Název: |
Kvalifikace HOP VčOTS |
Datum: |
30.11-02.12. |
Pořadatel: |
TK Česká Třebová, z.s. (P - 400) |
Kódové číslo: |
706935 |
Dvorců+povrch: |
3 greenset |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Petráž Jiří |
: |
Husova 22 |
: |
56002 Česká Třebová |
Tel. (1): |
602623089 |
E-mail: |
jiri.petraz@tenisct.cz |
Poznámka pořadatele: UPOZORNĚNÍ!!!
JEDNÁ SE O KVALIFIKAČNÍ TURNAJ NA HOPJ VčOTS
kvalifikace je vypsána pouze pro hráče z klubů východočeské oblasti, startovat nemůže prvních osm hráčů východočeského žebříčku - mají přímý postup na oblastní halový přebor viz rozpis HOPJ VčOTS.
Dvouhra i čtyřhra se hraje vyřazovacím způsobem na jednu porážku. Ve dvouhře i čtyřhře se hraje NO-AD systém a místo 3. setu super-tiebreak v souladu s rozpisem pro kvalifikaci HOPJ vydaným VčOTS.
Prezentace hráčů formou sms v pátek 29.11. 2019 od 17.00 do 18.00 hod. na tel. číslo 602 623 089.
Hrací plán a časový rozpis zápasů bude zveřejněn v pátek 29.11. 2019 nejdéle do 20:00 hod.
Jiří Petráž, vrchní rozhodčí turnaje ( zveřejněno ve středu 27.11. 2019 v 19.00 hod.)
Pořadí zápasů na sobotu 30.11.2019:
8.30 hod.: Krsička-Hošek, Kovář-Bezdíček, Pelikán-Chalupník
9.30 hod.: Motal-Koutník, Dostál-Šmíd, Klacek-Kvapil
10.30 hod.: Soumar-Šmejc, Martinec-Salivar, Záhornický-Chadima
11.30 hod.: Krška-Maršík, Herník-Mrklovský, Mikeš-Suchánek
12.30 hod.: Vaverka-Sviták, Hamerník-Prášek, Tišer-Dufek
13.30 hod.: Hušek-Klíma
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Motal Jan |
19.05.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
194 |
15 |
|
volná karta |
12.11.2019 18:15:21 |
2. |
Klíma Filip |
15.07.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
210 |
15 |
|
volná karta |
25.11.2019 07:33:34 |
3. |
Suchánek Pavel |
11.12.2008 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
224 |
15 |
|
volná karta |
24.11.2019 07:39:48 |
4. |
Klacek Tadeáš |
22.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
259 |
15 |
|
volná karta |
01.11.2019 10:24:35 |
5. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
261 |
15 |
|
volná karta |
01.11.2019 03:22:51 |
6. |
Záhornický Matyáš |
09.07.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
276 |
15 |
|
volná karta |
08.11.2019 19:08:23 |
7. |
VAVERKA DAN |
30.01.2009 |
LTC Pardubice |
281 |
12 |
|
volná karta |
11.11.2019 14:05:17 |
8. |
Salivar Sebastian |
31.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
310 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2019 09:20:31 |
9. |
Krška Tomáš |
29.04.2009 |
TJ Žďár nad Sázavou |
310 |
12 |
|
volná karta |
05.11.2019 22:03:33 |
10. |
Prášek Luca Samuel |
22.12.2008 |
Lokomotiva Trutnov |
316 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2019 16:54:14 |
11. |
Dostál Marek |
14.12.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
316 |
12 |
|
volná karta |
15.11.2019 13:04:22 |
12. |
Koutník Tomáš |
10.04.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
327 |
12 |
|
volná karta |
04.11.2019 07:01:58 |
13. |
Pelikán Tomáš |
14.09.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
357 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2019 14:00:04 |
14. |
Chadima Matěj |
26.09.2009 |
TK Ústí n. Orlicí |
400 |
12 |
|
volná karta |
26.11.2019 09:30:35 |
15. |
Hamerník Daniel |
09.10.2008 |
TK Ústí n. Orlicí |
414 |
12 |
|
volná karta |
22.11.2019 10:28:31 |
16. |
Hušek Richard |
11.07.2008 |
Tenisový klub Eden HK |
444 |
9 |
|
volná karta |
17.11.2019 07:35:23 |
17. |
Mrklovský David |
30.12.2008 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
489 |
9 |
|
volná karta |
01.11.2019 07:43:26 |
18. |
Šmejc Dominik |
20.06.2009 |
LTC Pardubice |
516 |
9 |
|
volná karta |
01.11.2019 00:13:19 |
19. |
Bezdíček Lukáš |
07.06.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
542 |
9 |
|
volná karta |
01.11.2019 21:27:33 |
20. |
Krsička David |
13.01.2009 |
TK Ústí n. Orlicí |
597 |
9 |
|
volná karta |
10.11.2019 11:50:11 |
21. |
Soumar Štěpán |
10.11.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
657 |
9 |
|
volná karta |
25.11.2019 07:34:10 |
22. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
volná karta |
31.10.2019 23:50:40 |
23. |
Herník Vojtěch |
01.09.2010 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 00:05:07 |
24. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 00:07:32 |
25. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 00:59:11 |
26. |
Kvapil Antonín |
15.08.2010 |
SK Týniště nad Orlicí |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 07:05:47 |
27. |
Tišer Max |
02.12.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 07:13:42 |
28. |
Kovář Lukáš |
28.09.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1939 |
1 |
|
volná karta |
03.11.2019 21:14:15 |
29. |
Sviták Matěj |
09.06.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1939 |
1 |
|
volná karta |
13.11.2019 12:19:19 |
30. |
Martinec Tomáš |
10.08.2010 |
Lokomotiva Trutnov |
1939 |
1 |
|
volná karta |
21.11.2019 19:24:25 |
31. |
Chalupník Martin |
21.04.2010 |
Spartak Polička |
1939 |
1 |
|
volná karta |
25.11.2019 18:23:18 |
32. |
Hošek Marian |
23.08.2010 |
TC SANITINO Limomyšl, z.s. |
1939 |
1 |
|
volná karta |
26.11.2019 19:42:08 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Mynář Karel |
11.12.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
835 |
6 |
|
|
26.11.2019 19:41:45 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Vondruška Viktor |
06.11.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
448 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
01.11.2019 09:38:39 |
2. |
Veselý Marian |
01.04.2009 |
TC Bajda Kroměříž |
323 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.11.2019 13:36:38 |
3. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.11.2019 10:22:45 |
4. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.11.2019 09:15:01 |
5. |
Lošťák Matouš |
01.10.2009 |
TO Meziboří |
665 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.11.2019 20:33:05 |
6. |
Komárek Albert |
10.12.2010 |
Start Brno |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
19.11.2019 20:57:27 |
7. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
19.11.2019 20:57:43 |
8. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
19.11.2019 20:58:00 |
9. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
19.11.2019 20:58:26 |
10. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
19.11.2019 20:58:40 |
11. |
Václavek Tomáš |
16.04.2010 |
TK Mohelnice, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
19.11.2019 20:59:02 |
12. |
Manhart Jakub |
18.08.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
19.11.2019 20:59:19 |
13. |
Kačaras Jan |
12.03.2010 |
TO SK Žamberk |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 11:28:22 |
14. |
Kozel Aleš |
28.11.2008 |
Tenisový klub Eden HK |
246 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 11:37:18 |
15. |
Pilný Patrik |
21.12.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
439 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
28.11.2019 15:49:16 |
16. |
Nosek Jan |
27.03.2008 |
TK Kvasiny |
402 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
29.11.2019 09:35:17 |
|