Název: |
Sdružený okresní přebor Praha-západ a Beroun |
Datum: |
22.-24.02. |
Pořadatel: |
Řevnická sportovní (P - 500) |
Kódové číslo: |
706847 |
Dvorců+povrch: |
3 umělá antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace |
v Pá do 19:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mottl Michal |
: |
Herrmannova 120 |
: |
252 30 Řevnice |
Tel. (1): |
736 503 511 |
E-mail: |
michal.mottl@seznam.cz |
Internet: |
tenisrevnice.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace telefonicky na čísle 226 200 557, na mobil prosím nevolejte. Losování hned po ukončení prezentace, hrací plán vč. časového rozpisu zde do 19:45. První zápasy chlapců v sobotu od 9:00, dívek po poledni v závislosti na počtu chlapců. V areálu restaurace, ubytování, vyplétání na el. stroji Babolat. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Tikovský Jakub |
14.01.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
165 |
20 |
|
volná karta |
17.02.2020 19:55:26 |
2. |
Tuček Matěj |
16.01.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
290 |
12 |
|
volná karta |
09.02.2020 10:17:03 |
3. |
Slaboch Tomáš |
27.06.2008 |
LTC Beroun, z.s. |
300 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2019 07:04:33 |
4. |
Votava Lukáš |
05.03.2009 |
Lokomotiva Zdice |
335 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2019 00:22:20 |
5. |
Janda Michal |
06.11.2008 |
T.J. Sokol Lety |
422 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2019 19:06:36 |
6. |
Šupáček Čeněk |
01.05.2009 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
489 |
9 |
|
volná karta |
09.12.2019 08:55:01 |
7. |
Valenta Šimon |
09.07.2009 |
Open Tennis Club |
492 |
9 |
|
volná karta |
02.11.2019 01:02:12 |
8. |
Zderadička Josef |
08.03.2008 |
Lokomotiva Beroun |
527 |
9 |
|
volná karta |
20.01.2020 15:44:37 |
9. |
Novák Viktor |
22.12.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
823 |
6 |
|
volná karta |
20.02.2020 09:51:01 |
10. |
Fiala Vojtěch |
20.09.2010 |
Lokomotiva Zdice |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 00:22:46 |
11. |
Klika Adam |
02.08.2010 |
Lokomotiva Zdice |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 00:33:28 |
12. |
Janda Jan |
18.08.2010 |
T.J. Sokol Lety |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 19:05:20 |
13. |
Doucek Jan |
28.02.2010 |
Lokomotiva Beroun |
1939 |
1 |
|
volná karta |
11.11.2019 13:24:01 |
14. |
Druzescu Theo |
07.07.2010 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
1939 |
1 |
|
volná karta |
04.01.2020 11:05:29 |
15. |
Novák Adam |
16.10.2010 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
1939 |
1 |
|
volná karta |
20.02.2020 09:50:49 |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Krisman Vojtěch |
01.05.2010 |
TK Slavia Plzeň |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.11.2019 18:42:51 |
2. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.12.2019 11:20:56 |
3. |
Hora Vilém |
21.12.2009 |
TJ Radlice z.s. |
640 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 15:48:08 |
4. |
Vančata Patrik |
13.05.2009 |
TC Tachlovice |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.01.2020 14:02:14 |
5. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.02.2020 15:03:08 |
6. |
Šindelka Adam |
06.01.2010 |
ŽLTC Brno |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.02.2020 20:20:09 |
7. |
Komínek Matyáš |
16.07.2010 |
LTK TEPLICE o.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2020 23:46:51 |
8. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 00:43:29 |
9. |
Krušina David |
23.09.2010 |
TJ Republikán |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 17:31:23 |
10. |
Klokov Martin |
23.10.2008 |
LTC Slovan Kladno |
351 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
10.02.2020 10:45:48 |
11. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
10.02.2020 10:45:58 |
12. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
10.02.2020 10:46:07 |
13. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
10.02.2020 10:46:12 |
14. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
10.02.2020 10:46:18 |
15. |
Michel Maxim |
25.07.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
10.02.2020 10:46:27 |
16. |
Manhart Jakub |
18.08.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
10.02.2020 10:46:34 |
17. |
Mackovič Šimon |
28.01.2010 |
TJ Sokol Hostivice |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
10.02.2020 10:46:41 |
18. |
Mutl Antonín |
11.02.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
105 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2020 05:35:37 |
19. |
Skřivánek Max |
29.08.2009 |
Tenis Dobříš |
642 |
9 |
|
IS: kolizní přihláška |
16.02.2020 12:00:42 |
|