Český tenisový svaz
Název:
Kvalifikace HOP VčOTS
Datum:
30.11-02.12.
Pořadatel:
TK Česká Třebová, z.s. (P - 400)
Kódové číslo:
706935
Dvorců + povrch:
3 greenset
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Petráž Jiří
Husova 22
56002 Česká Třebová
Tel. (1):
602623089
E-mail:
jiri.petraz@tenisct.cz

Poznámka pořadatele:

UPOZORNĚNÍ!!!
JEDNÁ SE O KVALIFIKAČNÍ TURNAJ NA HOPJ VčOTS
kvalifikace je vypsána pouze pro hráče z klubů východočeské oblasti, startovat nemůže prvních osm hráčů východočeského žebříčku - mají přímý postup na oblastní halový přebor viz rozpis HOPJ VčOTS.
Dvouhra i čtyřhra se hraje vyřazovacím způsobem na jednu porážku. Ve dvouhře i čtyřhře se hraje NO-AD systém a místo 3. setu super-tiebreak v souladu s rozpisem pro kvalifikaci HOPJ vydaným VčOTS.

Prezentace hráčů formou sms v pátek 29.11. 2019 od 17.00 do 18.00 hod. na tel. číslo 602 623 089.
Hrací plán a časový rozpis zápasů bude zveřejněn v pátek 29.11. 2019 nejdéle do 20:00 hod.

Jiří Petráž, vrchní rozhodčí turnaje ( zveřejněno ve středu 27.11. 2019 v 19.00 hod.)

Pořadí zápasů na sobotu 30.11.2019:
8.30 hod.: Krsička-Hošek, Kovář-Bezdíček, Pelikán-Chalupník
9.30 hod.: Motal-Koutník, Dostál-Šmíd, Klacek-Kvapil
10.30 hod.: Soumar-Šmejc, Martinec-Salivar, Záhornický-Chadima
11.30 hod.: Krška-Maršík, Herník-Mrklovský, Mikeš-Suchánek
12.30 hod.: Vaverka-Sviták, Hamerník-Prášek, Tišer-Dufek
13.30 hod.: Hušek-Klíma
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
194
15
 
volná karta
12.11.2019 18:15:21
2.
Klíma Filip 15.07.2008 TO TJ Tesla Pardubice
210
15
 
volná karta
25.11.2019 07:33:34
3.
Suchánek Pavel 11.12.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
224
15
 
volná karta
24.11.2019 07:39:48
4.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
259
15
 
volná karta
01.11.2019 10:24:35
5.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
volná karta
01.11.2019 03:22:51
6.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
276
15
 
volná karta
08.11.2019 19:08:23
7.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
281
12
 
volná karta
11.11.2019 14:05:17
8.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
310
12
 
volná karta
01.11.2019 09:20:31
9.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko
310
12
 
volná karta
05.11.2019 22:03:33
10.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
316
12
 
volná karta
01.11.2019 16:54:14
11.
Dostál Marek 14.12.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
316
12
 
volná karta
15.11.2019 13:04:22
12.
Koutník Tomáš 10.04.2009 Tenisový klub Eden
327
12
 
volná karta
04.11.2019 07:01:58
13.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
357
12
 
volná karta
01.11.2019 14:00:04
14.
Chadima Matěj 26.09.2009 TK Ústí n. Orlicí
400
12
 
volná karta
26.11.2019 09:30:35
15.
Hamerník Daniel 09.10.2008 TK Ústí n. Orlicí
414
12
 
volná karta
22.11.2019 10:28:31
16.
Hušek Richard 11.07.2008 Tenisový klub Eden
444
9
 
volná karta
17.11.2019 07:35:23
17.
Mrklovský David 30.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
489
9
 
volná karta
01.11.2019 07:43:26
18.
Šmejc Dominik 20.06.2009 LTC Pardubice
516
9
 
volná karta
01.11.2019 00:13:19
19.
Bezdíček Lukáš 07.06.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
542
9
 
volná karta
01.11.2019 21:27:33
20.
Krsička David 13.01.2009 TK Ústí n. Orlicí
597
9
 
volná karta
10.11.2019 11:50:11
21.
Soumar Štěpán 10.11.2009 Lokomotiva Trutnov
657
9
 
volná karta
25.11.2019 07:34:10
22.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
volná karta
31.10.2019 23:50:40
23.
Herník Vojtěch 01.09.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:05:07
24.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:07:32
25.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:59:11
26.
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 07:05:47
27.
Tišer Max 02.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 07:13:42
28.
Kovář Lukáš 28.09.2008 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
volná karta
03.11.2019 21:14:15
29.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
volná karta
13.11.2019 12:19:19
30.
Martinec Tomáš 10.08.2010 Lokomotiva Trutnov
1939
1
 
volná karta
21.11.2019 19:24:25
31.
Chalupník Martin 21.04.2010 Spartak Polička
1939
1
 
volná karta
25.11.2019 18:23:18
32.
Hošek Marian 23.08.2010 Tennis club Litomyšl, z.s.
1939
1
 
volná karta
26.11.2019 19:42:08

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mynář Karel 11.12.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
835
6
 
 
26.11.2019 19:41:45

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vondruška Viktor 06.11.2009 Tenisový klub Eden
448
9
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 09:38:39
2.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
odhlášeno hráčem
07.11.2019 13:36:38
3.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.11.2019 10:22:45
4.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
16.11.2019 09:15:01
5.
Lošťák Matouš 01.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
665
9
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 20:33:05
6.
Komárek Albert 10.12.2010 Start Brno
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
19.11.2019 20:57:27
7.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
19.11.2019 20:57:43
8.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
19.11.2019 20:58:00
9.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
19.11.2019 20:58:26
10.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
19.11.2019 20:58:40
11.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
19.11.2019 20:59:02
12.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
19.11.2019 20:59:19
13.
Kačaras Jan 12.03.2010 TO SK Žamberk
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.11.2019 11:28:22
14.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
odhlášeno hráčem
24.11.2019 11:37:18
15.
Pilný Patrik 21.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
439
9
 
odhlášeno pořadatelem
28.11.2019 15:49:16
16.
Nosek Jan 27.03.2008 TK Kvasiny
402
12
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 09:35:17