Název: | Sdružený halový okresní přebor OV,NJ,KA,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL | Pořadatel: | TK TENNISPOINT FM | Datum: | 20.-23.12. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Rouchal Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sáňka Jakub | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Nepožitek Lukáš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Havlíček Jiří | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Knesl David | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Lýsek Lukáš | | 3:6, 7:5, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | | |
Holiš Šimon | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Spirka Simon | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
Majerek Michal | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Křížek Šimon | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Klimas Jan | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Klosík Oliver | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Lýsek Ondřej | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ichnovský Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Petr Vojtěch | | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Szarzec Adam | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Ondřej Matyáš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Řehák Daniel | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Stanovský Petr | 7:5, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Ševčík Tadeáš | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pavlis Lukáš | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Vacula Filip | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
Cienciala Jan | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Filip | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bubik Jan | 6:2, 7:6 (5) | | | | | |
| | | | | | |
Růčka Šimon | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Podzemný Jiří | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vons Nikolas | | | | | | |
| | | | | | |
Kubatko Dominik | | | | | | 6:3, 5:7, 1:0 (4) |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sikora David | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fiala Štěpán | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Krupa Lukáš | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Sochor Matyáš | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Husták Petr | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bako Jan | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Barcik Nikodem Rafal | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
Řehák Adam | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Šulák Jiří | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Czernek Šimon | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Krakovský Denis | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Krahulec Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Vašenka Daniel | | | | | 6:3, 5:7, 1:0 (6) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vala Filip | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zbončák Filip | 5:7, 6:4, 1:0 (5) | | | | | |
| | | | | | |
Kriegler Jan | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Obluk Jiří | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Šafařík Jonáš | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kremser Filip | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Bill Denis | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
Zavadil Alexandr | 6:2, 7:6 (1) | | | | | |
| | | | | | |
Olšar Štěpán | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bednarz Vítek | 6:4, 2:6, 1:0 (8) | | | | | |
| | | | | | |
Voigt Piotr | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Šimeček David | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Guráš Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: ING. JIŘÍ VYKOUKAL |
| Počet účastníků | 56 | Nasazení | CŽ | BH | Rouchal Dominik | 67 | 30 | Guráš Martin | 76 | 30 | Krahulec Jan | 109 | 25 | Petr Vojtěch | 115 | 25 | Ichnovský Marek | 138 | 20 | Kubatko Dominik | 171 | 20 | Vons Nikolas | 177 | 20 | Vašenka Daniel | 188 | 20 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 190 |
Kódové číslo akce: 702991 |
|
|