Název: | Logspeed Open | Pořadatel: | TK Slavia Plzeň | Datum: | 01.-04.02. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Psota Jan | | | | | |
| | | | | |
Šmejcký Marek | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Laššan Radek | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Krisman Vojtěch | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Svoboda Josef | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Eversfield Thomas | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Gaborík Luboš | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Holub Jakub | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Krejčí Tomáš | | | | 7:6, 6:4 | |
| | | | | |
Šimek Kristián | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Dymák Filip | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Köhler Matěj | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Mutl Antonín | | | 6:3, scr. | | |
| | | | | |
Techlovský Tomáš | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kotrba Adam | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Duda Adam | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Vaněk Daniel | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | |
Štěpánek Kryštof | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Buchanevyč Vladislav | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | |
Vrána Václav | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Moravec Nicolas | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Štěpánek Adam | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Fencl Tomáš | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Svoboda Josef | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Fejka Matěj | | | | 6:0, 3:6, 6:3 | |
| | | | | |
Šidlík Jan | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Sirotek Oskar | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Germala Darius | 1:6, 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Černovický Jakub | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Svoboda Patrik | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vilt Václav | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kusý Jakub | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Havel Jan (platná licence A do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Pondělí: 10.00 sf dvouhry, následuje fi dvouhry |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Psota Jan | 27 | 60 | Kusý Jakub | 41 | 35 | Krejčí Tomáš | 45 | 35 | Svoboda Josef | 52 | 35 | Duda Adam | 55 | 35 | Vaněk Daniel | 67 | 30 | Fejka Matěj | 69 | 30 | Holub Jakub | 79 | 30 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 290 |
Kódové číslo akce: 702256 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Korejčík Petr | 12.12.2009 | TK Slavia Plzeň |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Fojtů Lukas | 19.01.2008 | TK Horní Měcholupy |
|