
13.05.2020 10:40:55 |
19. |
Migdal Alexandr |
27.06.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
62 |
35 |
|
prezentován |
20.05.2020 21:28:21 |
20. |
Kreysa Jan |
02.09.2009 |
LTK Liberec |
63 |
30 |
|
prezentován |
08.05.2020 13:21:43 |
21. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
70 |
30 |
|
prezentován |
14.05.2020 16:39:16 |
22. |
Wirgler Tomáš |
05.03.2009 |
TK Znojmo |
71 |
30 |
|
prezentován |
06.05.2020 21:54:25 |
23. |
Klimša Ondřej |
15.07.2008 |
TK SC OSTRAVA |
73 |
30 |
|
prezentován |
16.05.2020 21:04:41 |
24. |
Hrbáč Jan |
02.11.2008 |
TK Havířov, z.s. |
76 |
30 |
|
prezentován |
06.05.2020 15:27:14 |
25. |
Dujka Dominik |
29.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
80 |
30 |
|
prezentován |
08.05.2020 12:08:33 |
26. |
Syryčanský Adam |
23.07.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
88 |
25 |
|
prezentován |
01.04.2020 06:05:18 |
27. |
Zerai Rayen |
17.03.2008 |
TC Brno. |
102 |
25 |
|
prezentován |
04.05.2020 07:35:02 |
28. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
prezentován |
01.04.2020 00:04:36 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Linhart Adam |
19.06.2009 |
Sportovní centrum Linhart |
104 |
25 |
|
prezentován |
23.05.2020 13:46:25 |
2. |
Jendřejek Daniel |
12.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
109 |
25 |
|
prezentován |
04.04.2020 13:50:00 |
3. |
Spáčil Jan |
14.01.2008 |
TK Milo Olomouc |
111 |
25 |
|
prezentován |
20.05.2020 07:04:16 |
4. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
113 |
25 |
|
prezentován |
01.04.2020 00:05:40 |
5. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
115 |
25 |
|
prezentován |
13.05.2020 17:19:11 |
6. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
134 |
20 |
|
prezentován |
08.05.2020 14:25:54 |
7. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
150 |
20 |
|
prezentován |
13.05.2020 17:32:33 |
8. |
Robenek Štěpán |
18.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
151 |
20 |
|
prezentován |
04.05.2020 13:10:28 |
9. |
Šipula David |
21.05.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
194 |
15 |
|
prezentován |
10.05.2020 20:30:06 |
10. |
Svozil Václav |
18.09.2008 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
211 |
15 |
|
prezentován |
27.05.2020 08:25:53 |
11. |
Ondrůšek Antonín |
09.12.2008 |
SK Uherský Brod |
235 |
15 |
|
prezentován |
06.04.2020 20:13:50 |
12. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
277 |
15 |
|
prezentován |
08.05.2020 17:17:10 |
13. |
Jányš Albert |
04.03.2009 |
TK TENNISPOINT FM |
427 |
12 |
|
prezentován |
30.04.2020 10:24:39 |
14. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
prezentován |
01.04.2020 00:08:54 |
15. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
prezentován |
02.04.2020 20:58:58 |
16. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
prezentován |
07.05.2020 12:46:42 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Mandelík Michal |
13.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
444 |
9 |
|
|
29.05.2020 10:29:46 |
2. |
Bartek David |
07.11.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
540 |
9 |
|
|
14.05.2020 09:31:35 |
3. |
Lehnert Lukáš |
20.01.2009 |
Tenisklub7 |
1027 |
4 |
|
|
27.05.2020 18:51:20 |
4. |
Malinovský Sebastian |
11.08.2009 |
Tenisklub7 |
1226 |
4 |
|
|
30.05.2020 10:37:09 |
5. |
Ježek Vojtěch |
13.05.2010 |
LTK Liberec |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:01:11 |
6. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:01:11 |
7. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
III |
01.04.2020 00:03:31 |
8. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
1939 |
1 |
|
I |
01.04.2020 00:04:07 |
9. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:06:14 |
10. |
Pelda Martin |
26.03.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:22:26 |
11. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
|
06.04.2020 15:50:57 |
12. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
|
06.04.2020 19:52:43 |
13. |
Smolík David |
22.10.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
1939 |
1 |
|
II |
15.04.2020 12:03:10 |
14. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
1939 |
1 |
|
|
13.05.2020 14:25:08 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
261 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
13.05.2020 11:43:25 |
2. |
Nevrlý Jakub |
09.01.2009 |
TK Fatra Napajedla |
609 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
15.05.2020 10:21:57 |
3. |
Veselý Marian |
01.04.2009 |
TC Bajda Kroměříž |
323 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
17.05.2020 10:33:32 |
4. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
133 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
21.05.2020 09:27:36 |
5. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
343 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.05.2020 13:25:46 |
6. |
Prusenovský Jan |
21.08.2009 |
TK Zlín |
353 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.05.2020 15:02:38 |
7. |
Tomica Daniel |
22.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2020 14:53:20 |
8. |
Vykoupil Patrik |
18.03.2008 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
215 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2020 19:23:51 |
9. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
480 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2020 22:01:54 |
10. |
Vomela Tomáš |
20.02.2009 |
HTK Třebíč |
178 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2020 18:20:31 |
11. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
45 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
01.06.2020 12:20:31 |
12. |
Mutl Antonín |
11.02.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
105 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
02.06.2020 06:33:59 |
13. |
Rybka Jan |
16.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
249 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.06.2020 10:18:50 |
14. |
Fojtů Lukas |
19.01.2008 |
TK Horní Měcholupy |
54 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
02.06.2020 13:11:18 |
15. |
Laššan Radek |
10.08.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
169 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
02.06.2020 19:28:43 |
16. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
283 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
02.06.2020 19:32:50 |
17. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.06.2020 20:10:19 |
18. |
Kašpárek Tomáš |
06.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
263 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.06.2020 20:57:07 |
19. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.06.2020 21:24:15 |
20. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
192 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.06.2020 22:22:45 |
21. |
Václavík Miroslav |
23.05.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
225 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.06.2020 22:37:19 |
22. |
Martínek Tobiáš |
05.06.2008 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
76 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
03.06.2020 09:56:54 |
23. |
Blaška Sebastian |
07.08.2008 |
ŽLTC Brno |
33 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
03.06.2020 11:38:08 |
24. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
117 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
03.06.2020 11:47:37 |
25. |
Červenka Matěj |
04.06.2008 |
TK Ústí n.Labem |
130 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
03.06.2020 12:00:46 |
26. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
221 |
15 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.06.2020 12:40:48 |
27. |
Chlodnicki Jan |
10.10.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
99 |
25 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.06.2020 13:10:50 |
28. |
Slováček Martin |
02.03.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.06.2020 15:53:07 |
29. |
Furlet Roman |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
229 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
03.06.2020 17:23:36 |
30. |
Dufek Šimon |
18.07.2009 |
ŽLTC Brno |
383 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.06.2020 09:42:25 |
31. |
Krechler Daniel |
21.04.2009 |
LTK Liberec |
332 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.06.2020 12:23:26 |
32. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
327 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
05.06.2020 08:02:54 |
|