Název: |
Sdružený halový okresní přebor Frýdek-Místek |
Datum: |
18.-21.12. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (P - 500) |
Místo konání: |
HAVÍŘOV |
Kódové číslo: |
706972 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Čt do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
Na Drahách 196 | |
739 25 Sviadnov | |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | 115 |
20 |
01.11.2020 11:52:22 |
||
2. |
Buba Alexej | 28.05.2010 | TK Havířov, z.s. | 132 |
20 |
05.11.2020 21:45:10 |
||
3. |
Tomica Daniel | 22.08.2010 | TK Slavia Orlová | 186 |
15 |
01.12.2020 21:10:34 |
||
4. |
Mandelík Michal | 13.02.2009 | SK Vitality Slezsko o.s. | 240 |
12 |
28.11.2020 18:17:52 |
||
5. |
Výtisk Antonín | 15.02.2010 | TJ Sokol Dolní Lhota | 325 |
12 |
07.12.2020 08:36:09 |
||
6. |
Tyleček Jiří | 16.11.2010 | TK TENNISPOINT FM | 645 |
6 |
24.11.2020 20:32:16 |
||
7. |
Satrapa Martin | 25.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1562 |
3 |
04.11.2020 12:03:23 |
||
8. |
Telnar Adam | 17.05.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:45:43 |
||
9. |
Prstecký Jan | 16.08.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:58:12 |
||
10. |
Vičar Tomáš | 01.06.2011 | TK Na Dolině o.s. | 1687 |
1 |
01.11.2020 00:08:39 |
||
11. |
Syryčanský Jonáš | 17.11.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 1687 |
1 |
01.11.2020 01:18:50 |
||
12. |
Rousek Jonáš | 16.01.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1687 |
1 |
01.11.2020 11:58:29 |
||
13. |
Valkovič Šimon | 05.12.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 1687 |
1 |
01.11.2020 14:07:37 |
||
14. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 1687 |
1 |
01.11.2020 15:34:03 |
||
15. |
Zdrazila Samel Krystof | 24.01.2011 | TC Ostrava Nová Ves | 1687 |
1 |
04.11.2020 20:14:11 |
||
16. |
Klar Dominik | 09.04.2011 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1687 |
1 |
07.11.2020 21:38:56 |
||
17. |
Palupa Tobiáš | 25.06.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 1687 |
1 |
30.11.2020 13:12:14 |
||
18. |
Švanda Jan | 19.03.2011 | BLTC Brno | 1687 |
1 |
04.12.2020 16:50:04 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Barina Václav | 22.04.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.11.2020 12:31:43 |
|
2. |
Vondráček Samuel Cristian | 06.04.2011 | Lokomotiva Praha | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 12.12.2020 12:00:13 |
|
3. |
Lang Viktor | 10.08.2011 | SKT Frýdlant n.O. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.12.2020 09:43:44 |