Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  08.-10.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Martínek Jakub
 
 
 
Matějíček Štěpán
6:2, 6:1
 
Brettl Tobiáš
6:3, 6:1
 
Hrubeš Jan
scr.
 
Krejčík David
6:2, 6:3
 
Hrnčíř Jakub
6:4, 6:3
 
Severýn Václav
6:3, 6:3
 
Klein David
6:3, 6:0
 
Lojka Ondřej
6:4, 6:4
 
Klokov Martin
6:0, 6:2
 
Štěpánek Adam
6:4, 6:2
 
Novotný Bořek Jan
6:1, 6:1
 
Köhler Matěj
6:0, 6:0
 
Kalina Jonáš Benjamin
6:1, 6:4
 
Sirotek Oskar
6:0, 6:2
 
Uhl Tomáš
6:0, 6:1
 
Holý Tomáš
6:3, 6:2
 
Kumpera Jan Emanuel
6:1, 6:4
 
Prášek Nello Daniel
6:4, 6:3
 
Šulc Matěj
7:5, 6:4
 
Štěpánek Kryštof
6:4, 6:1
 
Prášek Luca Samuel
6:4, 6:3
 
Šelemberk Richard
2:6, 6:4, 1:0
 
Andreas Jonáš
6:2, 6:2
 
Nguyen Lukáš
7:6, 4:6, 1:0
 
Staněk jiří
scr.
 
Stoyanov Daniel
6:4, 6:3
 
Furlet Roman
scr.
 
Lojka Radek
6:4, 6:0
 
 
6:0, 6:2
 
Tikovský Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků30
NasazeníBH
Martínek Jakub 34712
Tikovský Jakub 38012
Klein David 39012
Šelemberk Richard 40812
Andreas Jonáš 44112
Severýn Václav 4689
Sirotek Oskar 5129
Uhl Tomáš 5309
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 712008

Sirotek Oskar - Šelemberk Richard
 
 
 
Krejčík David - Holý Tomáš
6:1, 6:2
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
6:0, 6:4
 
Prášek Luca Samuel - Prášek Nello Daniel
6:3, 3:6, 1:0
 
Kalina Jonáš Benjamin - Kumpera Jan Emanuel
7:5, 6:3
 
Köhler Matěj - Tikovský Jakub
6:3, 6:1
 
Klokov Martin - Nguyen Lukáš
6:0, 6:3
 
Lojka Ondřej - Lojka Radek
6:2, 6:3
 
Brettl Tobiáš - Hrubeš Jan
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:3
 
Furlet Roman - Uhl Tomáš
 
Hrnčíř Jakub - Novotný Bořek Jan
6:3, 6:4
 
Šulc Matěj - Severýn Václav
6:4, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Klein David - Matějíček Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic13
NasazeníBH
Tikovský Jakub 38012
Klein David 39012
Šelemberk Richard 40812
Severýn Václav 4689
Sirotek Oskar 5129
Uhl Tomáš 5309
Klokov Martin 5409
Prášek Luca Samuel 5809
Kategorie : 5Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 714008

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vomela Tomáš20.02.2009HTK Třebíč
Kunst Filip15.06.20081. Vestecká sportovní o.s.
Přáda Jaroslav01.07.2009I.ČLTK Praha
Voldřich Oliver28.03.2008TK Konstruktiva, z.s.
Klepáč Adam29.07.2007Lokomotiva Zdice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kumpera Jan Emanuel31.05.2008SK Meteor Praha
Severýn Václav19.06.2008Lob S.A. Bohnice, zs