Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
06.-08.01. |
Pořadatel: |
středočeský (P - 300) |
Místo konání: |
Roja Příbram |
Kódové číslo: |
706830 |
Dvorců + povrch: |
3 koberec |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Chmelík Jaroslav |
Brodská 93 | |
261 05 Příbram VIII | |
Tel. (1): |
606 946 433 |
E-mail: |
Jaroslav.Chmelik@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Holub Lukáš J. | 13.02.2006 | TK Neridé | 58 |
35 |
03.12.2017 11:36:58 |
||
2. |
Ulrich Patrik | 26.11.2006 | TK Neridé | 99 |
25 |
01.11.2017 20:48:04 |
||
3. |
Janeček Ondřej | 01.03.2006 | TK Neridé | 101 |
25 |
21.11.2017 11:29:43 |
||
4. |
Burián Marek | 19.10.2006 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 103 |
25 |
06.11.2017 19:56:06 |
||
5. |
Fröhlich Max | 09.07.2007 | I.ČLTK Praha | 110 |
25 |
15.12.2017 11:50:52 |
||
6. |
Fröhlich Jan | 09.07.2007 | TK Horní Měcholupy | 112 |
25 |
15.12.2017 11:50:39 |
||
7. |
Rosický Jan | 06.01.2006 | LTC Houštka | 113 |
25 |
06.11.2017 15:52:52 |
||
8. |
Volf Matěj | 04.08.2006 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 115 |
25 |
02.11.2017 12:39:53 |
||
9. |
Šusta Bartoloměj | 05.10.2006 | F.H.TK Dobřichovice | 116 |
25 |
20.12.2017 21:18:53 |
||
10. |
Ledvina Jan | 06.04.2006 | Slavoj Český Brod | 139 |
20 |
01.11.2017 20:19:48 |
||
11. |
Loužecký Jan | 03.05.2007 | Lokomotiva Beroun | 183 |
20 |
06.12.2017 16:06:19 |
||
12. |
Kalle Nicholas | 27.04.2007 | Slavoj Český Brod | 241 |
15 |
28.11.2017 18:50:40 |
||
13. |
Celina Tobiáš | 21.06.2007 | TK Bohutín, z.s. | 255 |
15 |
01.11.2017 00:59:04 |
||
14. |
Beneda Petr | 28.04.2006 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 267 |
15 |
16.11.2017 16:40:00 |
||
15. |
Rašín Jakub | 22.06.2007 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 274 |
15 |
05.11.2017 16:12:26 |
||
16. |
Jareš Vojtěch | 28.04.2006 | Tsport Votice o.s. | 278 |
12 |
18.12.2017 13:54:25 |
||
17. |
Vlček Daniel | 31.05.2006 | LTC Slovan Kladno | 291 |
12 |
01.12.2017 18:58:09 |
||
18. |
Sudik David | 15.09.2006 | SPORT EDEN Beroun | 319 |
12 |
08.12.2017 19:54:50 |
||
19. |
Růžička Jan | 16.11.2007 | Sport club Na Zámečku | 329 |
12 |
01.11.2017 06:32:56 |
||
20. |
Zachař Jan | 16.01.2007 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 337 |
12 |
15.11.2017 14:26:34 |
||
21. |
Koucký Jakub | 08.11.2007 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 442 |
9 |
poslední dle CŽ | 15.11.2017 13:56:35 |
|
22. |
Jarolímek Josef | 28.08.2006 | Open Tennis Club | 459 |
9 |
volná karta | 19.12.2017 16:31:18 |
|
23. |
Kollert Jonáš | 23.07.2008 | TK Olymp Praha | 2103 |
1 |
volná karta | 01.11.2017 00:09:08 |
|
24. |
Kleibl Samuel | 25.05.2008 | F.H.TK Dobřichovice | 2103 |
1 |
volná karta | 02.11.2017 20:15:08 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dolenský Vojtěch | 01.08.2007 | Lokomotiva Beroun | 603 |
9 |
04.11.2017 08:26:30 |
||
2. |
Štreit David | 03.08.2006 | TK SK Kladno, z.s. | 619 |
6 |
01.11.2017 15:02:16 |
||
3. |
Boháč Antonín | 03.03.2008 | TJ Kralupy | 2103 |
1 |
01.11.2017 00:17:12 |
||
4. |
Kunst Filip | 15.06.2008 | LTC Houštka | 2103 |
1 |
01.11.2017 00:31:52 |
||
5. |
Kolesár Matyáš | 19.06.2008 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 2103 |
1 |
16.11.2017 12:36:45 |
||
6. |
Prokš Daniel | 02.10.2006 | SK Tenis Mýto, z.s. | 417 |
9 |
29.12.2017 10:11:24 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Trubač Tadeáš | 09.01.2008 | TK Písnice | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.11.2017 18:37:52 |
|
2. |
Sýkora Jan | 13.02.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.12.2017 22:33:25 |
|
3. |
Barták David | 04.10.2007 | T.J. Sokol Sedlčany | 1383 |
4 |
odhlášeno hráčem | 09.12.2017 17:32:44 |
|
4. |
Pelikán Daniel | 27.04.2006 | Open Tennis Club | 459 |
9 |
odhlášeno hráčem | 09.12.2017 20:58:21 |
|
5. |
Komínek Kryštof | 08.05.2008 | TK Sparta Praha | 2103 |
1 |
jiná oblast | 15.12.2017 11:51:48 |
|
6. |
Augustýn Tadeáš | 06.05.2006 | SK HAMR, z.s. | 373 |
12 |
jiná oblast | 15.12.2017 11:52:05 |
|
7. |
Klíma Max | 24.01.2008 | SK Meteor Praha | 2103 |
1 |
jiná oblast | 15.12.2017 11:52:18 |
|
8. |
Andr Marek | 11.04.2008 | SK Meteor Praha | 2103 |
1 |
jiná oblast | 15.12.2017 11:52:32 |
|
9. |
Freiberg Radim | 25.06.2008 | TJ Sokol Vysočany | 2103 |
1 |
jiná oblast | 15.12.2017 11:52:48 |
|
10. |
Loučka Ondřej | 23.09.2008 | SK HAMR, z.s. | 2103 |
1 |
jiná oblast | 15.12.2017 11:52:56 |
|
11. |
Šelemberk Richard | 16.06.2008 | TENNIS CENTRE Kosmonosy | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.12.2017 14:22:52 |
|
12. |
Mutl Antonín | 11.02.2008 | Sportclub Řevnice, z.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.12.2017 16:54:07 |
|
13. |
Dzúr Jan | 07.11.2008 | LTC Houštka | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.12.2017 07:55:18 |
|
14. |
Dzúr Štěpán | 07.11.2008 | LTC Houštka | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.12.2017 07:56:26 |
|
15. |
Zíta Tomáš | 26.06.2008 | LTC Houštka | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.12.2017 09:36:02 |
|
16. |
PROCHÁZKA Adam | 29.03.2008 | TK Neridé | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.12.2017 11:18:06 |
|
17. |
Kapusta Jakub | 04.02.2008 | TO Sokol Nehvizdy | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.12.2017 21:54:03 |
|
18. |
Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 2103 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 31.12.2017 12:00:33 |
|
19. |
Holub Jakub | 08.01.2008 | TK Slavia Plzeň | 2103 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 31.12.2017 12:00:34 |
|
20. |
Stichenwirth Petr | 12.12.2006 | TK Písek | 346 |
12 |
odhlášeno hráčem | 01.01.2018 14:18:56 |
|
21. |
Hrabánek Petr | 05.01.2007 | Slavoj Český Brod | 547 |
9 |
odhlášeno hráčem | 02.01.2018 17:19:49 |