Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
09.-11.01. |
Pořadatel: |
severomoravský (P - 600) |
Místo konání: |
hala Frýdlant n/O |
Kódové číslo: |
706970 |
Dvorců + povrch: |
4 taraflex |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Skotnica Luděk |
Janáčkova 1450 | |
739 11 Frýdlant n/O | |
Tel. (1): |
602537077 |
E-mail: |
tkedimex@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 29 |
45 |
23.11.2020 15:17:51 |
||
2. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 35 |
45 |
08.11.2020 08:08:20 |
||
3. |
Syryčanský Adam | 23.07.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 37 |
45 |
13.11.2020 20:52:21 |
||
4. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 49 |
35 |
24.11.2020 21:08:28 |
||
5. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 69 |
30 |
04.11.2020 22:46:32 |
||
6. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 76 |
30 |
14.11.2020 14:25:52 |
||
7. |
Kašpárek Tomáš | 06.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 91 |
25 |
08.11.2020 21:14:36 |
||
8. |
Palacký Jakub | 06.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 185 |
15 |
10.12.2020 11:07:27 |
||
9. |
Tomica Daniel | 22.08.2010 | TK Slavia Orlová | 186 |
15 |
08.11.2020 23:14:23 |
||
10. |
Sýkora Ondřej | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 284 |
12 |
04.11.2020 14:42:54 |
||
11. |
Výtisk Antonín | 15.02.2010 | TJ Sokol Dolní Lhota | 325 |
12 |
11.12.2020 11:24:02 |
||
12. |
Satrapa Martin | 25.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1562 |
3 |
04.11.2020 12:16:41 |
||
13. |
Vičar Tomáš | 01.06.2011 | TK Na Dolině o.s. | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:27:26 |
||
14. |
Palupa Tobiáš | 25.06.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:29:59 |
||
15. |
Bill Adam | 24.12.2011 | TK Slavia Orlová | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:44:06 |
||
16. |
Telnar Adam | 17.05.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:47:14 |
||
17. |
Prstecký Jan | 16.08.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 1687 |
1 |
01.11.2020 00:15:06 |
||
18. |
Syryčanský Jonáš | 17.11.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 1687 |
1 |
01.11.2020 01:09:36 |
||
19. |
Valkovič Šimon | 05.12.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 1687 |
1 |
01.11.2020 14:10:05 |
||
20. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 1687 |
1 |
01.11.2020 15:35:36 |
||
21. |
Krejčí Jan | 27.09.2011 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | 1687 |
1 |
05.11.2020 12:32:44 |
||
22. |
Klar Dominik | 09.04.2011 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1687 |
1 |
07.11.2020 21:41:23 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | 96 |
25 |
IS: kolizní přihláška | 03.01.2021 12:00:12 |
|
2. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | 115 |
20 |
IS: kolizní přihláška | 03.01.2021 12:00:15 |
|
3. |
Rousek Jonáš | 16.01.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 03.01.2021 12:00:28 |
|
4. |
Pešek Richard | 06.03.2011 | Rožnovský tenisový klub | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 03.01.2021 12:00:28 |