Český tenisový svaz
Název:
Sdružený okresní přebor Praha-západ a Beroun
Datum:
22.-24.02.
Pořadatel:
Řevnická sportovní (P - 500)
Kódové číslo:
706847
Dvorců + povrch:
3 umělá antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
20
Prezentace v
do 19:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mottl Michal
Herrmannova 120
252 30 Řevnice
Tel. (1):
736 503 511
E-mail:
michal.mottl@seznam.cz
Internet:
tenisrevnice.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace telefonicky na čísle 226 200 557, na mobil prosím nevolejte. Losování hned po ukončení prezentace, hrací plán vč. časového rozpisu zde do 19:45. První zápasy chlapců v sobotu od 9:00, dívek po poledni v závislosti na počtu chlapců. V areálu restaurace, ubytování, vyplétání na el. stroji Babolat.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tikovský Jakub 14.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
165
20
 
volná karta
17.02.2020 19:55:26
2.
Tuček Matěj 16.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
290
12
 
volná karta
09.02.2020 10:17:03
3.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
300
12
 
volná karta
01.11.2019 07:04:33
4.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
335
12
 
volná karta
01.11.2019 00:22:20
5.
Janda Michal 06.11.2008 T.J. Sokol Lety
422
12
 
volná karta
01.11.2019 19:06:36
6.
Šupáček Čeněk 01.05.2009 Sportclub Řevnice, z.s.
489
9
 
volná karta
09.12.2019 08:55:01
7.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
492
9
 
volná karta
02.11.2019 01:02:12
8.
Zderadička Josef 08.03.2008 Lokomotiva Beroun
527
9
 
volná karta
20.01.2020 15:44:37
9.
Novák Viktor 22.12.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
823
6
 
volná karta
20.02.2020 09:51:01
10.
Fiala Vojtěch 20.09.2010 Lokomotiva Zdice
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:22:46
11.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:33:28
12.
Janda Jan 18.08.2010 T.J. Sokol Lety
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 19:05:20
13.
Mařata Jan 28.02.2010 Lokomotiva Beroun
1939
1
 
volná karta
11.11.2019 13:24:01
14.
Druzescu Theo 07.07.2010 T.J. Sokol Lety
1939
1
 
volná karta
04.01.2020 11:05:29
15.
Novák Adam 16.10.2010 Sportclub Řevnice, z.s.
1939
1
 
volná karta
20.02.2020 09:50:49
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 18:42:51
2.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:20:56
3.
Hora Vilém 21.12.2009 TJ Radlice
640
9
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 15:48:08
4.
Vančata Patrik 13.05.2009 LTC Rudná
1939
1
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 14:02:14
5.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 15:03:08
6.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 20:20:09
7.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 23:46:51
8.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 00:43:29
9.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 17:31:23
10.
Klokov Martin 23.10.2008 LTC Slovan Kladno
351
12
 
odhlášeno pořadatelem
10.02.2020 10:45:48
11.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.02.2020 10:45:58
12.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.02.2020 10:46:07
13.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.02.2020 10:46:12
14.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.02.2020 10:46:18
15.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.02.2020 10:46:27
16.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.02.2020 10:46:34
17.
Mackovič Šimon 28.01.2010 Open Tennis Club
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.02.2020 10:46:41
18.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
105
25
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 05:35:37
19.
Skřivánek Max 29.08.2009 Tenis Dobříš
642
9
 
IS: kolizní přihláška
16.02.2020 12:00:42