Datum: |
13.-15.04. |
Pořadatel: |
TK Horní Měcholupy (C - 400) |
Kódové číslo: |
716003 |
Dvorců+povrch: |
6 umělá antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Duda Václav |
: |
Hornoměcholupská 564 |
: |
109 00 Praha 15 |
Tel. (1): |
606 916 916 |
E-mail: |
vaclav.duda@tenisduda.cz |
Poznámka pořadatele: Pozor, prezentace je formou sms v pátek 12.4. mezi 17:00 - 18:00 na čísle 606 916 916. Nalosování a rozpis zápasů zde bude okolo 20:00. Turnaj se již hraje na otevřených dvorcích a startovné je 200.
Vklad 400,-Kč je platný pouze za předpokladu, že se turnaj bude hrát skutečně v hale. V případě hry na otevřených dvorcích bude vybírán vklad 200,-Kč podle předpisu pro LTL. STK PTS-Klein |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šidlík Jan |
07.04.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
197 |
20 |
|
|
07.04.2019 21:07:24 |
2. |
Holub Jakub |
08.01.2008 |
TK Slavia Plzeň |
210 |
20 |
|
|
03.04.2019 00:53:54 |
3. |
Červenka Matěj |
04.06.2008 |
TK Ústí n.Labem |
211 |
20 |
|
|
31.03.2019 18:48:40 |
4. |
Zeman Jakub |
07.11.2008 |
TK Pelhřimov |
259 |
15 |
|
|
19.03.2019 20:47:59 |
5. |
Jumar Jakub |
08.10.2007 |
TK Horní Měcholupy |
299 |
15 |
|
|
01.04.2019 21:15:46 |
6. |
Kleibl Samuel |
25.05.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
368 |
12 |
|
|
15.03.2019 18:18:45 |
7. |
Dymák Filip |
07.05.2008 |
LTC Pardubice |
441 |
12 |
|
|
28.03.2019 21:20:11 |
8. |
Zahrádka David |
27.05.2007 |
TCM Dubeč, z.s. |
617 |
9 |
|
|
22.03.2019 21:39:01 |
9. |
Fejfar Eduard |
25.09.2008 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
658 |
9 |
|
|
12.04.2019 17:20:55 |
10. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 00:07:31 |
11. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
2094 |
1 |
|
volná karta |
15.03.2019 04:41:56 |
12. |
Dlouhý Martin |
07.12.2009 |
TK Radošovice |
2094 |
1 |
|
|
16.03.2019 15:28:13 |
13. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
volná karta |
16.03.2019 23:32:40 |
14. |
Růžek Matyáš |
26.03.2009 |
TJ Solidarita Praha 10 |
2094 |
1 |
|
|
31.03.2019 17:28:43 |
15. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
|
12.04.2019 16:45:46 |
16. |
Cízner Maxim |
10.10.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
|
12.04.2019 16:47:15 |
17. |
Pecka Matěj |
24.11.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
|
12.04.2019 16:47:28 |
18. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
|
12.04.2019 16:47:55 |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Vortel Štěpán |
25.10.2008 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
874 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
28.03.2019 08:44:51 |
2. |
Šlechta David |
15.03.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.03.2019 09:54:30 |
3. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.03.2019 19:23:32 |
4. |
Forejtek Matyas |
09.04.2009 |
Sokol Královice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.04.2019 19:54:50 |
5. |
Šulc Matěj |
18.07.2009 |
Sokol Čimice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.04.2019 12:35:06 |
6. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.04.2019 15:28:47 |
7. |
PROCHÁZKA Adam |
29.03.2008 |
TK Neridé |
661 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
04.04.2019 19:50:34 |
8. |
Halama Kryštof |
16.04.2007 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
691 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
04.04.2019 20:39:15 |
9. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.04.2019 21:01:05 |
10. |
Matějíček Štěpán |
10.07.2008 |
TJ Spoje Praha |
959 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
05.04.2019 14:47:30 |
11. |
Nekovář Max |
29.09.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.04.2019 17:51:28 |
12. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 08:42:30 |
13. |
Suchy Erik |
04.07.2009 |
TJ Sokol Stodůlky |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 09:20:10 |
14. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 10:08:08 |
15. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 10:12:07 |
16. |
Kollert Jonáš |
23.07.2008 |
TK Olymp Praha |
283 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 10:16:21 |
17. |
Staněk jiří |
22.06.2008 |
TK Radošovice |
710 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 17:38:23 |
18. |
Šelemberk Richard |
16.06.2008 |
TENNIS CENTRE Kosmonosy |
408 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 19:26:08 |
19. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 19:28:22 |
20. |
Šebek Martin |
29.11.2009 |
TK Olymp Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2019 21:26:27 |
21. |
Červený David |
05.07.2008 |
LTC Houštka |
729 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 07:18:30 |
22. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 07:35:39 |
23. |
Furlet Roman |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
994 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 09:29:58 |
24. |
Košvanec Mikuláš Pavel |
24.12.2007 |
TCD Donovalská |
522 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 10:05:00 |
25. |
Pugner Adam |
04.07.2008 |
SK Aritma Praha |
390 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 10:27:31 |
26. |
Trupl Marek |
07.08.2008 |
LTC Modřany 2005 |
334 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 11:00:32 |
27. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
361 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 11:02:06 |
28. |
Vedral Tomáš |
05.07.2008 |
TENIS Klánovice |
509 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 11:28:16 |
29. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 11:28:49 |
30. |
Tikovský Jakub |
14.01.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
380 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 11:38:26 |
31. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 11:47:30 |
32. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 11:54:45 |
33. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
343 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 11:55:37 |
34. |
Andreas Jonáš |
28.04.2008 |
SK Aritma Praha |
441 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.04.2019 11:55:45 |
35. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
07.04.2019 12:00:09 |
36. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
07.04.2019 12:00:11 |
37. |
Kreysa Jan |
02.09.2009 |
LTK Liberec |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.04.2019 21:52:54 |
38. |
Vališ Šimon |
16.02.2009 |
TO Sokol Nehvizdy |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.04.2019 15:13:53 |
39. |
Kapusta Jakub |
04.02.2008 |
TO Sokol Nehvizdy |
734 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
10.04.2019 19:10:30 |
40. |
Horák Adam |
14.05.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
175 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.04.2019 19:15:37 |
41. |
Stone Lukáš |
28.04.2009 |
Tenis Újezd nad Lesy, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.04.2019 22:03:32 |
42. |
Pešta Richard |
20.10.2007 |
TCM Dubeč, z.s. |
401 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
12.04.2019 13:44:42 |
43. |
Duda Adam |
02.08.2008 |
TK Horní Měcholupy |
144 |
20 |
|
odhlášeno pořadatelem |
12.04.2019 16:49:35 |
|