Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
04.-07.01. |
Pořadatel: |
Praha (P - 600) |
Kódové číslo: |
706800 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3K Vodě 3200/3 |
: |
106 00 Praha 10 |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Prezence v pátek 3.1.2020 přes SMS (formát: jméno, příjmení, datum narození a klub) kdykoli mezi 11-18.00 na mobil 731 69 09 41, telefonicky mezi 17.30-18.00 na výše zmíněné číslo nebo osobně mezi 17.30-18.00. Losování proběhne kolem 18.15 a rozpis na sobotu bude na webu mezi 19.30-20.00. Startovat mohou pouze hráči s českým státním občanstvím Vrchní rozhodčí a zdravotník- Pavel Křivánek.Ředitel - Ladislav Havelka.
Přihlášky pouze přes Informační systém ČTS. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Komínek Kryštof |
08.05.2008 |
TK Sparta Praha |
14 |
60 |
|
|
12.11.2019 21:21:50 |
2. |
Šmejcký Jakub |
09.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
24 |
60 |
|
|
17.12.2019 16:33:38 |
3. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
41 |
35 |
|
|
07.11.2019 10:37:57 |
4. |
Fojtů Lukas |
19.01.2008 |
TK Horní Měcholupy |
54 |
35 |
|
|
21.11.2019 14:55:29 |
5. |
Duda Adam |
02.08.2008 |
TK Horní Měcholupy |
55 |
35 |
|
|
23.11.2019 10:23:21 |
6. |
Vaněk Daniel |
27.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
67 |
30 |
|
|
02.12.2019 07:38:34 |
7. |
Rat Daniel |
09.05.2008 |
TENIS Klánovice |
75 |
30 |
|
|
07.11.2019 13:43:23 |
8. |
Šidlík Jan |
07.04.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
82 |
30 |
|
|
09.11.2019 14:15:39 |
9. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
84 |
30 |
|
|
10.11.2019 12:19:39 |
10. |
Fidler Tomáš |
03.07.2008 |
Lokomotiva Praha |
97 |
25 |
|
|
02.11.2019 16:30:14 |
11. |
Andr Marek |
11.04.2008 |
SK Meteor Praha |
123 |
25 |
|
|
16.11.2019 16:23:22 |
12. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
127 |
25 |
|
|
08.11.2019 09:43:12 |
13. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
133 |
20 |
|
|
01.11.2019 00:04:05 |
14. |
Haberkorn Luc |
09.06.2008 |
TC VŠ Praha |
149 |
20 |
|
|
07.11.2019 18:20:57 |
15. |
Trupl Marek |
07.08.2008 |
LTC Modřany 2005 |
155 |
20 |
|
|
02.11.2019 14:00:34 |
16. |
Roubal Matěj |
31.01.2008 |
TK Konstruktiva, z.s. |
162 |
20 |
|
|
19.12.2019 16:48:21 |
17. |
Pugner Adam |
04.07.2008 |
SK Aritma Praha |
169 |
20 |
|
|
07.12.2019 20:05:43 |
18. |
Janoštík Lukáš |
02.02.2008 |
TC ESO Praha z.s. |
171 |
20 |
|
|
06.11.2019 20:28:19 |
19. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
214 |
15 |
|
|
27.11.2019 14:32:51 |
20. |
Přáda Jaroslav |
01.07.2009 |
TJ Spoje Praha |
217 |
15 |
|
|
04.11.2019 17:42:51 |
21. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
232 |
15 |
|
|
01.11.2019 12:51:02 |
22. |
Vedral Tomáš |
05.07.2008 |
TENIS Klánovice |
235 |
15 |
|
|
02.11.2019 11:33:53 |
23. |
Jandourek Filip |
08.04.2008 |
TK Konstruktiva, z.s. |
235 |
15 |
|
|
04.11.2019 09:35:11 |
24. |
Hromek Patrik |
13.05.2008 |
TENIS Klánovice |
238 |
15 |
|
|
17.12.2019 15:58:22 |
25. |
Roubík Martin |
21.07.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
256 |
15 |
|
|
19.12.2019 16:08:58 |
26. |
Hošpes Matyáš |
04.08.2008 |
LTC Beroun, z.s. |
267 |
15 |
|
|
21.12.2019 11:06:57 |
27. |
Severýn Václav |
19.06.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
285 |
12 |
|
|
08.11.2019 19:54:22 |
28. |
Loučka Ondřej |
23.09.2008 |
SK HAMR, z.s. |
308 |
12 |
|
|
10.11.2019 11:48:36 |
29. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
310 |
12 |
|
|
31.10.2019 23:41:08 |
30. |
Ambrož Bruno |
25.12.2008 |
TK Olymp Praha |
310 |
12 |
|
|
10.12.2019 17:09:31 |
31. |
Voldřich Oliver |
28.03.2008 |
TK Konstruktiva, z.s. |
337 |
12 |
|
volná karta |
14.11.2019 14:37:43 |
32. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
343 |
12 |
|
volná karta PTS |
01.11.2019 00:26:36 |
33. |
Mráz Jakub |
17.05.2009 |
TK Neridé |
350 |
12 |
|
volná karta PTS |
11.11.2019 12:34:18 |
34. |
Buchtel Denis |
18.10.2008 |
TK Písnice |
369 |
12 |
|
volná karta |
21.12.2019 22:57:10 |
35. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
418 |
12 |
|
volná karta pořadatele |
14.11.2019 20:48:27 |
36. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
přímý postup z QPP-2010 |
01.11.2019 00:19:28 |
37. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
1939 |
1 |
|
přímý postup z QPP-2010 |
01.11.2019 00:27:23 |
38. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
1939 |
1 |
|
přímý postup z QPP-2010 |
01.11.2019 16:35:33 |
39. |
Šmejcký Marek |
03.11.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
volná karta PTS |
06.11.2019 13:14:11 |
40. |
Pelda Martin |
26.03.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1939 |
1 |
|
přímý postup z QPP-2010 |
01.12.2019 13:40:42 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Freiberg Radim |
25.06.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
325 |
12 |
|
omluven pro nemoc |
20.11.2019 09:01:12 |
2. |
Růžek Matyáš |
26.03.2009 |
TJ Solidarita Praha 10 |
382 |
12 |
|
omluven pro nemoc |
26.11.2019 20:57:08 |
3. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
393 |
12 |
|
|
15.12.2019 22:43:48 |
4. |
Novotný Bořek Jan |
04.03.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
405 |
12 |
|
|
11.12.2019 19:47:32 |
5. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
418 |
12 |
|
|
15.12.2019 22:41:16 |
6. |
Peterka Jakub |
09.05.2008 |
Sokol Čimice |
433 |
12 |
|
|
04.12.2019 22:25:39 |
7. |
Krejčík David |
03.07.2009 |
TC Tachlovice |
448 |
9 |
|
|
30.11.2019 18:21:26 |
8. |
Vrtílka Jakub |
10.08.2008 |
LTC Slovan Kladno |
603 |
9 |
|
|
10.11.2019 20:19:35 |
9. |
Hora Vilém |
21.12.2009 |
TJ Radlice z.s. |
640 |
9 |
|
|
15.12.2019 10:21:49 |
10. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 00:10:52 |
11. |
Turek Ondřej |
08.07.2010 |
TK Olymp Praha |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 14:30:35 |
12. |
Vejsada David |
06.07.2010 |
TGC Kunratice |
1939 |
1 |
|
|
15.11.2019 11:44:49 |
13. |
Cízner Maxim |
10.10.2009 |
SK HAMR, z.s. |
1939 |
1 |
|
|
18.11.2019 18:40:15 |
14. |
Kovařík Dominik |
04.02.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
|
17.12.2019 20:56:52 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.11.2019 00:24:16 |
2. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
jiná oblast |
01.11.2019 10:07:40 |
3. |
Sviták Matěj |
09.06.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1939 |
1 |
|
jiná oblast |
01.11.2019 10:07:49 |
4. |
Koňařík Ivo |
15.03.2010 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
1939 |
1 |
|
jiná oblast |
01.11.2019 10:07:59 |
5. |
Chovanec Samuel |
04.06.2009 |
TJ Solidarita Praha 10 |
425 |
12 |
|
jiná oblast |
05.11.2019 10:34:29 |
6. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
nemá občanství ČR |
06.11.2019 13:41:41 |
7. |
Rais Marek |
29.01.2010 |
LTK Klatovy |
1939 |
1 |
|
jiná oblast |
11.11.2019 10:49:30 |
8. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.11.2019 13:40:09 |
9. |
Šimek Dominik |
01.06.2009 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.12.2019 09:59:15 |
10. |
Manhart Jakub |
18.08.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.12.2019 22:22:13 |
11. |
Švec Daniel |
26.01.2010 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2019 19:43:56 |
12. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
274 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2019 21:45:38 |
13. |
Haltuf Daniel |
08.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.12.2019 22:50:41 |
14. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.12.2019 08:43:30 |
15. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
1939 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
29.12.2019 12:00:19 |
16. |
Drlík Štěpán |
14.10.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
603 |
9 |
|
IS: kolizní přihláška |
29.12.2019 12:00:30 |
17. |
Hnátek Marek |
09.02.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.12.2019 17:20:05 |
18. |
Matějíček Štěpán |
10.07.2008 |
TJ Spoje Praha |
469 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
31.12.2019 08:36:44 |
19. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.01.2020 16:42:24 |
20. |
Krištůfek Tomáš |
19.01.2009 |
SK Aritma Praha |
508 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
02.01.2020 11:48:22 |
21. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
267 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2020 12:38:36 |
22. |
Hromek Adrian |
13.05.2008 |
TENIS Klánovice |
137 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2020 15:36:00 |
|