Český tenisový svaz
Název:
Wilson Tempo Cup Open
Datum:
11.-13.04.
Pořadatel:
Tempo Praha (C - 500)
Kódové číslo:
706254
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ing. Pokorná Pavlína
Ve Lhotce 1068/3
14300 Praha
Tel. (1):
736401113
E-mail:
info@wilson.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
198
15
 
 
01.11.2019 16:26:55
2.
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s.
235
15
 
 
11.03.2020 17:47:57
3.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
310
12
 
 
08.03.2020 08:30:25
4.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 LTC Tábor 1903
325
12
 
 
03.01.2020 16:54:58
5.
Kotrba Adam 27.03.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
337
12
 
 
08.03.2020 13:21:29
6.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
 
02.11.2019 16:15:10
7.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
 
 
11.11.2019 14:04:30
8.
Klokov Martin 23.10.2008 LTC Slovan Kladno
351
12
 
 
25.01.2020 17:41:39
9.
Mizera Adam 05.09.2008 TK Lomnice n.Pop.
631
9
 
 
09.01.2020 19:08:01
10.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
691
6
 
 
01.11.2019 00:36:29
11.
Kotiš Martin 20.11.2009 TK Hrušov
957
6
 
 
01.11.2019 07:24:18
12.
Šmehýl Dávid 26.10.2008 TK Písnice
1055
4
 
 
09.11.2019 09:32:54
13.
Mencl Marek 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
1646
3
 
 
26.11.2019 09:12:52
14.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:04:35
15.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
 
 
01.11.2019 00:21:21
16.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
 
01.11.2019 06:58:48
17.
Šťastný Filip 13.03.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
 
 
01.11.2019 10:42:15
18.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov
1939
1
 
 
01.11.2019 10:58:41
19.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
 
01.11.2019 17:58:34
20.
Šlais Dominik 21.08.2010 TK Konstruktiva, z.s.
1939
1
 
 
28.12.2019 21:20:16
21.
Parůžek Adam 12.01.2010 Open Tennis Club
1939
1
 
 
22.02.2020 19:42:22
22.
Mackovič Šimon 28.01.2010 Open Tennis Club
1939
1
 
 
07.03.2020 19:43:40
23.
Rybák Alex 14.01.2010 TK Vyškov
1939
1
 
 
20.03.2020 16:50:19
24.
Rybák Jakub 14.01.2010 TK Vyškov
1939
1
 
 
20.03.2020 16:50:50
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
 
01.04.2020 00:07:46

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vejsada David 06.07.2010 TGC Kunratice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 07:14:52
2.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 09:32:58
3.
Baštýř Ondřej 21.01.2008 TK Pelhřimov
396
12
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 09:34:10
4.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
75
30
 
odhlášeno hráčem
27.03.2020 12:06:36
5.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
335
12
 
odhlášeno hráčem
29.03.2020 12:51:51
6.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2020 21:02:34
7.
Nemček Adam 02.04.2009 TC ESO Praha z.s.
605
9
 
odhlášeno hráčem
31.03.2020 21:52:47
8.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2020 21:59:16
9.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2020 22:00:24
10.
Kobza František 18.05.2008 TJ Kralupy o.s.
442
9
 
odhlášeno hráčem
01.04.2020 00:25:24
11.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.04.2020 09:09:43
12.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
02.04.2020 13:34:35
13.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
462
9
 
odhlášeno hráčem
03.04.2020 19:52:16
14.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
odhlášeno hráčem
03.04.2020 20:29:00
15.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
130
25
 
odhlášeno hráčem
04.04.2020 09:03:14
16.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:03
17.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:04
18.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:05
19.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:06
20.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:07
21.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:08
22.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:09
23.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:10
24.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:11
25.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:12
26.
Král David 26.09.2009 SK Tenis Duchcov
1724
3
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:13
27.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:14
28.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:14
29.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:15
30.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:16
31.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:17
32.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:18
33.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:19
34.
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:20
35.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:20
36.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:21
37.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:22
38.
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:23
39.
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:24
40.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:24
41.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:25
42.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:26
43.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
396
12
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:26
44.
Červenka Matěj 04.06.2008 TK Ústí n.Labem
130
25
 
IS: kolizní přihláška
04.04.2020 12:00:27
45.
Miška David 14.11.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
823
6
 
IS: kolizní přihláška
05.04.2020 12:00:03
46.
Fiala Vojtěch 20.09.2010 Lokomotiva Zdice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.04.2020 20:17:32