Název: |
Tenis Cibulka CUP |
Datum: |
13.-15.04. |
Pořadatel: |
Tenis Cibulka (C - 400) |
Kódové číslo: |
716006 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Písecký Jan |
: |
V Stráni 11 |
: |
150 00 Praha 5 |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
turnaje@teniscibulka.cz |
Internet: |
www.teniscibulka.cz |
Poznámka pořadatele: prezentace den předem telefonicky nebo sms na 774995021, možnost ubytování v areálu
Vklad 400,-Kč je platný pouze za předpokladu, že se turnaj bude hrát skutečně v hale. V případě hry na otevřených dvorcích bude vybírán vklad 200,-Kč podle předpisu pro LTL. STK PTS-Klein |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Mutl Antonín |
11.02.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
291 |
15 |
|
|
11.04.2019 08:49:03 |
2. |
Kolesár Matyáš |
19.06.2008 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
338 |
12 |
|
|
08.04.2019 18:22:45 |
3. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
343 |
12 |
|
|
30.03.2019 23:03:00 |
4. |
Tikovský Jakub |
14.01.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
380 |
12 |
|
|
11.04.2019 08:49:22 |
5. |
ZHÁNĚL Šimon |
14.07.2007 |
Lokomotiva Trutnov |
386 |
12 |
|
|
05.04.2019 15:38:50 |
6. |
Šelemberk Richard |
16.06.2008 |
TENNIS CENTRE Kosmonosy |
408 |
12 |
|
|
15.03.2019 00:03:35 |
7. |
Severýn Václav |
19.06.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
468 |
9 |
|
|
09.04.2019 10:47:29 |
8. |
Kvapil Tomáš |
23.08.2008 |
TK Frýdlant v Čechách |
487 |
9 |
|
|
20.03.2019 15:07:27 |
9. |
Dzúr Jan |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
494 |
9 |
|
|
11.04.2019 19:40:13 |
10. |
Haberkorn Luc |
09.06.2008 |
TC VŠ Praha |
505 |
9 |
|
|
23.03.2019 18:58:28 |
11. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
512 |
9 |
|
|
11.04.2019 19:15:56 |
12. |
Košvanec Mikuláš Pavel |
24.12.2007 |
TCD Donovalská |
522 |
9 |
|
|
17.03.2019 11:17:49 |
13. |
Dzúr Štěpán |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
522 |
9 |
|
|
11.04.2019 19:40:23 |
14. |
Šimek Matyas |
23.10.2007 |
SK Aritma Praha |
558 |
9 |
|
|
16.03.2019 14:02:56 |
15. |
Vrtílka Jakub |
10.08.2008 |
LTC Slovan Kladno |
617 |
9 |
|
|
09.04.2019 18:08:58 |
16. |
Kozák Pavel |
10.01.2008 |
Severočeská tenisová o.s. |
636 |
9 |
|
|
22.03.2019 22:35:32 |
17. |
Fric Adam |
30.06.2008 |
TK Louny |
701 |
6 |
|
|
31.03.2019 16:14:12 |
18. |
Staněk jiří |
22.06.2008 |
TK Radošovice |
710 |
6 |
|
|
23.03.2019 15:27:47 |
19. |
Ambrož Bruno |
25.12.2008 |
TK Olymp Praha |
734 |
6 |
|
|
11.04.2019 15:28:23 |
20. |
Poslušný Adam |
30.10.2008 |
LTC Modřany 2005 |
1641 |
3 |
|
|
21.03.2019 10:11:44 |
21. |
Pelikán Tomáš |
14.09.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 00:02:55 |
22. |
Šulc Matěj |
18.07.2009 |
Sokol Čimice |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 05:34:12 |
23. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 09:07:42 |
24. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
2094 |
1 |
|
volná karta |
15.03.2019 15:56:31 |
25. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
2094 |
1 |
|
volná karta |
17.03.2019 21:12:25 |
26. |
Ochman Tomas |
30.09.2009 |
TK Spartak Jihlava |
2094 |
1 |
|
volná karta |
22.03.2019 16:51:09 |
27. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
2094 |
1 |
|
|
06.04.2019 09:50:35 |
28. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
volná karta |
06.04.2019 09:50:47 |
29. |
Vrána Václav |
23.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
2094 |
1 |
|
|
10.04.2019 14:59:41 |
30. |
Novotný Bořek Jan |
04.03.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
2094 |
1 |
|
|
11.04.2019 11:48:09 |
31. |
Roubík Martin |
21.07.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
2094 |
1 |
|
|
11.04.2019 15:28:09 |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Stojanov Daniel |
10.03.2009 |
LTC Houštka |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2019 17:27:21 |
2. |
Košárko Filip |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
82 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
20.03.2019 10:16:41 |
3. |
Šlechta David |
15.03.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.03.2019 09:54:30 |
4. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.03.2019 19:23:32 |
5. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.03.2019 21:39:07 |
6. |
Zapletal Ondřej |
22.04.2008 |
TK SK Dobrá Voda u Č.B. |
658 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
03.04.2019 22:04:52 |
7. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.04.2019 08:18:27 |
8. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.04.2019 11:11:06 |
9. |
Jahelka Štěpán |
02.09.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.04.2019 09:24:00 |
10. |
Nekovář Max |
29.09.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.04.2019 17:51:31 |
11. |
Suchy Erik |
04.07.2009 |
TJ Sokol Stodůlky |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 09:20:12 |
12. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 10:08:09 |
13. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 10:12:08 |
14. |
Goca Mikuláš |
24.05.2007 |
SK Aritma Praha |
277 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 10:46:54 |
15. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 16:28:48 |
16. |
LUKŠ PATRIK |
07.10.2009 |
HTK Třebíč |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 19:08:32 |
17. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 19:28:24 |
18. |
Klepáč Adam |
29.07.2007 |
Lokomotiva Zdice |
216 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 21:37:48 |
19. |
Červený David |
05.07.2008 |
LTC Houštka |
729 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 08:31:23 |
20. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
361 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 11:02:58 |
21. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 11:10:03 |
22. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 11:54:48 |
23. |
Tuček Matěj |
16.01.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
514 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 11:56:25 |
24. |
Kreysa Jan |
02.09.2009 |
LTK Liberec |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
07.04.2019 12:00:14 |
25. |
Horák Adam |
14.05.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
175 |
20 |
|
IS: kolizní přihláška |
07.04.2019 12:00:15 |
26. |
Šebek Martin |
29.11.2009 |
TK Olymp Praha |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
07.04.2019 12:00:17 |
27. |
Krištůfek Tomáš |
19.01.2009 |
SK Aritma Praha |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
07.04.2019 12:00:18 |
28. |
Jánský Ludvík |
01.10.2007 |
TK Ústí n. Orlicí |
540 |
9 |
|
IS: kolizní přihláška |
07.04.2019 12:00:19 |
29. |
Šuda Štěpán |
27.12.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.04.2019 09:23:06 |
30. |
Furlet Roman |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
994 |
4 |
|
IS: lhůta 8 dní |
09.04.2019 10:47:49 |
31. |
VAVERKA DAN |
30.01.2009 |
LTC Pardubice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.04.2019 19:02:39 |
32. |
Krejčík David |
03.07.2009 |
TC Tachlovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.04.2019 12:19:06 |
33. |
Vedral Tomáš |
05.07.2008 |
TENIS Klánovice |
509 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
11.04.2019 19:42:38 |
34. |
Brňák David |
17.01.2008 |
TK Radošovice |
1129 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
12.04.2019 16:29:05 |
35. |
Andreas Jonáš |
28.04.2008 |
SK Aritma Praha |
441 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
12.04.2019 16:47:44 |
|