Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
08.-10.05.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200)
Kódové číslo:
716008
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
St do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klepáč Adam 29.07.2007 Lokomotiva Zdice
216
15
 
 
27.04.2019 23:20:10
2.
Martínek Jakub 03.02.2008 LTK Liberec
347
12
 
 
31.03.2019 18:08:40
3.
Tikovský Jakub 14.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
380
12
 
 
20.03.2019 10:31:22
4.
Klein David 03.04.2007 TJ Spoje Praha
390
12
 
 
22.04.2019 00:28:51
5.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
 
 
15.03.2019 00:57:02
6.
Andreas Jonáš 28.04.2008 SK Aritma Praha
441
12
 
 
20.03.2019 11:06:08
7.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s.
512
9
 
 
16.03.2019 06:02:30
8.
Uhl Tomáš 28.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
530
9
 
 
22.03.2019 09:39:56
9.
Klokov Martin 23.10.2008 SK Tenis Kladno
540
9
 
 
15.03.2019 12:15:27
10.
Voldřich Oliver 28.03.2008 TK Konstruktiva, z.s.
576
9
 
 
21.04.2019 12:43:01
11.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
580
9
 
 
23.04.2019 11:51:04
12.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
 
 
16.03.2019 22:26:06
13.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
582
9
 
 
21.03.2019 19:39:28
14.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
 
22.03.2019 16:15:36
15.
Lojka Radek 09.01.2007 LTC Beroun, z.s.
745
6
 
 
18.03.2019 09:45:54
16.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
794
6
 
 
23.04.2019 11:47:46
17.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
959
6
 
 
18.03.2019 08:09:11
18.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
994
4
 
 
11.04.2019 21:33:21
19.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
 
15.03.2019 00:41:58
20.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
 
15.03.2019 01:04:03
21.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 04:51:09
22.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 10:09:29
23.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 10:09:56
24.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 13:20:21
25.
Stoyanov Daniel 10.03.2009 TC ESO Praha z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 17:21:29
26.
Krejčík David 03.07.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
volná karta
16.03.2019 13:13:30
27.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
volná karta
16.03.2019 23:37:48
28.
Lojka Ondřej 25.07.2009 LTC Beroun, z.s.
2094
1
 
volná karta
18.03.2019 09:48:02
29.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
2094
1
 
přijat
19.03.2019 18:40:23
30.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov
2094
1
 
přijat
28.03.2019 09:33:53
31.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
volná karta
05.04.2019 21:55:53
32.
Hrubeš Jan 05.09.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
přijat
06.05.2019 20:08:38

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kalina Jonáš Benjamin 06.11.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
přijat
07.05.2019 14:39:28

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Forejtek Matyas 09.04.2009 Sokol Královice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
02.04.2019 19:55:15
2.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
08.04.2019 20:06:39
3.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
24.04.2019 21:25:16
4.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
27.04.2019 07:46:32
5.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.04.2019 15:05:21
6.
Bělík Antonín 05.10.2007 TJ Kralupy o.s.
487
9
 
odhlášeno hráčem
28.04.2019 21:06:41
7.
Jánský Ludvík 01.10.2007 TK Ústí n. Orlicí
540
9
 
odhlášeno hráčem
29.04.2019 09:02:34
8.
Šlechta David 15.03.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
odhlášeno hráčem
29.04.2019 19:50:02
9.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
29.04.2019 23:03:32
10.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
29.04.2019 23:03:46
11.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
 
odhlášeno hráčem
30.04.2019 09:42:33
12.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
734
6
 
odhlášeno hráčem
30.04.2019 17:15:26
13.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
109
25
 
odhlášeno hráčem
30.04.2019 20:28:48
14.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
390
12
 
odhlášeno hráčem
01.05.2019 13:35:47
15.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
01.05.2019 21:15:30
16.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
361
12
 
odhlášeno hráčem
02.05.2019 00:08:18
17.
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky
2094
1
 
odhlášeno hráčem
02.05.2019 09:39:25
18.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
02.05.2019 10:57:48
19.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
odhlášeno hráčem
02.05.2019 11:57:05
20.
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
02.05.2019 22:41:55
21.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
 
odhlášeno hráčem
03.05.2019 07:43:13
22.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
2094
1
 
IS: lhůta 8 dní
03.05.2019 11:55:57
23.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
IS: lhůta 8 dní
03.05.2019 11:55:59
24.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
04.05.2019 08:26:40
25.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
283
15
 
odhlášeno hráčem
04.05.2019 21:48:46
26.
Boucník Tadeáš 11.11.2009 TJ Sokol Vysočany
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.05.2019 14:21:06
27.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.05.2019 16:04:50
28.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
211
20
 
odhlášeno hráčem
07.05.2019 09:04:55
29.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
07.05.2019 11:38:44
30.
Horský Tobiáš 22.12.2009 SK JC Sport Opava
2094
1
 
odhlášeno hráčem
07.05.2019 15:35:46